UpdraftPlus - en to nl translation catalogue (1295 entries)

en: Advanced Tools
nl: Geavanceerde gereedschappen

en: Extensions
nl: Extensies

en: You have chosen to backup files, but no file entities have been selected
nl: Je hebt ervoor gekozen bestanden te backuppen, er is echter niets geselecteerd.

[ctx: (verb)]
en: Download
nl: Downloaden

en: Sufficient information about the in-progress restoration operation could not be found.
nl: Er was onvoldoende informatie over het terugzetproces te vinden.

en: Premium / Extensions
nl: Premium/Extensies

en: Backup Contents And Schedule
nl: Backupinhoud en planning

en: %s minutes, %s seconds
nl: %s minuten, %s seconden

en: Unfinished restoration
nl: Onvoltooide terugzetoperatie

en: You have an unfinished restoration operation, begun %s ago.
nl: Er bestaat een een onvoltooide terugzetoperatie, %s geleden gestart.

en: Continue restoration
nl: Terugzetten hervatten

en: Include the database in the backup
nl: De database in de backup opnemen

en: Include any files in the backup
nl: Alle bestanden in de backup opnemen

en: Backup won't be sent to any remote storage - none has been saved in the %s
nl: Er is geen backup naar een externe opslag gestuurd - noch is er een opgeslagen in de %s

en: settings
nl: instelingen

en: Not got any remote storage?
nl: Geen externe opslag beschikbaar?

en: Check out UpdraftPlus Vault.
nl: Kijk eens naar UpdraftPlus-Vault.

en: Send this backup to remote storage
nl: Stuur deze backup naar een externe opslag

en: This button will delete all UpdraftPlus settings and progress information for in-progress backups (but not any of your existing backups from your cloud storage).
nl: Deze knop zal alle UpdraftPlus-instellingen en voortgangsinformatie van draaiende backups verwijderen (maar geen van de bestaande backups op de cloudopslag).

en: You will then need to enter all your settings again. You can also do this before deactivating/deinstalling UpdraftPlus if you wish.
nl: Je zult dan alle instellingen opnieuw moeten invoeren. Je kunt dit, indien gewenst, ook doen vóór het deactiveren/deïnstalleren van UpdraftPlus.

en: Files backup schedule
nl: Planning bestandenbackup

en: Incremental file backup schedule
nl: Planning incrementele bestandenbackup

en: Database backup schedule
nl: Planning databasebackup

en: Sending Your Backup To Remote Storage
nl: De backup naar de externe opslag aan het verzenden

en: File Options
nl: Bastandsopties

en: Skipping: this archive was already restored.
nl: Overslaan: dit archief is al teruggezet

en: You must use a bucket name that is unique, for all %s users.
nl: Je moet een 'bucket'-naam gebruiken die uniek is voor alle %s-gebruikers.

en: This setting applies only when a new bucket is being created.
nl: Deze instelling is alleen van toepassing als er een nieuwe 'bucket' gecreëerd wordt.

en: Note that Google do not support every storage class in every location - you should read their documentation to learn about current availability.
nl: Let erop dat Google niet elke opslag-soort op elke locatie ondersteunt - je moet de documentatie lezen om meer te weten te komen over de huidige beschikbaarheid.

en: Bucket location
nl: 'Bucket'-locatie

en:  Eastern United States
nl: Oost-VS

en: Eastern United States
nl: Oost-VS

en: Western United States
nl: West-VS

en: Eastern Asia-Pacific
nl: Oostelijk-Aziatische Stille Oceaan

en: Western Europe
nl: West-Europa

en: You do not have access to this bucket
nl: Je hebt geen toegang tot deze 'bucket'

en: Do not confuse %s with %s - they are separate things.
nl: Verwar %s niet met %s - dat zijn verschillende dingen

en: If the %s does not already exist, then it will be created.
nl: Als de %s niet reeds bestaat wordt hij gecreëerd.

en: See Microsoft's guidelines on container naming by following this link.
nl: Zie de Microsoft-instructie voor de naamgeving van containers door op deze link te klikken.

en: optional
nl: optioneel

en: You can enter the path of any %s virtual folder you wish to use here.
nl: Je kunt hier het pad van elke gewenste %s virtuele map invoeren.

en: Standard
nl: Standaard

en: Durable reduced availability
nl: Blijvend beperkte beschikbaarheid

en: Nearline
nl: Dichbijzijnd

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: multi-region location
nl: multiregio-pocatie

en: Asia Pacific
nl: Aziatische Stille Oceaan

en: European Union
nl: Europese Unie

en: Central United States
nl: VS-centraal

en: Could not access container
nl: Container niet toegankelijk

en: Could not create the container
nl: Container kon niet gecreëerd worden

en: Create Azure credentials in your Azure developer console.
nl: Azure-inloggegevens creëren in de Azure-ontwikkelaarsconsole.

en: Account Name
nl: Accountnaam

en: This is not your Azure login - see the instructions if needing more guidance.
nl: Dit is niet je Azure-inlog - zie de instructies als je meer assistentie nodig hebt.

en: Enter the path of the %s you wish to use here.
nl: Voer het pad van de %s in die je hier wilt gebruiken.

en: To complete your migration/clone, you should now log in to the remote site and restore the backup set.
nl: Om de migratie/clonering af te ronden moet je nu inloggen op de externe site en backupset terugzetten.

en: Project ID
nl: Project-ID

en: You must enter a project ID in order to be able to create a new bucket.
nl: Je moet een project-ID invoeren om een nieuwe 'bucket' te kunnen creëren.

en: Follow this link to your Google API Console, and there activate the Storage API and create a Client ID in the API Access section.
nl: Klik op deze link naar de Google-API-console en activeer daar de opslag-API en creëer een client-ID in de API-toegangssectie.

en: Enter the ID of the %s project you wish to use here.
nl: Voer hier het ID in van het %s-project dat je wilt gebruiken.

en: N.B. This is only needed if you have not already created the bucket, and you wish UpdraftPlus to create it for you.
nl: N.B. Dit is alleen nodig als je nog geen 'bucket' gecreëerd hebt, en je wilt dat UpdraftPlus dat voor je doet.

en: Otherwise, you can leave it blank.
nl: Laat het anders leeg.

en: Bucket
nl: 'Bucket'

en: Enter the name of the %s bucket you wish to use here.
nl: Voer hier de naam in van de %s-'bucket' die je wilt gebruiken.

en: Bucket names have to be globally unique. If the bucket does not already exist, then it will be created.
nl: 'Bucket'-namen moet wereldwijd uniek zijn. Als de 'bucket' nog niet bestaat, zal hij gecreëerd worden.

en: See Google's guidelines on bucket naming by following this link.
nl: Zie de Google-instructies voor 'bucket'-benaming door op de volgende link te klikken.

en: Storage class
nl: Opslag-class

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: required for some remote storage providers
nl: vereist voor sommige externe opslagproviders

en: The backup directory is not writable (or disk space is full) - the database backup is expected to shortly fail.
nl: De backup-directory is niet beschrijfbaar (of de diskruimte is vol) - de databasebackup zal binnenkort afgebroken worden

en: The database backup appears to have failed
nl: De databasebackup lijkt mislukt te zijn

en: no options or sitemeta table was found
nl: er zijn geen opties of sitemeta-tabel gevonden

en: the options table was not found
nl: de optietabel is niet gevonden

en: %s Service Exception.
nl: %s-service-uitzondering

en: You do not have access to this bucket.
nl: Je hebt geen toegang tot deze 'bucket'.

en: Have not yet obtained an access token from Google - you need to authorise or re-authorise your connection to Google Cloud.
nl: Er is nog geen toegangs-token van Google ontvangen - je moet de verbinding met 'Google Cloud' autoriseren of opnieuw autoriseren.

en: You must save and authenticate before you can test your settings.
nl: Je moet opslaan en autoriseren voordat je de instellingen kunt testen.

en: day
nl: dag

en: in the month
nl: in de maand

en: day(s)
nl: dag(en)

en: hour(s)
nl: uur

en: week(s)
nl: week/weken

en: For backups older than
nl: Voor backups ouder dan

en: Processing...
nl: aan het werk...

en: Backup sets removed: %d
nl: Verwijderde backup-sets: %d

en: Press here to look inside your remote storage methods for any existing backup sets (from any site, if they are stored in the same folder).
nl: Klik hier om in de externe opslagvoorzieningen te zoeken naar bestaande backup-sets (van elke site, als ze opgeslagen zijn in dezelfde map).

en: Actions upon selected backups
nl: Acties voor geselecteerde backups

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Deselect
nl: Deselecteren

en: Are you sure that you wish to remove %s from UpdraftPlus?
nl: Ben je er zeker van dat je %s wilt verwijderen uit UpdraftPlus?

en: or to configure more complex schedules
nl: of meer complexe planningen configureren

en: Deferring...
nl: Uitstellen...

en: You do not have UpdraftPlus completely installed - please de-install and install it again. Most likely, WordPress malfunctioned when copying the plugin files.
nl: UpdraftPlus is niet volledig geïnstalleerd - deïnstalleer het eerst en installeer het dan weer. Waarschijnlijk werkte WordPress niet goed tijdens het kopiëren van de plugin-bestanden.

en: (as many as you like)
nl: (zoveel als je wilt)

en: Add an additional retention rule...
nl: Aanvullende behoudsregel toevoegen...

en: You do not currently have any UpdraftPlus Vault quota
nl: Je hebt op dit moment geen UpdraftPlus-Vault-quotum

en: This problem is caused by trying to restore a database on a very old MySQL version that is incompatible with the source database.
nl: Dit probleem wordt veroorzaakt daar een poging een database terug te zetten naar een erg oude MySQL-versie, die niet compatibel is met de bron-database.

en: This database needs to be deployed on MySQL version %s or later.
nl: Deze database dient uitgerold te worden op MySQL-versie %s of hoger.

en: The UpdraftPlus directory in wp-content/plugins has white-space in it; WordPress does not like this. You should rename the directory to wp-content/plugins/updraftplus to fix this problem.
nl: De UpdraftPlus-directory in wp-content/plugins bevat wit-ruimte; WordPress houdt daar niet van. Je moet de directory hernoemen naar wp-content/plugins/updraftplus om dit probleem op te lossen.

en: No advertising links on UpdraftPlus settings page
nl: Geen advertentie-links op de instellingenpagina van UpdraftPlus

en: The database backup uses MySQL features not available in the old MySQL version (%s) that this site is running on.
nl: De database-backup gebruikt MySQL-functies die niet beschikbaar zijn in de oude MySQL-versie (%s) waar deze site op draait.

en: You must upgrade MySQL to be able to use this database.
nl: Je moet MySQL upgraden om deze database te kunnen gebruiken.

en: Don't know your email address, or forgotten your password?
nl: Weet je je e-mailadres niet of ben je je wachtwoord vergeten?

en: Read the FAQs here.
nl: Lees de FAQ's hier.

en: Enter your UpdraftPlus.Com email / password here to connect:
nl: Voer hier het e-mailadres/wachtwoord voor UpdraftPlus.Com in om verbinding te maken:

en: Server-side encryption
nl: Encryptie door de server

en: Check this box to use Amazon's server-side encryption
nl: Vink dit vak aan om de server-encryptie van Amazon te gebruiken

en: If you have forgotten your password, then go here to change your password on updraftplus.com.
nl: Als je het wachtwoord vergeten bent, ga dan hierheen om het wachtwoord op updraftplus.com te veranderen.

en: %s has been chosen for remote storage, but you are not currently connected.
nl: %s is gekozen voor externe opslag, maar je bent momenteel niet verbonden.

en: Go to the remote storage settings in order to connect.
nl: Ga naar de instellingen van de externe opslag om verbinding te maken.

en: Payments can be made in US dollars, euros or GB pounds sterling, via card or PayPal.
nl: Betalingen kunnen worden uitgevoerd in US-dollars, euro's of Britse ponden, mbv creditkaart of PayPal.

en: Connecting...
nl: Verbinden...

en: Disconnecting...
nl: Verbinding verbreken...

en: Counting...
nl: Berekenen...

en: Update quota count
nl: Quotum-berekening updaten

en: Updraft Vault
nl: Updraft-Vault

en: Your UpdraftPlus Premium purchase is over a year ago. You should renew immediately to avoid losing the 12 months of free storage allowance that you get for being a current UpdraftPlus Premium customer.
nl: De aankoop van UpdraftPlus-Premium is meer dan een jaar geleden. Je moet onmiddellijk vernieuwen om te voorkomen dat je 12 maanden gratis opslag verliest die je als UpdraftPlus-Premium-klant krijgt.

en: You have an UpdraftPlus Vault subscription with overdue payment. You are within the few days of grace period before it will be suspended, and you will lose your quota and access to data stored within it. Please renew as soon as possible!
nl: Je hebt een UpdraftPlus-Vault-abonnement met betalingsachterstand. Binnen een paar dagen zal de termijn verlopen zijn, en zul je quotum en toegang tot de opgeslagen data verliezen. Vernieuw zo spoedig mogelijk.

en: You have an UpdraftPlus Vault subscription that has not been renewed, and the grace period has expired. In a few days' time, your stored data will be permanently removed. If you do not wish this to happen, then you should renew as soon as possible.
nl: Je hebt een UpdraftPlus-Vault-abonnement dat niet vernieuwd is en de termijn is verlopen. Binnen een paar dagen zullen de opgeslagen data definitief verwijderd worden. Als je niet wilt dat dit gebeurt, zul je zo spoedig mogelijk moeten vernieuwen.

en: UpdraftPlus Vault brings you storage that is <strong>reliable, easy to use and a great price</strong>.
nl: UpdraftPlus-Vault levert je opslag die <strong>betrouwbaar, gemakkelijk in het gebruik is en dat voor een mooi bedrag</strong>.

en: Press a button to get started.
nl: Druk op een knop om te beginnen.

en: First time user?
nl: Nieuwe gebruiker?

en: Show the options
nl: De mogelijkheden tonen

en: Already purchased space?
nl: Al ruimte gekocht?

en: UpdraftPlus Vault is built on top of Amazon's world-leading data-centres, with redundant data storage to achieve 99.999999999% reliability.
nl: UpdraftPlus-Vault is gebouwd bovenop de wereldbekende datacentra van Amazon, met overvloedige dataopslag met 99.999999999 % betrouwbaarheid.

en: Read more about it here.
nl: Lees er hier meer over.

en: %s per quarter
nl: %s per kwart

en: Subscriptions can be cancelled at any time.
nl: Abonnementen kunnen op elk moment beëindigd worden.

en: Back...
nl: Terug...

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Go here for help
nl: Ga hierheen voor hulp

en: You are <strong>not connected</strong> to UpdraftPlus Vault.
nl: Je bent <strong>niet verbonden</strong> met UpdraftPlus-Vault.

en: This site is <strong>connected</strong> to UpdraftPlus Vault.
nl: Deze site is <strong>verbonden</strong> met UpdraftPlus-Vault.

en: Well done - there's nothing more needed to set up.
nl: Goedzo - er hoeft niets meer ingesteld te worden.

en: Vault owner
nl: Vault-eigenaar

en: Quota:
nl: Quotum:

en: Disconnect
nl: Verbinding verbreken

en: %s Error: you have insufficient storage quota available (%s) to upload this archive (%s).
nl: Fout %s: je hebt onvoldoende opslagruimte beschikbaar (%s) om dit archief (%s) te uploaden.

en: You can get more quota here
nl: Je kunt hier meer ruimte verkrijgen

en: Current use:
nl: Huidig gebruik:

en: Get more quota
nl: Meer ruimte verkrijgen

en: Refresh current status
nl: Huidige status vernieuwen

en: Allow download
nl: Download toestaan

en: Without this permission, you cannot directly download or restore using UpdraftPlus, and will instead need to visit the AWS website.
nl: Zonder deze goedkeuring kun je niet direct downloaden of terugzetten met UpdraftPlus, en zul je in plaats daarvan de AWS-website moeten bezoeken.

en: Allow deletion
nl: Verwijderen toestaan

en: Without this permission, UpdraftPlus cannot delete backups - you should also set your 'retain' settings very high to prevent seeing deletion errors.
nl: Zonder deze goedkeuring kan UpdraftPlus geen backups verwijderen - je zult ook de 'retain'-instellingen op hoog moeten zetten om verwijderfouten te voorkomen.

en: The zip engine returned the message: %s.
nl: Het zip-programma gaf de foutmelding: %s.

en: Delete failed:
nl: Verwijderen mislukt:

en: You should check that the remote site is online, not firewalled, does not have security modules that may be blocking access, has UpdraftPlus version %s or later active and that the keys have been entered correctly.
nl: Je moet controleren of de externe site online is, geen firewall of beveiligingsmodules heeft die de toegang blokkeren, dat UpdraftPlus versie %s of nieuwer draait en de sleutels correct ingevoerd zijn.

en: If sending directly from site to site does not work for you, then there are three other methods - please try one of these instead.
nl: Als het direct versturen van site naar site niet werkt, zijn er drie andere methodes - gebruik dan in plaats hiervan een van deze.

en: Creating...
nl: Aanmaken...

en: Please give this key a name (e.g. indicate the site it is for):
nl: Geef deze sleutel een naam (vermeld bv de site waarvoor hij dient):

en: key name
nl: sleutelnaam

en: Deleting...
nl: Verwijderen...

en: Testing connection...
nl: Verbinding testen...

en: This backup set was not known by UpdraftPlus to be created by the current WordPress installation, but was either found in remote storage, or was sent from a remote site.
nl: Van deze backupset is niet bij UpdraftPlus bekend dat hij gemaakt is door de huidige WordPress-installatie, maar hij is of gevonden in een externe opslaglocatie of verzonden vanaf een externe site.

en: You should make sure that this really is a backup set intended for use on this website, before you restore (rather than a backup set of an unrelated website).
nl: Je moet er zeker van zijn dat deze backupset inderdaad bedoeld is voor gebruik op deze website (en niet voor een onbekende website), voordat je gaat terugzetten.

en: This makes time-outs much more likely. You are recommended to turn safe_mode off, or to restore only one entity at a time, <a href="https://updraftplus.com/faqs/i-want-to-restore-but-have-either-cannot-or-have-failed-to-do-so-from-the-wp-admin-console/">or to restore manually</a>.
nl: Dit maakt time-outs waarschijnlijker. Het wordt aangeraden 'safe_mode' uit te zetten, de onderdelen één voor één terug te zetten <a href="https://updraftplus.com/faqs/i-want-to-restore-but-have-either-cannot-or-have-failed-to-do-so-from-the-wp-admin-console/">of handmatig terug te zetten</a>.

en: Backup sent to remote site - not available for download.
nl: Backup naar externe site verzonden - niet beschikbaar om te downloaden.

en: (backup set imported from remote location)
nl: (backupset geïmporteerd van een externe locatie)

en: This storage method does not allow downloading
nl: Deze opslagmethode staat downloaden niet toe

en: Backup made by %s
nl: Backup gemaakt door %s

en: This site has no backups to restore from yet.
nl: Deze site bevat nog geen backups om terug te zetten.

en: Restore an existing backup set onto this site
nl: Een bestaande backup terugzetten naar deze site

en: Backup data will be sent to:
nl: Backupdata zullen verzonden worden naar:

en: site not found
nl: site niet gevonden

en: The site URL you are sending to (%s) looks like a local development website. If you are sending from an external network, it is likely that a firewall will be blocking this.
nl: De site-URL waarnaar je verzendt (%s) ziet eruit als een locale ontwikkelaarssite. Als je verzendt vanaf een extern netwerk, is het waarschijnlijk dat een firewall dit blokkeert.

en: Also send this backup to the active remote storage locations
nl: Verzend deze backup ook naar de actieve externe opslaglocaties

en: A key with this name already exists; you must use a unique name.
nl: Een sleutel met deze naam bestaat al; je moet een unieke naam gebruiken.

en: Key created successfully.
nl: Sleutel met succes aangemaakt.

en: You must copy and paste this key now - it cannot be shown again.
nl: Je moet deze sleutel nu kopiëren en plakken - hij kan niet opnieuw getoond worden.

en: Keys for this site are created in the section below the one you just pressed in.
nl: Sleutels voor deze site worden gecreëerd in de sectie onder degene die je zojuist indrukte.

en: So, to get the key for the remote site, open the 'Migrate' window on that site, scroll down, and you can create one there.
nl: Om dus de sleutel voor de externe site te verkrijgen open je het venster 'Migreren' op die site, blader je omlaag en kun je kun er daar een creëren.

en: To allow another site to send a backup to this site, create a key, and then press the 'Migrate' button on the sending site, and copy-and-paste the key there.
nl: Maak een sleutel aan om een andere site toe te staan een backup naar deze site te sturen, klik dan op de knop 'Migreren' op de site die verzendt, en kopieer/plak hem daar.

en: Your new key:
nl: De nieuwe sleutel:

en: No keys to allow remote sites to connect have yet been created.
nl: Er zijn nog geen sleutels aangemaakt die externe sites toestaan verbinding te maken.

en: Existing keys
nl: Bestaande sleutels

en: FTP server
nl: FTP-server

en: FTP login
nl: FTP-inlog

en: FTP password
nl: FTP-wachtwoord

en: Remote path
nl: Extern pad

en: Passive mode
nl: Passieve modus

en: Almost all FTP servers will want passive mode; but if you need active mode, then uncheck this.
nl: Bijna alle FTP-servers zullen passieve modus verlangen; maar als je actieve modus nodig hebt, vink dit dan uit.

en: key
nl: sleutel

en: The entered key was the wrong length - please try again.
nl: De ingevoerde sleutel heeft de verkeerde lengte - probeer het opnieuw.

en: The entered key was corrupt - please try again.
nl: De ingevoerde sleutel was foutief - probeer het opnieuw.

en: The entered key does not belong to a remote site (it belongs to this one).
nl: De ingevoerde sleutel hoort niet bij de externe server (hij hoort bij deze).

en: The key was successfully added.
nl: De sleutel is met succes toegevoegd.

en: It is for sending backups to the following site:
nl: Hij is voor het verzenden van backups naar de volgende site:

en: No receiving sites have yet been added.
nl: Er zijn nog geen ontvangende sites toegevoegd.

en: Send to site:
nl: Verzend naar site:

en: Send
nl: Verzenden

en: Or, send a backup to another site
nl: Of verzend een backup naar een andere site

en: To add a site as a destination for sending to, enter that site's key below.
nl: Voer de sleutel van een site hieronder in om die site als verzendadres toe te voegen.

en: How do I get a site's key?
nl: Hoe kan ik de sleutel van een site krijgen?

en: Paste key here
nl: Plak de sleutel hier

en: Or, receive a backup from a remote site
nl: Of ontvang een backup van een externe site

en: Adding...
nl: Aan het toevoegen...

en: Add site
nl: Site toevoegen

en: A "migration" is ultimately the same as a restoration - but using backup archives that you import from another site.
nl: Een 'migratie' is uiteindelijk hetzelfde als terugzetten - maar je gebruikt daarbij archieven die je importeert van een andere site.

en: The UpdraftPlus Migrator modifies the restoration operation appropriately, to fit the backup data to the new site.
nl: De UpdraftPlus-migreertool wijzigt de terugzetoperatie zodanig dat de backupdata aangepast zijn aan de nieuwe site.

en: To use this backup, your database server needs to support the %s character set.
nl: Om deze backup te kunnen gebruiken dient de databaseserver de karakterset %s te ondersteunen.

en: Claim not granted - perhaps you have already used this purchase somewhere else, or your paid period for downloading from updraftplus.com has expired?
nl: Claim niet toegekend - misschien heb je deze aankoop al ergens anders gebruikt, of misschien is de betaalde termijn voor het downloaden vanaf updraftplus.com verlopen.

en: Go here to re-enter your password.
nl: Ga hierheen om je wachtwoord opnieuw in te voeren.

en: If you have forgotten your password
nl: Als je het wachtwoord vergeten bent

en: go here to change your password on updraftplus.com.
nl: ga hierheen om je wachtwoord te veranderen op updraftplus.com.

en: To import a backup set, go to the "Existing Backups" tab
nl: Ga naar het tabblad 'Bestaande backups' om een backupset te importeren.

en: After pressing this button, you will be given the option to choose which components you wish to migrate
nl: Na het klikken op deze knop krijg je de mogelijkheid te kiezen welke componenten je wilt migreren

en: You have made changes to your settings, and not saved.
nl: Je hebt wijzigingen aangebracht aan de instellingen en niet opgeslagen.

en: To remove the block, please go here.
nl: Ga hierheen om het blok te verwijderen.

en: configure it here
nl: configureer het hier

en: Please re-authorize the connection to your %s account.
nl: Log weer in om te verbinden met je account %s.

en: %s authorisation failed:
nl: Autorisatie met %s mislukt:

en: Microsoft OneDrive is not compatible with sites hosted on a localhost or 127.0.0.1 URL - their developer console forbids these (current URL is: %s).
nl: Microsoft-OneDrive is niet compatibel met sites die gehost worden op een localhost of een URL 127.0.0.1 - hun ontwikkelaarsconsole verbiedt dit (huidige URL is: %s).

en: You must add the following as the authorised redirect URI in your OneDrive console (under "API Settings") when asked
nl: Je moet het volgende toevoegen als doorstuur-URL in de OneDrive-console (onder API-settings), als dat gevraagd wordt

en: Create OneDrive credentials in your OneDrive developer console.
nl: Maak de OneDrive-inloggegevens aan in de OneDrine-ontwikkelaarsconsole.

en: For longer help, including screenshots, follow this link.
nl: Klik op deze link voor meer hulp, inclusief schermafbeeldingen.

en: If OneDrive later shows you the message "unauthorized_client", then you did not enter a valid client ID here.
nl: Als OneDrive later de melding 'unauthorized_client' toont, heb je hier een niet geldig client-ID ingevoerd.

en: N.B. %s is not case-sensitive.
nl: N.B. %s is niet hoofdlettergevoelig.

en: S3 bucket
nl: S3-bucket

en: You are now using a IAM user account to access your bucket.
nl: Je gebruikt nu een IAM-gebruikersaccount voor toegang tot je 'bucket'.

en: Do remember to save your settings.
nl: Denk eraan je instellingen op te slaan.

en: Uploads path (%s) has changed during a migration - resetting (to: %s)
nl: Het uploadpad (%s) is veranderd tijdens een migratie - reset (naar: %s)

en: UpdraftPlus news, high-quality training materials for WordPress developers and site-owners, and general WordPress news. You can de-subscribe at any time.
nl: UpdraftPlus-nieuws, trainingsmateriaal van hoge kwaliteit voor WordPress-ontwikkelaars en site-eigenaars, en algemeen WordPress-nieuws. Je kunt je op elk moment uitschrijven.

en: For personal support, the ability to copy sites, more storage destinations, encrypted backups for security, multiple backup destinations, better reporting, no adverts and plenty more, take a look at the premium version of UpdraftPlus - the world’s most popular backup plugin.
nl: Kijk eens naar de premiumversie van UpdraftPlus - de populairste backupplugin van de wereld - voor persoonlijke support, de mogelijkheid sites te kopiëren, meer opslagbestemmingen, versleutelde backups voor de veiligheid, meervoudige backupbestemmingen, betere rapportage, geen advertenties en heel veel meer,

en: To create a new IAM sub-user and access key that has access only to this bucket, use this add-on.
nl: Gebruik deze add-on om een nieuwe IAM-subgebruiker aan te maken en een toegangssleutel die alleen toegang geeft tot deze 'bucket'.

en: If you have an AWS admin user, then you can use this wizard to quickly create a new AWS (IAM) user with access to only this bucket (rather than your whole account)
nl: Als je een gebruiker met AWS-beheer hebt, kun je deze wizzard gebruiken om snel een nieuwe AWS(IAM)-gebruiker aan te maken die alleen toegang heeft deze 'bucket' (in plaats van je hele account te gebruiken).

en: You need to enter an admin access key
nl: Je moet een toegangssleutel voor de beheerder invoeren

en: You need to enter an admin secret key
nl: Je moet een geheime sleutel voor de beheerder invoeren

en: You need to enter a new IAM username
nl: Je moet een nieuwe IAM-gebruikersnaam invoeren

en: You need to enter a bucket
nl: Je moet een 'bucket' ivoeren

en: Cannot create new AWS user, since the old AWS toolkit is being used.
nl: Aanmaken van een nieuwe AWS-gebruiker niet mogelijk, omdat de oude AWS-toolkit gebruikt wordt.

en: AWS authentication failed
nl: AWS-autorisatie mislukt

en: Failure: We could not successfully access or create such a bucket. Please check your access credentials, and if those are correct then try another bucket name (as another AWS user may already have taken your name).
nl: Fout: Niet mogelijk toegang te krijgen tot zo'n 'bucket' of hem aan te maken. Controleer je inloggegevens, en als ze correct zijn, probeer dan een andere 'bucket'-naam (daar een andere AWS-gebruiker de naam al in gebruik heeft).

en: Conflict: that user already exists
nl: Conflict: die gebruiker bestaat al

en: IAM operation failed (%s)
nl: IAM-bewerking mislukt (%s)

en: Failed to create user Access Key
nl: Aanmaken van een toegangscode voor de gebruiker mislukt

en: Operation to create user Access Key failed
nl: De bewerking een toegangscode aan te maken voor de gebruiker is mislukt

en: Failed to apply User Policy
nl: Het toepassen van de gebruikersmogelijkheden is mislukt

en: Access Key: %s
nl: Toegangscode: %s

en: Secret Key: %s
nl: Geheime sleutel: %s

en: Create new IAM user and S3 bucket
nl: Een nieuwe IAM-gebruiker en S3-bucket aanmaken

en: Enter your administrative Amazon S3 access/secret keys (this needs to be a key pair with enough rights to create new users and buckets), and a new (unique) username for the new user and a bucket name.
nl: Voer de toegangscodes/geheime sleutels voor de 'Amazon S3'-beheerder in (dit moet een sleutelpaar zijn met voldoende rechten om nieuwe gebruikers en 'buckets' aan te maken), en een nieuwe (unieke) gebruikersnaam voor de nieuwe gebruiker en een 'bucket'-naam.

en: These will be used to create a new user and key pair with an IAM policy attached which will only allow it to access the indicated bucket.
nl: Deze zullen gebruikt worden om een nieuwe gebruiker en sleutelpaar aan te maken met IAM-mogelijkheden erbij die alleen toegang verschaffen tot de betreffende 'bucket'.

en: Then, these lower-powered access credentials can be used, instead of storing your administrative keys.
nl: Dan kunnen deze lagergekwalificeerde toegangscodes gebruikt worden, in plaats van het opslaan van de beheerderscodes.

en: Admin access key
nl: Beheerder-toegangscode

en: Admin secret key
nl: Geheime sleutel van de beheerder

en: New IAM username
nl: Nieuwe IAM-gebruikersnaam

en: S3 storage region
nl: S3-opslagregio

en: UpdraftPlus.com has responded with 'Access Denied'.
nl: UpdraftPlus.com heeft geantwoord met 'Access Denied'.

en: It appears that your web server's IP Address (%s) is blocked.
nl: Het blijkt dat het IP-adres van de webserver (%s) geblokkeerd is.

en: This most likely means that you share a webserver with a hacked website that has been used in previous attacks.
nl: Dit betekent meestal dat je een webserver deelt met een gehackte website die gebruikt is bij voorgaande aanvallen.

en: Update cancelled - reload page to try again.
nl: Update afgebroken - herlaad de pagina om opnieuw te proberen.

en: Dismiss (for %s months)
nl: Afwijzen (gedurende %s maanden)

en: Thank you for backing up with UpdraftPlus!
nl: Dank voor het backuppen met UpdraftPlus.

en: Free Newsletter
nl: Gratis nieuwsbrief

en: Follow this link to sign up.
nl: Klik op deze link om in te schrijven.

en: UpdraftPlus Premium
nl: UpdraftPlus-Premium

en: Compare with the free version
nl: Vergelijken met de gratis versie

en: Go to the shop.
nl: Ga naar de shop

en: More Quality Plugins
nl: Meer kwaliteitsplugins

en: Free two-factor security plugin
nl: Gratis tweetraps veiligheidsplugin

en: Premium WooCommerce plugins
nl: Premium WooCommerce-plugins

en: Follow this link to sign up for the UpdraftPlus newsletter.
nl: Klik op deze link om je te abonneren op de UpdraftPlus-nieuwsbrief.

en: Newsletter sign-up
nl: Abonneren op de nieuwsbrief

en: If you have made a purchase from UpdraftPlus.Com, then follow this link to the instructions to install your purchase.
nl: Als je iets gekocht hebt op UpdraftPlus.Com, klik dan op deze link naar de instructies om je aankoop te installeren.

en: The first step is to de-install the free version.
nl: De eerste stap is het deïnstalleren van de gratis versie.

en: No backup has been completed
nl: De backup is nog niet afgerond

en: (at same time as files backup)
nl: (tegelijk met de bestandsbackup)

en: Dropbox, Google Drive, FTP, S3, Rackspace, Email
nl: Dropbox, Google Drive, FTP, S3, Rackspace, E-mail

en: WebDAV, Copy.Com, SFTP/SCP, encrypted FTP
nl: WebDAV, Copy.Com, SFTP/SCP, beveiligde FTP

en: Backup extra files and databases
nl: Extra bestanden en databases backuppen

en: Migrate / clone (i.e. copy) websites
nl: Websites migreren/klonen (d.w.z. kopiëren)

en: Basic email reporting
nl: Eenvoudige e-mailrapportage

en: Advanced reporting features
nl: Geavanceerde rapportagefuncties

en: Automatic backup when updating WP/plugins/themes
nl: Automatische backup bij het updaten van WP/plugins/thema's

en: Send backups to multiple remote destinations
nl: Backups naar meerdere externe bestemmingen sturen

en: Database encryption
nl: Database-encryptie

en: Restore backups from other plugins
nl: Backups van andere plugins terugzetten

en: Scheduled backups
nl: Geplande backups

en: Fix backup time
nl: Backuptijdstip repareren

en: Network/Multisite support
nl: Netwerk/multisite-support

en: Lock settings access
nl: Toegang tot de instellingen blokkeren

en: Personal support
nl: Persoonlijke support

en: You are currently using the free version of UpdraftPlus from wordpress.org.
nl: Je gebruikt op dit moment de gratis UpdraftPlus-versie van wordpress.org.

en: Get UpdraftPlus Premium
nl: UpdraftPlus-Premium kopen

en: Full feature list
nl: Volledige functielijst

en: Pre-sales FAQs
nl: FAQ's alvorens te kopen

en: Ask a pre-sales question
nl: Stel een vraag alvorens te kopen

en: Get it from
nl: Koop het bij

en: Buy It Now!
nl: Koop het nu.

en: Backup WordPress files and database
nl: De WordPress-bestanden en -database backuppen

en: Translated into over %s languages
nl: Vertaald in meer dan %s talen

en: Restore from backup
nl: Terugzetten vanuit backup

en: Backup to remote storage
nl: Backuppen naar externe opslag

en: You did not select any components to restore. Please select at least one, and then try again.
nl: Je hebt geen componenten geselecteerd om terug te zetten. Selecteer er minstens één, en probeer het dan opnieuw.

[ctx: Uploader: Drop backup files here - or - Select Files]
en: or
nl: of

[ctx: Uploader: Drop db.gz.crypt files here to upload them for decryption - or - Select Files]
en: or
nl: of

en: %s Error: Failed to initialise
nl: Fout %s: Initialisatie mislukt

en: Backup (where relevant) plugins, themes and the WordPress database with UpdraftPlus before updating
nl: Backup (Indien relevant) plugins, thema's en de WordPress-database met Updraft-Plus alvorens te updaten,

[ctx: The user is being told the number of times an error has happened, e.g. An error (27) occurred]
en: An error (%s) occurred:
nl: Er is een fout (%s) opgetreden:

[ctx: i.e. Non-automatic]
en: Manual
nl: Handmatig

en: Check this box to have a basic report sent to
nl: Vink dit vakje aan om een eenvoudig rapport te laten sturen

en: your site's admin address
nl: E-mailadres van de sitebeheerder

[ctx: Keystone and swauth are technical terms which cannot be translated]
en: This needs to be a v2 (Keystone) authentication URI; v1 (Swauth) is not supported.
nl: Dit moet een v2(Keystone)-autorisatie-URI zijn; v1(Swauth) wordt niet ondersteund.

[ctx: "tenant" is a term used with OpenStack storage - Google for "OpenStack tenant" to get more help on its meaning]
en: tenant
nl: container

en: Resuming partial uploads is supported for SFTP, but not for SCP. Thus, if using SCP then you will need to ensure that your webserver allows PHP processes to run long enough to upload your largest backup file.
nl: Het hervatten van een gedeeltelijke upload wordt ondersteund door SFTP, maar niet door SCP. Dus als je SCP gebruikt, moet je er zeker van zijn dat de webserver PHP-processen ondersteunt die ervoor zorgen dat het proces lang genoeg kan duren om het grootste bestand te uploaden.

[ctx: Do not translate BEGIN RSA PRIVATE KEY. PCKS1, XML, PEM and PuTTY are also technical acronyms which should not be translated.]
en: PKCS1 (PEM header: BEGIN RSA PRIVATE KEY), XML and PuTTY format keys are accepted.
nl: PKCS1 (PEM-header: BEGIN RSA PRIVATE KEY), XML- en PuTTY-formaat-sleutels worden geaccepteerd.

en: Any other file/directory on your server that you wish to back up
nl: Elke andere file/directory op de server die je wilt backuppen

en: Change Lock Settings
nl: Blokkeerinstellingen veranderen

en: Clearing cached pages (%s)...
nl: Gecachete pagina's (%s) wissen...

en: Create table failed - probably because there is no permission to drop tables and the table already exists; will continue
nl: Creëren van tabel mislukt - omdat je waarschijnlijk geen rechten hebt om tabellen te plaatsen en de tabel al bestaat; proces gaat verder

en: For even more features and personal support, check out
nl: Kijk hier voor nog meer functies en persoonlijke support

en: Note that after you have claimed your add-ons, you can remove your password (but not the email address) from the settings below, without affecting this site's access to updates.
nl: Merk op dat je na het opvragen van de add-ons het wachtwoord (niet het e-mailadres) uit de instellingen hieronder kunt verwijderen, zonder dat dit invloed heeft op de toegang tot updates.

en: (learn more about this significant option)
nl: (meer te weten komen over deze belangrijke optie)

en: The admin password has now been removed.
nl: Het beheerderswachtwoord is nu verwijderd.

en: An admin password has been set.
nl: Er is een wachtwoord voor de beheerder ingesteld.

en: The admin password has been changed.
nl: Het beheerderswachtwoord is veranderd.

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Lock access to the UpdraftPlus settings page
nl: Blokkeer de toegang tot de pagina met UpdraftPlus-instellingen

en: Please make sure that you have made a note of the password!
nl: Zorg ervoor dat je het wachtwoord ergens hebt genoteerd.

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: %s hours
nl: %s uren

en: %s weeks
nl: %s weken

en: Require password again after
nl: Een nieuw wachtwoord verplicht stellen na

en: Support URL
nl: Support-URL

en: Anyone seeing the lock screen will be shown this URL for support - enter a website address or an email address.
nl: Iedereen die het blokkeerscherm te zien krijgt, wordt deze support-URL getoond - voer een website- of een e-mailadres in.

en: Otherwise, the default link will be shown.
nl: In alle andere gevallen wordt de standaardlink getoond.

en: Unlock
nl: Blokkering opheffen

en: Password incorrect
nl: Wachtwoord onjuist

en: To access the UpdraftPlus settings, please enter your unlock password
nl: Voer het wachtwoord in om toegang te krijgen tot de UpdraftPlus-instellingen

en: For unlocking support, please contact whoever manages UpdraftPlus for you.
nl: Neem contact op met de persoon die UpdraftPlus voor jou beheert voor support over het opheffen van de toegangsblokkering.

en: WordPress core (only)
nl: WordPress-core (alleen)

en: Automatic backup before update
nl: Automatische backup vóór het updaten

en: Database decryption phrase
nl: Database-decodeersleutel

en: A zip error occurred
nl: Er is een zip-fout opgetreden

en: your web hosting account appears to be full; please see: %s
nl: de webhosting-ruimte lijkt vol te zijn; zie %s

en: check your log for more details.
nl: bekijk het logbestand voor meer details.

en: Error: unexpected file read fail
nl: Fout: lezen van het bestand onverwacht mislukt

en: Backup label:
nl: Backup-label:

en: The 'Backup Now' button is disabled as your backup directory is not writable (go to the 'Settings' tab and find the relevant option).
nl: De knop 'Backup nu' is uitgeschakeld omdat je geen schrijfrechten hebt in de backupmap (ga naar het tabblad 'Instellingen' voor de juiste instellingen).

en: Upload files into UpdraftPlus.
nl: Bestanden uploaden naar UpdraftPlus.

en: For the ability to lock access to UpdraftPlus settings with a password, upgrade to UpdraftPlus Premium.
nl: Om de UpdraftPlus-instellingen te kunnen beveiligen met een wachtwoord, moet je upgraden naar UpdraftPlus-Premium.

en: incremental backup; base backup: %s
nl: incrementele backup; basisbackup: %s

en: and retain this many scheduled backups
nl: en behoud zoveel geplande backups

en: Backup date
nl: Backupdatum

en: Backup data (click to download)
nl: Backup-data (klik om te downloaden)

en: View Log
nl: Log bekijken

en: API Key
nl: API-sleutel

en: API Secret
nl: API-geheim

en: (case-sensitive)
nl: (hoofdlettergevoelig)

en: N.B. Copy is case-sensitive.
nl: N.B. Kopie is hoofdlettergevoelig

en: Your label for this backup (optional)
nl: Je label voor deze backup (optioneel)

en: %s does not allow authorisation of sites hosted on direct IP addresses. You will need to change your site's address (%s) before you can use %s for storage.
nl: %s staat autorisatie niet toe van sites die gehost zijn op een direct IP-adres. Je zult het adres (%s) van de website moeten aanpassen voordat je %s kunt gebruiken voor opslag.

en: You need to supply both an email address and a password
nl: Je dient zowel een e-mailadres als een wachtwoord op te geven

en: Your email address was valid, but your password was not recognised by UpdraftPlus.Com.
nl: Je e-mailadres is correct, maar het wachtwoord werd niet herkend door UpdraftPlus.com.

en: You entered an email address that was not recognised by UpdraftPlus.Com
nl: Je hebt een e-mailadres ingevoerd dat niet wordt herkend door UpdraftPlus.com

en: To proceed, press 'Backup Now'. Then, watch the 'Last Log Message' field for activity.
nl: Klik op 'Nu backuppen' om door te gaan. Controleer daarna het veld 'Laatste log-berichten' op activiteit.

en: Your backup is of a WordPress multisite install; but this site is not. Only the first site of the network will be accessible.
nl: De backup bevat een multisite-WordPress-installatie maar deze website is dat niet. Alleen de eerste website van het netwerk zal toegankelijk zijn.

en: If you want to restore a multisite backup, you should first set up your WordPress installation as a multisite.
nl: Als je een multisite-backup wilt terugzetten, zul je eerst een multisite-WordPress-installatie moeten opzetten.

en: already done
nl: al afgerond

en: Search and replacing table:
nl: Zoeken en vervangen tabel:

en: skipped (not in list)
nl: overgeslagen (niet in de lijst)

en: Rows per batch
nl: Aantal rijen per batch

en: These tables only
nl: Alleen deze tabellen

en: Enter a comma-separated list; otherwise, leave blank for all tables.
nl: Voer een kommagescheiden lijst in of laat het leeg voor alle tabellen.

en: To get your credentials, log in at the %s developer portal.
nl: Log in op het ontwikkelaarsportaal van %s om de inloggegevens te krijgen.

en: You have not yet connected with your UpdraftPlus.Com account.
nl: Je bent nog niet verbonden met het UpdraftPlus.com-account.

en: You need to connect to receive future updates to UpdraftPlus.
nl: Om in de toekomst updates te blijven ontvangen van UpdraftPlus moet je verbinding maken.

en: The site in this backup was running on a webserver with version %s of %s.
nl: De website in deze backup draaide op een webserver met versie %s van %s.

en: This is significantly newer than the server which you are now restoring onto (version %s).
nl: Deze is duidelijk nieuwer dan de versie die op de huidige server aanwezig is (versie %s).

en: You should only proceed if you cannot update the current server and are confident (or willing to risk) that your plugins/themes/etc. are compatible with the older %s version.
nl: Ga alleen verder als je de huidige server niet kunt updaten en als je er zeker van bent (of het risico aandurft) dat alle plugins/thema's/enz. compatibel zijn met de oudere versie %s.

en: Any support requests to do with %s should be raised with your web hosting company.
nl: Supportvragen over %s zullen aan de hostingprovider gesteld moeten worden.

en: UpdraftPlus is on social media - check us out here:
nl: UpdraftPlus is ook te vinden op sociale media - je vindt ons hier:

en: Why am I seeing this?
nl: Waarom krijg ik dit te zien?

en: Press here to look inside your UpdraftPlus directory (in your web hosting space) for any new backup sets that you have uploaded.
nl: Klik hier om in de UpdraftPlus-map (op de webhosting-ruimte) te zoeken naar nieuwe backupsets die geüploadet zijn.

en: The location of this directory is set in the expert settings, in the Settings tab.
nl: De locatie van deze directory wordt ingesteld in de expert-instellingen op het tabblad 'Instellingen'.

en: Start backup
nl: Backup starten

en: You are using the %s webserver, but do not seem to have the %s module loaded.
nl: Je gebruikt webserver %s, maar de module %s lijkt daarop niet geladen te zijn.

en: You will need to consult with your web hosting provider to find out how to set permissions for a WordPress plugin to write to the directory.
nl: Neem contact op met de hostingprovider om erachter te komen hoe de rechten zo aangepast kunnen worden dat een WordPress-plugin schrijfrechten heeft in de directory.

en: Unless you have a problem, you can completely ignore everything here.
nl: Je kunt alles hier gewoon negeren, tenzij er een probleem optreedt.

en: You will find more information about this in the Settings section.
nl: Meer informatie hierover is te vinden in de sectie Instellingen.

en: This file could not be uploaded
nl: Dit bestand kan niet geüploadet worden

en: Was this a backup created by a different backup plugin? If so, then you might first need to rename it so that it can be recognised - please follow this link.
nl: Is deze backup gemaakt door een andere backup-plugin? Als dat zo is, moet je de backup wellicht eerst hernoemen voordat hij herkend wordt - zie deze link.

en: Supported backup plugins: %s
nl: Ondersteunde backup-plugins: %s

en: Tell me more about incremental backups
nl: Meer informatie over incrementele backups

en: Memory limit
nl: Geheugenlimiet

en: restoration
nl: terugzetten

en: Table to be implicitly dropped: %s
nl: Tabel die automatisch wordt verwijderd: %s

en: Full backup
nl: Volledige backup

en: Incremental
nl: Incrementeel

en: Backup succeeded
nl: Backup geslaagd

en: (view log...)
nl: (bekijk logboek...)

en: now proceeding with the updates...
nl: gaat nu verder met de updates...

en: Every %s hours
nl: Om de %s uur

en: search and replace
nl: zoeken en vervangen

en: search term
nl: zoekterm

en: Search / replace database
nl: Database zoeken/vervangen

en: Search for
nl: Zoeken naar

en: Replace with
nl: Vervangen door

en: This can easily destroy your site; so, use it with care!
nl: Dit kan gemakkelijk de site onbruikbaar maken; gebruik het dus voorzichtig.

en: A search/replace cannot be undone - are you sure you want to do this?
nl: Een zoeken/vervangen-actie kan niet ongedaan gemaakt worden - weet je zeker dat je dit wilt?

en: Go
nl: Starten

en: Too many database errors have occurred - aborting
nl: Er zijn teveel databasefouten opgetreden - afbreken

en: read more at %s
nl: lees meer op %s

en: Email reports created by UpdraftPlus (free edition) bring you the latest UpdraftPlus.com news
nl: E-mailrapporten gecreëerd door UpdraftPlus (gratis versie) brengen je het laatste UpdraftPlus.com-nieuws

en: N.B. If you install UpdraftPlus on several WordPress sites, then you cannot re-use your project; you must create a new one from your Google API console for each site.
nl: N.B. Als je UpdraftPlus installeert op verschillende WordPress-sites, kun je het project niet opnieuw gebruiken; je moet voor elke site een nieuw project aanmaken met de Google-API-console.

en: You have not yet made any backups.
nl: Je hebt nog geen backup gemaakt.

en: Database Options
nl: Database-opties

en: The buttons below will immediately execute a backup run, independently of WordPress's scheduler. If these work whilst your scheduled backups do absolutely nothing (i.e. not even produce a log file), then it means that your scheduler is broken.
nl: De knoppen hieronder zorgen voor een onmiddellijke backup-actie, onafhankelijk van de planner van WordPress. Als deze knoppen wel werken, maar de geplande backups niets doen (zelfs geen logbestand aanmaken), betekent dit dat de Wordpress-planner defect is.

en: %s (%s used)
nl: %s (%s gebruikt)

en: Plugins for debugging:
nl: Plugins voor foutopsporing:

en: Free disk space in account:
nl: Gratis opslagruimte in account:

en: Current Status
nl: Huidige status

en: Existing Backups
nl: Bestaande backups

en: This button is disabled because your backup directory is not writable (see the settings).
nl: Deze knop is niet actief omdat je in de backuplocatie geen schrijfrechten hebt (zie instellingen).

en: Welcome to UpdraftPlus!
nl: Welkom bij UpdraftPlus.

en: To make a backup, just press the Backup Now button.
nl: Om een backup te maken klik je op de knop 'Backup nu'.

en: To change any of the default settings of what is backed up, to configure scheduled backups, to send your backups to remote storage (recommended), and more, go to the settings tab.
nl: Ga naar het tabblad 'Instellingen' om de standaardinstellingen van wat gebackupt moet worden aan te passen, om geplande backups in te stellen, om de backups op te slaan op externe opslag (aanbevolen) en meer.

en: If you enter text here, it is used to encrypt database backups (Rijndael). <strong>Do make a separate record of it and do not lose it, or all your backups <em>will</em> be useless.</strong> This is also the key used to decrypt backups from this admin interface (so if you change it, then automatic decryption will not work until you change it back).
nl: De tekst die je hier invoert wordt gebruikt voor encryptie van de databasebackup (Rijndael). <strong>Zorg dat je de tekst ergens opslaat en niet kwijt raakt, anders worden <em>alle</em> backups onbruikbaar.</strong> Dit is ook de sleutel die gebruikt wordt om backups van de beheerdersomgeving te decoderen (dus als je hem verandert zal automatische decodering niet meer werken, totdat je hem weer terug verandert).

en: Table prefix
nl: Tabel-prefix

en: Test connection...
nl: Verbinding testen...

en: Testing...
nl: Testen...

en: Backup non-WordPress tables contained in the same database as WordPress
nl: Backup niet-Wordpress-tabellen die zich in dezelfde database bevinden als Wordpress

en: If your database includes extra tables that are not part of this WordPress site (you will know if this is the case), then activate this option to also back them up.
nl: Als de database extra tabellen bevat die geen onderdeel zijn van deze WordPress-site (als dat zo is weet je dat ongetwijfeld), activeer dan deze optie om ze ook te backuppen.

en: Add an external database to backup...
nl: Voeg een externe database toe aan de backup...

en: Backup external database
nl: Externe database backuppen

en: %s table(s) found.
nl: %s tabel(len) gevonden.

en: %s total table(s) found; %s with the indicated prefix.
nl: Totaal %s tabel(len) gevonden; %s met de opgegeven prefix.

en: Connection succeeded.
nl: Verbinding gelukt.

en: Connection failed.
nl: Verbinding mislukt.

en: This option will cause tables stored in the MySQL database which do not belong to WordPress (identified by their lacking the configured WordPress prefix, %s) to also be backed up.
nl: Deze optie zorgt ervoor dat ook tabellen uit de MySQL-database die geen onderdeel zijn van WordPress, worden gebackupt (die tabellen missen de ingestelde WordPress-prefix, %s).

en: user
nl: gebruiker

en: database name
nl: databasenaam

en: database connection attempt failed
nl: poging tot databaseverbinding mislukt

en: External database (%s)
nl: Externe database (%s)

en: Follow this link to your Google API Console, and there activate the Drive API and create a Client ID in the API Access section.
nl: Gebruik deze link naar de Google-API-console, activeer daar de Drive-API en creëer een client-ID in de sectie API-access.

en: failed to access parent folder
nl: toegang tot bovenliggende map mislukt

en: However, subsequent access attempts failed:
nl: Echter, de erop volgende toegangspogingen zijn mislukt:

en: External database
nl: Externe database

en: This will also cause debugging output from all plugins to be shown upon this screen - please do not be surprised to see these.
nl: Dit zorgt ervoor dat ook foutopsporings-uitvoer van andere plugins zichtbaar wordt op dit scherm - wees dus niet verrast als je die ook te zien krijgt.

en: Back up more databases
nl: Meer databases backuppen

en: Don't want to be spied on? UpdraftPlus Premium can encrypt your database backup.
nl: Wil je niet bespioneerd worden? UpdaftPlus-Premium kan de databasebackup versleutelen.

en: It can also backup external databases.
nl: Hij kan ook externe databases backuppen.

en: You can manually decrypt an encrypted database here.
nl: Je kunt hier handmatig databases decoderen en versleutelen.

en: First, enter the decryption key
nl: Voer eerst de decodeersleutel in

en: use UpdraftPlus Premium
nl: UpdraftPlus-Premium gebruiken

en: Decryption failed. The database file is encrypted.
nl: Decoderen mislukt; het databasebestand is versleuteld.

en: Only the WordPress database can be restored; you will need to deal with the external database manually.
nl: Alleen de WordPress-database kan worden teruggezet; je zult de externe database handmatig moeten terugzetten.

en: An error occurred on the first %s command - aborting run
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het eerste commando %s - proces afgebroken

en: database connection attempt failed.
nl: databaseverbinding mislukt.

en: Connection failed: check your access details, that the database server is up, and that the network connection is not firewalled.
nl: Verbinding mislukt: controleer de toegangsgegevens, of de databaseserver online is en of de netwerkverbinding niet wordt geblokkeerd door een firewall.

en: In %s, path names are case sensitive.
nl: De padnamen in %s zijn hoofdlettergevoelig.

en: Warning: the database's home URL (%s) is different to what we expected (%s)
nl: Waarschuwing: de home-URL in de database (%s) is anders dan wat er verwacht werd (%s)

en: You have not yet configured and saved your %s credentials
nl: Je hebt de inloggegevens %s nog niet ingesteld en opgeslagen.

en: After logging in, create a sandbox app. You can leave all of the questions for creating an app blank (except for the app's name).
nl: Creëer een sandbox-app na het inloggen. Je kunt alle vragen over het creëren van een app onbeantwoord laten (behalve de naam van de app).

en: Enter the path of the %s folder you wish to use here.
nl: Vul hier het pad in voor de map %s die je wilt gebruiken.

en: If the folder does not already exist, then it will be created.
nl: Als de map nog niet bestaat, zal hij worden aangemaakt.

en: e.g. %s
nl: bijvoorbeeld %s

en: If you leave it blank, then the backup will be placed in the root of your %s
nl: Als je dit leeg laat wordt de backup geplaatst in de root van de %s

en: Follow this link for more information
nl: Klik op deze link voor meer informatie

en: Tenant
nl: Container

en: Leave this blank, and a default will be chosen.
nl: Als je dit leeg laat wordt er een standaardwaarde gekozen.

en: failed to list files
nl: Het maken van een bestandenlijst is mislukt

en: Failed to download
nl: Downloaden is mislukt

en: Failed to download %s
nl: Downloaden van %s is mislukt

en: Get your access credentials from your OpenStack Swift provider, and then pick a container name to use for storage. This container will be created for you if it does not already exist.
nl: Verkrijg de inloggegevens van de OpenStack-Swift-aanbieder en kies dan een containernaam om te gebruiken voor de opslag. Deze container wordt aangemaakt als hij nog niet bestaat.

en: authentication URI
nl: autorisatie-URI

en: Failed to upload %s
nl: Het uploaden van %s is mislukt

en: Success:
nl: Gelukt:

en: (You appear to be already authenticated).
nl: (Je lijkt al aangemeld te zijn).

en: <strong>After</strong> you have saved your settings (by clicking 'Save Changes' below), then come back here once and click this link to complete authentication with %s.
nl: <strong>Nadat</strong> je de instellingen opgeslagen hebt (door onderaan op 'Wijzigingen opslaan' te klikken), kom je hier terug en klik je op deze link om de autorisatie op %s af te ronden.

en: Authenticate with %s
nl: Autoriseren op %s

en: Error downloading remote file: Failed to download
nl: Fout bij het downloaden van extern bestand: downloaden mislukt

en: The %s object was not found
nl: Object %s is niet gevonden

en: %s error - we accessed the container, but failed to create a file within it
nl: Fout %s - er was toegang tot de container, maar er kon er geen bestand in aangemaakt worden

en: Region: %s
nl: Regio: %s

en: Could not access %s container
nl: Geen toegang tot container %s

en: Account holder's name: %s.
nl: Naam van de accounteigenaar: %s.

en: %s error - failed to access the container
nl: Fout %s - geen toegang tot de container

en: <strong>This is NOT a folder name</strong>.
nl: <strong>Dit is GEEN mapnaam</strong>.

en: It is an ID number internal to Google Drive
nl: Het is een intern GoogleDrive-ID.

en: To be able to set a custom folder name, use UpdraftPlus Premium.
nl: Gebruik UpdraftPlus-Premium om zelf een naam voor een map te kunnen kiezen.

en: Folder
nl: Map

en: Name: %s.
nl: Naam: %s.

en: %s download: failed: file not found
nl: Download %s mislukt: bestand niet gevonden

en: This remote storage method (%s) requires PHP %s or later.
nl: Deze externe opslagmethode (%s) vereist PHP %s of recenter.

en: You will need to ask your web hosting company to upgrade.
nl: Je zult de webhost moeten vragen te upgraden.

en: Your %s version: %s.
nl: Je %s versie: %s.

en: Google Drive list files: failed to access parent folder
nl: GoogleDrive-bestandenlijst: er kon geen verbinding gemaakt worden met de hoofdmap

en: Theme directory (%s) not found, but lower-case version exists; updating database option accordingly
nl: De thema-directory (%s) is niet gevonden, maar wel een versie met kleine letters. Dit wordt dienovereenkomstig aangepast in de databaseoptie.

en: Fetch
nl: Ophalen

en: Call
nl: Bellen

en: This feature requires %s version %s or later
nl: Deze functie vereist %s versie %s of recenter

en: Elegant themes theme builder plugin data detected: resetting temporary folder
nl: Plugin-gegevens van 'Elegant themes'-themamaker gedetecteerd: de tijdelijke map wordt gereset

en: Failed to unpack the archive
nl: Uitpakken van het archief mislukt

en: %s files have been extracted
nl: Er zijn %s bestanden uitgepakt

en: Error - failed to download the file
nl: Fout - het bestand kon niet worden gedownloadet

en: Rescan local folder for new backup sets
nl: Opnieuw in de lokale map zoeken naar nieuwe backup-sets

en: You should update UpdraftPlus to make sure that you have a version that has been tested for compatibility.
nl: Update UpdraftPlus om er zeker van te zijn dat je een versie hebt die getest is op compatibiliteit.

en: The installed version of UpdraftPlus Backup/Restore has not been tested on your version of WordPress (%s).
nl: De geïnstalleerde versie van UpdraftPlus-Backup/Restore is niet getest met de huidige versie van WordPress (%s).

en: It has been tested up to version %s.
nl: Het is getest tot en met versie %s.

en: password/key
nl: wachtwoord/sleutel

en: SCP/SFTP password/key
nl: SCP/SFTP-wachtwoord/sleutel

en: The key provided was not in a valid format, or was corrupt.
nl: De gegeven sleutel heeft een ongeldig formaat of is beschadigd.

en: Your login may be either password or key-based - you only need to enter one, not both.
nl: Inloggen kan of op wachtwoord of op sleutel gebaseerd zijn - voer er slechts één in, niet beide.

en: Key
nl: Sleutel

en: Backup created by: %s.
nl: Backup gemaakt door: %s.

en: Files and database WordPress backup (created by %s)
nl: Backup van Wordpress-bestanden en -database (gemaakt door %s)

en: Files backup (created by %s)
nl: Bestanden-backup (gemaakt door %s)

en: unknown source
nl: onbekende bron

en: Database (created by %s)
nl: Database (gemaakt door %s)

en: Rescan remote storage
nl: Scan de externe opslag opnieuw

en: Upload backup files
nl: Backup-bestanden uploaden

en: This backup was created by %s, and can be imported.
nl: Deze backup is gemaakt door %s en kan geïmporteerd worden.

en: WordPress has a number (%d) of scheduled tasks which are overdue. Unless this is a development site, this probably means that the scheduler in your WordPress install is not working.
nl: WordPress bevat een aantal (%d) geplande taken die al uitgevoerd hadden moeten zijn. Tenzij dit een ontwikkelaarssite is, betekent dit waarschijnlijk dat de planner in de WordPress-installatie niet werkt.

en: Read this page for a guide to possible causes and how to fix it.
nl: Lees deze pagina voor een overzicht met mogelijke oorzaken en oplossingen.

en: This file does not appear to be an UpdraftPlus backup archive (such files are .zip or .gz files which have a name like: backup_(time)_(site name)_(code)_(type).(zip|gz)).
nl: Dit bestand lijkt geen UpdraftPlus-backuparchief te zijn (zulke bestanden zijn zip- of gz-bestanden, die een naam hebben als: backup_(tijd)_(sitenaam)_(code)_(type).(zip|gz)).

en: However, UpdraftPlus archives are standard zip/SQL files - so if you are sure that your file has the right format, then you can rename it to match that pattern.
nl: Echter, UpdraftPlus-archiven zijn standaard zip/SQL-bestanden - als je er zeker van bent dat het bestand de juiste opmaak heeft, kun je het hernoemen om het aan dat het gewenste patroon aan te passen.

en: If this is a backup created by a different backup plugin, then UpdraftPlus Premium may be able to help you.
nl: Als dit een backup is, gemaakt door een andere backup-plugin, dan kan UpdraftPlus-Premium je misschien helpen.

en: Backup created by unknown source (%s) - cannot be restored.
nl: Backup gemaakt door een onbekende bron (%s) - kan niet teruggezet worden.

en: The WordPress content folder (wp-content) was not found in this zip file.
nl: De WordPress-contentmap (wp-content) is niet gevonden in dit zipbestand.

en: This version of UpdraftPlus does not know how to handle this type of foreign backup
nl: Deze versie van UpdraftPlus weet niet hoe om te gaan met dit type vreemde backup.

en: %s returned an unexpected HTTP response: %s
nl: %s gaf een onverwacht HTTP-antwoord: %s

en: The UpdraftPlus module for this file access method (%s) does not support listing files
nl: De UpdraftPlus-module om bestanden te benaderen (%s) ondersteunt het weergeven van een bestandslijsten niet.

en: No settings were found
nl: Er zijn geen instellingen gevonden

en: One or more backups has been added from scanning remote storage; note that these backups will not be automatically deleted through the "retain" settings; if/when you wish to delete them then you must do so manually.
nl: Na het scannen van de externe opslag zijn een of meer backups toegevoegd; let op: deze backups worden niet automatisch verwijderd door de 'retain'-instellingen; deze backups dienen handmatig verwijderd te worden.

en: Rescanning remote and local storage for backup sets...
nl: Opnieuw zoeken naar backup-sets op lokale en externe opslag...

en: (Read more)
nl: (Lees meer)

en: Check this box to use Amazon's reduced redundancy storage and tariff
nl: Vink dit vak aan om reduced-redundancy-opslag en -tarief van Amazon te gebruiken

en: Reduced redundancy storage
nl: Verminderd overtollige opslag

en: Adjusting multisite paths
nl: Multisite-paden instellen

en: Log all messages to syslog (only server admins are likely to want this)
nl: Sla alle meldingen op in de systeem-log (meestal willen alleen serverbeheerders dit)

en: Add another...
nl: Voeg er nog een toe...

en: No backup of directory: there was nothing found to back up
nl: Geen backup van de directory: er is niets te backuppen gevonden

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Other %s FAQs.
nl: Andere %s-FAQ's.

en: Check this to receive more information and emails on the backup process - useful if something is going wrong.
nl: Vink dit aan om meer informatie en e-mails over het backupproces te ontvangen - handig als er iets fout gaat.

en: If entering multiple files/directories, then separate them with commas. For entities at the top level, you can use a * at the start or end of the entry as a wildcard.
nl: Als je meerdere bestanden/directories invoert, scheid ze dan met een komma. Gebruik a* aan het begin of einde als wildcard voor het toplevel.

en: Custom content type manager plugin data detected: clearing option cache
nl: Aangepaste gegevens voor de plugin 'contenttype-beheerder' gevonden: de optiecache wordt geleegd

en: encrypted FTP (explicit encryption)
nl: Versleutelde FTP (expliciete encryptie)

en: Your web server's PHP installation has these functions disabled: %s.
nl: De PHP-installatie van de webserver heeft deze functies uitgeschakeld: %s.

en: Your hosting company must enable these functions before %s can work.
nl: De hostingprovider moet deze functies activeren voordat %s kan werken.

en: regular non-encrypted FTP
nl: Reguliere niet-versleutelde FTP

en: encrypted FTP (implicit encryption)
nl: Versleutelde FTP (impliciete encryptie)

en: Backup created by:
nl: Backup gemaakt door:

en: Available to claim on this site
nl: Beschikbaar om op te vragen op deze site

en: To maintain your access to support, please renew.
nl: Gelieve te vernieuwen om toegang tot support te onderhouden.

en: Your paid access to UpdraftPlus updates for %s add-ons on this site has expired.
nl: De betaalde toegang tot UpdraftPlus-updates voor add-ons %s op deze website is verlopen.

en: Your paid access to UpdraftPlus updates for %s of the %s add-ons on this site will soon expire.
nl: De betaalde toegang tot UpdraftPlus-updates voor %s van de %s add-ons op deze website zal binnenkort verlopen.

en: To retain your access, and maintain access to updates (including future features and compatibility with future WordPress releases) and support, please renew.
nl: Om toegang te behouden, updates (inclusief nieuwe functies en compatibiliteit met toekomstige WordPress-versies) en ondersteuning te blijven ontvangen, gelieve te vernieuwen.

en: Your paid access to UpdraftPlus updates for this site will soon expire.
nl: De betaalde toegang tot UpdraftPlus-updates voor deze site zal binnenkort verlopen.

en: Your paid access to UpdraftPlus support has expired.
nl: De betaalde toegang tot UpdraftPlus-support is verlopen.

en: To regain your access, please renew.
nl: Vernieuw om weer toegang te krijgen.

en: Your paid access to UpdraftPlus support will soon expire.
nl: De betaalde toegang tot UpdraftPlus-support zal binnenkort verlopen.

en: Dismiss from main dashboard (for %s weeks)
nl: Toon dit niet meer op het Dashboard (gedurende %s weken)

en: Your paid access to UpdraftPlus updates for this site has expired. You will no longer receive updates to UpdraftPlus.
nl: De betaalde toegang tot UpdraftPlus-updates voor deze site is verlopen. Je zult niet langer updates van UpdraftPlus ontvangen.

en: To regain access to updates (including future features and compatibility with future WordPress releases) and support, please renew.
nl: Om opnieuw toegang te krijgen tot updates (inclusief toekomstige functies en compatibiliteit met toekomstige WordPress-versies) en ondersteuning, gelieve te vernieuwen.

en: The database file appears to have been compressed twice - probably the website you downloaded it from had a mis-configured webserver.
nl: Dit databasebestand lijkt twee keer gecomprimeerd te zijn - waarschijnlijk was de webserver van de website waarvan je dit bestand gedownloadet hebt, verkeerd geconfigureerd.

en: The attempt to undo the double-compression failed.
nl: De poging de dubbele compressie ongedaan te maken is mislukt.

en: The attempt to undo the double-compression succeeded.
nl: De poging de dubbele compressie ongedaan te maken is gelukt.

en: Constants
nl: Constantes

en: Failed to open database file for reading:
nl: Het databasebestand kon niet geopend worden om uit te lezen:

en: please wait for the rescheduled attempt
nl: Wacht tot de geplande poging

en: No database tables found
nl: Geen databasetabellen gevonden

en: Note that warning messages are advisory - the backup process does not stop for them. Instead, they provide information that you might find useful, or that may indicate the source of a problem if the backup did not succeed.
nl: Weet dat waarschuwingsberichten enkel een advies zijn - ze stoppen het maken van de backup niet. Ze geven alleen informatie die nuttig zou kunnen zijn, of die een indicatie kan geven over de bron van een probleem, mocht de backup mislukken.

en: Database queries processed: %d in %.2f seconds
nl: Database-queries uitgevoerd: %d in %.2f seconden

en: Searching and replacing reached row: %d
nl: Zoeken en vervangen bereikte rij: %d

en: Account full: your %s account has only %d bytes left, but the file to be uploaded has %d bytes remaining (total size: %d bytes)
nl: Geen plaats meer op dit account: er zijn slechts %d bytes over van het account %s, terwijl er van het te uploaden bestand nog %d bytes resten (totale grootte: %d bytes)

en: Skipping this table: data in this table (%s) should not be search/replaced
nl: Deze tabel overslaan: gegevens in deze tabel (%s) mogen niet gezocht/vervangen worden

en: Errors occurred:
nl: Er zijn fouten opgetreden:

en: Follow this link to download the log file for this restoration (needed for any support requests).
nl: Klik op deze link om het logbestand voor deze terugplaatsing te downloaden (nodig voor eventuele supportaanvragen).

en: See this FAQ also.
nl: Bekijk dit ook in de FAQ.

en: If you choose no remote storage, then the backups remain on the web-server. This is not recommended (unless you plan to manually copy them to your computer), as losing the web-server would mean losing both your website and the backups in one event.
nl: Als je geen externe opslag kiest, blijven de backups op de webserver. Dit is niet aan te bevelen (tenzij je van plan bent de bestanden handmatig naar de computer te kopiëren), omdat ook de backups verloren gaan wanneer de webserver offline gaat.

en: Retrieving (if necessary) and preparing backup files...
nl: Ophalen (indien nodig) en backup-bestanden voorbereiden...

en: The PHP setup on this webserver allows only %s seconds for PHP to run, and does not allow this limit to be raised. If you have a lot of data to import, and if the restore operation times out, then you will need to ask your web hosting company for ways to raise this limit (or attempt the restoration piece-by-piece).
nl: De PHP-instellingen op deze webserver staan PHP toe slechts %s seconden te werken en staan niet toe dat deze limiet verhoogd wordt. Als je veel te importeren gegevens hebt, en als de terugzet-actie de tijd overschrijdt, moet je de hostingprovider vragen of het mogelijk is deze limiet te verhogen (of probeer de terugzet-actie op te delen).

en: Existing unremoved folders from a previous restore exist (please use the "Delete Old Directories" button to delete them before trying again): %s
nl: Er bestaan niet-verwijderde mappen van een vorige terugzet-actie (gelieve de knop 'Verwijder oude mappen' te gebruiken vooraleer opnieuw te proberen): %s

en: The amount of time allowed for WordPress plugins to run is very low (%s seconds) - you should increase it to avoid backup failures due to time-outs (consult your web hosting company for more help - it is the max_execution_time PHP setting; the recommended value is %s seconds or more)
nl: De toegestane werkingstijd voor WordPress-plugins is zeer kort (%s seconden) - je kunt deze het beste verhogen om te vermijden dat backups mislukken door tijdgebrek (neem contact op met de hostingprovider voor hulp - het betreft de PHP-instelling 'max_execution_time'; de aanbevolen waarde is %s seconden of meer).

en: Replacing in blogs/site table: from: %s to: %s
nl: Vervangen in de blogs-/site-tabel: van: %s naar: %s

en: Disabled this plugin: %s: re-activate it manually when you are ready.
nl: Deze plugin is uitgeschakeld: %s: schakel hem weer met de hand in als je klaar bent.

en: %s: Skipping cache file (does not already exist)
nl: %s: Cachebestand overslaan (bestaat nog niet)

en: The %s connection timed out; if you entered the server correctly, then this is usually caused by a firewall blocking the connection - you should check with your web hosting company.
nl: De connectie %s duurde te lang; als je de server correct opgegeven hebt, wordt dit vaak veroorzaakt door de firewall die de verbinding blokkeert - je kunt dit het beste navragen bij de hostingprovider.

en: The current theme was not found; to prevent this stopping the site from loading, your theme has been reverted to the default theme
nl: Het huidige thema is niet gevonden; om te vermijden dat dit ervoor zorgt dat de site site stopt met laden, is het thema teruggezet naar het standaardthema.

en: Restore failed...
nl: Terugzetactie mislukt...

en: Messages:
nl: Berichten:

en: An SQL line that is larger than the maximum packet size and cannot be split was found; this line will not be processed, but will be dropped: %s
nl: Er is een SQL-regel gevonden die groter is dan de maximum-pakketgrootte en die kan niet gesplitst worden; deze regel zal genegeerd worden: %s

en: The directory does not exist
nl: Deze directory bestaat niet

en: New User's Username
nl: Gebruikersnaam van de nieuwe gebruiker

en: New User's Email Address
nl: E-mailadres van de nieuwe gebruiker

en: Enter your Rackspace admin username/API key (so that Rackspace can authenticate your permission to create new users), and enter a new (unique) username and email address for the new user and a container name.
nl: Voer de gebruikersnaam/API-sleutel van de Rackspace-beheerder in (zo kan Rackspace de toestemming om nieuwe gebruikers aan te maken, autoriseren), en voer een nieuw(e) (unieke) gebruikersnaam en e-mailadres in voor de nieuwe gebruiker, en een containernaam.

en: US or UK Rackspace Account
nl: VS- of GB-Rackspace-account

en: Admin Username
nl: Beheerder-gebruikersnaam

en: Admin API Key
nl: Beheerder-API-sleutel

en: You need to enter a new username
nl: Je moet een nieuwe gebruikersnaam invoeren

en: You need to enter a container
nl: Je moet een container invoeren

en: You need to enter a valid new email address
nl: Je moet een geldig nieuw e-mailadres invoeren

en: Conflict: that user or email address already exists
nl: Conflict: die gebruiker of dat emailadres bestaat al

en: Cloud Files operation failed (%s)
nl: Cloud-bestanden-operatie mislukt (%s)

en: Username: %s
nl: Gebruikersnaam: %s

en: Password: %s
nl: Wachtwoord: %s

en: API Key: %s
nl: API-sleutel: %s

en: Create new API user and container
nl: Maak een nieuwe API-gebruiker en -container aan

en: Adds enhanced capabilities for Rackspace Cloud Files users
nl: Voegt verbeterde mogelijkheden toe voor gebruikers van 'Rackspace Cloud Files'

en: Create a new API user with access to only this container (rather than your whole account)
nl: Maak een nieuwe API-gebruiker aan met toegang tot alleen deze container (niet tot het hele account)

en: You need to enter an admin username
nl: Je moet een beheerder-gebruikersnaam invoeren

en: You need to enter an admin API key
nl: Je moet een beheerder-API-sleutel invoeren

en: Northern Virginia (IAD)
nl: Noord-Virginia (IAD)

en: Hong Kong (HKG)
nl: Hongkong (HKG)

en: London (LON)
nl: Londen (LON)

en: Cloud Files Username
nl: 'Cloud Files'-gebruikersnaam

en: To create a new Rackspace API sub-user and API key that has access only to this Rackspace container, use this add-on.
nl: Gebruik deze add-on om een nieuwe Rackspace-API-subgebruiker en API-sleutel aan te maken die toegang geeft tot alleen deze Rackspace-container.

en: Cloud Files API Key
nl: Sleutel voor 'Cloud Files'-API

en: Cloud Files Container
nl: 'Cloud Files'-container

en: US or UK-based Rackspace Account
nl: Op de VS of GB gebaseerd Rackspace-account

en: Accounts created at rackspacecloud.com are US-accounts; accounts created at rackspace.co.uk are UK-based
nl: Accounts gemaakt op rackspacecloud.com zijn VS-accounts; accounts gemaakt op rackspace.co.uk zijn GB-accounts

en: Cloud Files Storage Region
nl: Regio van 'Cloud Files'-opslag

en: Dallas (DFW) (default)
nl: Dallas (DFW) (standaard)

en: Authorisation failed (check your credentials)
nl: Autorisatie mislukt (controleer de inloggegevens)

en: Accounts created at rackspacecloud.com are US accounts; accounts created at rackspace.co.uk are UK accounts.
nl: Accounts gemaakt op rackspacecloud.com zijn VS-accounts; accounts gemaakt op rackspace.co.uk zijn GB-accounts

en: An unknown error occurred when trying to connect to UpdraftPlus.Com
nl: Er is een onbekende fout opgetreden tijdens het verbinding maken met UpdraftPlus.com

en: Create
nl: Creëren

en: The new user's RackSpace console password is (this will not be shown again):
nl: Het RackSpace-console-wachtwoord van de nieuwe gebruiker is (dit wordt niet opnieuw getoond):

en: Trying...
nl: Proberen...

en: (when decrypted)
nl: (indien gedecodeerd)

en: Error data:
nl: Foutgegevens:

en: Backup does not exist in the backup history
nl: Backup bestaat niet in de backup-geschiedenis

en: Your WordPress install has old directories from its state before you restored/migrated (technical information: these are suffixed with -old). You should press this button to delete them as soon as you have verified that the restoration worked.
nl: De WordPress-installatie bevat oude mappen van voor de terugzet-/migratieactie (technische informatie: deze hebben het achtervoegsel -old). Je kunt het beste op deze knop drukken om die bestanden te verwijderen, zodra je gecontroleerd hebt dat de terugzetactie gelukt is.

en: Split line to avoid exceeding maximum packet size
nl: Splits de regel om overschrijding van de maximumpakketgrootte te vermijden

en: Your database user does not have permission to drop tables. We will attempt to restore by simply emptying the tables; this should work as long as you are restoring from a WordPress version with the same database structure (%s)
nl: De databasegebruiker heeft geen recht om tabellen te wissen. We proberen het terugzetten opnieuw door simpelweg deze tabellen leeg te maken; dit zou moeten werken als je terugzet van een WordPress-versie met dezelfde databasestructuur (%s)

en: <strong>Backup of:</strong> %s
nl: <strong>Backup van:</strong> %s

en: New table prefix: %s
nl: Nieuwe tabelprefix: %s

en: %s: This directory already exists, and will be replaced
nl: %s: Deze directory bestaat al en zal vervangen worden

en: File permissions do not allow the old data to be moved and retained; instead, it will be deleted.
nl: Bestandsrechten staan niet toe dat de oude gegevens verplaatst en behouden worden; in pllats daarvan zullen ze worden verwijderd.

en: Could not move the files into place. Check your file permissions.
nl: De bestanden konden niet verplaatst worden. Controleer de bestandsrechten.

en: Moving old data out of the way...
nl: Oude gegevens weghalen...

en: Could not move old files out of the way.
nl: Oude bestanden konden niet weggehaald worden.

en: Could not move new files into place. Check your wp-content/upgrade folder.
nl: De nieuwe bestanden konden niet op hun plaats gezet worden. Controleer de wp-content/upgrade-map.

en: Enter addresses here to have a report sent to them when a backup job finishes.
nl: Voer hier adressen in om een rapport heen te sturen als de backuptaak voltooid is.

en: Add another address...
nl: Nog een adres toevoegen...

en:  (with errors (%s))
nl: (met fouten (%s))

en:  (with warnings (%s))
nl: (met waarschuwingen (%s))

en: Use the "Reporting" section to configure the email addresses to be used.
nl: Gebruik de sectie 'Rapporteren' om het e-mailadres in te stellen dat gebruikt moet worden.

en: files: %s
nl: bestanden: %s

en: Email reports
nl: E-mailrapporten

en: Errors
nl: Fouten

en: Warnings
nl: Waarschuwingen

en: Time taken:
nl: Tijdsduur:

en: Uploaded to:
nl: Geüploadet naar:

en: Debugging information
nl: Foutopsporingsinformatie

en: %d errors, %d warnings
nl: %d fouten, %d waarschuwingen

en: %d hours, %d minutes, %d seconds
nl: %d uren, %d minuten, %d seconden

en: Backup Report
nl: Backuprapport

en: Backup began:
nl: Backup begon op:

en: Contains:
nl: Bevat:

en: Errors / warnings:
nl: Fouten/waarschuwingen:

en: %s authentication
nl: %s autorisatie

en: %s error: %s
nl: %s fouten: %s

en: Your site's admin email address (%s) will be used.
nl: Het e-mailadres van de websitebeheerder (%s) wordt gebruikt.

en: For more options, use the "%s" add-on.
nl: Voor meer opties, gebruik de add-on '%s.

en: The required %s PHP module is not installed - ask your web hosting company to enable it
nl: De vereiste PHP-module %s is niet geïnstalleerd - vraag de hostingprovider om deze ín te schakelen

en: %s did not return the expected response - check your log file for more details
nl: %s gaf niet het verwachte resultaat - kijk de logbestanden na voor meer details.

en: Connect
nl: Verbinden

en: For more reporting features, use the Reporting add-on.
nl: Gebruik de addon 'Rapportage' voor meer rapportageopties, .

en: (version: %s)
nl: (versie: %s)

en: Be aware that mail servers tend to have size limits; typically around %s Mb; backups larger than any limits will likely not arrive.
nl: Wees je ervan bewust dat e-mailservers meestal een limiet hebben; meestal rond de %s MB; backups groter dan die limiet komen waarschijnlijk niet aan.

en: When the Email storage method is enabled, also send the entire backup
nl: Als de e-mail-opslagemethode geactiveerd is, stuur dan ook de gehele backup

en: Unknown/unexpected error - please raise a support request
nl: Onbekende/onverwachte fout - gelieve een supportverzoek in te dienen

en: The log file has been attached to this email.
nl: Het logbestand zit in de bijlage van deze email.

en: Backed up: %s
nl: Gebackupt: %s

en: Backup contains:
nl: Backup bevat:

en: Latest status:
nl: Laatste status:

en: Files and database
nl: Bestanden en database

en: Files (database backup has not completed)
nl: Bestanden (database-backup is nog niet klaar)

en: Files only (database was not part of this particular schedule)
nl: Alleen bestanden (de database maakte geen deel uit van deze planning)

en: Database (files backup has not completed)
nl: Database (backup van bestanden is nog niet klaar)

en: Database only (files were not part of this particular schedule)
nl: Alleen database (bestanden maakten geen deel uit van de planning)

en: This is a WordPress multi-site (a.k.a. network) installation.
nl: Dit is een WordPress-multisite-installatie (te weten een netwerk).

en: WordPress Multisite is supported, with extra features, by UpdraftPlus Premium, or the Multisite add-on.
nl: WordPress-mutlisite wordt ondersteund, met extra functies, door UpdraftPlus-Premium, of de Multisite-add-on.

en: Without upgrading, UpdraftPlus allows <strong>every</strong> blog admin who can modify plugin settings to back up (and hence access the data, including passwords, from) and restore (including with customised modifications, e.g. changed passwords) <strong>the entire network</strong>.
nl: Zonder te upgraden stelt UpdraftPlus <strong>elke</strong> blogbeheerder, die de plugin-instellingen kan veranderen, in staat een backup te maken van het <strong>het hele netwerk</strong> (met toegang tot alle gegevens, inclusief wachtwoorden), en terug te zetten (inclusief aanpassingen, zoals veranderde wachtwoorden) .

en: (This applies to all WordPress backup plugins unless they have been explicitly coded for multisite compatibility).
nl: (Dit is van toepassing op alle WordPress-backupplugins, tenzij ze expliciet voor multisitecompatibiliteit gemaakt zijn).

en: UpdraftPlus warning:
nl: UpdraftPlus-waarschuwing:

en: (or connect using the form on this page if you have already purchased it)
nl: (of maak verbinding, gebruikmakend van het formulier op deze pagina, als je hem al gekocht hebt)

en: You've got it
nl: Je hebt het

en: Your version: %s
nl: Versie: %s

en: latest
nl: laatste

en: please follow this link to update the plugin in order to get it
nl: klik op deze link om de plugin bij te werken, zodat je deze ook krijgt

en: please  follow this link to update the plugin in order to activate it
nl: klik op deze link om de plugin bij te werken, zodat deze ook geactiveerd wordt

en: UpdraftPlus Addons
nl: UPdraftPlus-add-ons

en: An update containing your addons is available for UpdraftPlus - please follow this link to get it.
nl: Er is een update beschikbaar met de add-ons voor UpdraftPlus - klik hier om bij te werken.

en: UpdraftPlus Support
nl: UpdraftPlus-support

en: UpdraftPlus.Com responded, but we did not understand the response
nl: UpdraftPlus.com heeft gereageerd, maar de reactie is niet duidelijk

en: UpdraftPlus.Com returned a response which we could not understand (data: %s)
nl: UpdraftPlus.com gaf een antwoord dat niet niet duidelijk is (data: %s)

en: Your email address and password were not recognised by UpdraftPlus.Com
nl: Je e-mailadres en wachtwoord worden niet herkend door UpdraftPlus.com

en: UpdraftPlus.Com returned a response, but we could not understand it
nl: UpdarftPlus.com gaf een reactie, maar die is niet duidelijk

en: An update is available for UpdraftPlus - please follow this link to get it.
nl: Er is een update beschikbaar voor UpdaftPlus - klik hier om bij te werken.

en: We failed to successfully connect to UpdraftPlus.Com
nl: Het is niet gelukt contact te maken met UpdraftPlus.com

en: Reporting
nl: Rapportage

en: Options (raw)
nl: Opties (raw)

en: Send a report only when there are warnings/errors
nl: Stuur alleen een rapport als er waarschuwingen/fouten zijn

en: Content URL:
nl: Content-URL:

en: You should check the file permissions in your WordPress installation
nl: Je moet de bestandsrechten van de WordPress-installatie controleren

en: See also the "More Files" add-on from our shop.
nl: Zie ook de add-on 'Meer bestanden' in onze winkel.

en: Your free space in your hosting account is very low - only %s Mb remain
nl: De vrije ruimte bij de hostingprovider is zeer laag - er is slechts %s MB over

en: The amount of memory (RAM) allowed for PHP is very low (%s Mb) - you should increase it to avoid failures due to insufficient memory (consult your web hosting company for more help)
nl: De hoeveelheid geheugen (RAM) die toegekend is voor PHP is zeer laag (%s MB) - verhoog deze limiet om toekomstige fouten door te weinig geheugen te voorkomen (neem contact op met de hostingprovider voor meer hulp)

en: You have an inactive purchase
nl: Je hebt een niet-actieve aankoop

en: activate it on this site
nl: activeer hem op deze site

en: Get it from the UpdraftPlus.Com Store
nl: Haal hem op in de UpdraftPlus.com-winkel

en: Buy It
nl: Koop hem

en: Manage Addons
nl: De add-ons beheren

en: An unknown response was received. Response was:
nl: Er is een onbekend antwoord ontvangen; het antwoord was:

en: An error occurred when trying to retrieve your add-ons.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens de poging de add-ons op te halen.

en: Need to get support?
nl: Hulp nodig?

en: Go here
nl: Ga hierheen

en: (apparently a pre-release or withdrawn release)
nl: (blijkbaar een pre-release of ingetrokken release)

en: Available for this site (via your all-addons purchase)
nl: Beschikbaar voor deze site (dmv de aankoop van alle add-ons)

en: Assigned to this site
nl: Toegewezen aan deze site

en: Interested in knowing about your UpdraftPlus.Com password security? Read about it here.
nl: Meer weten over de UpdraftPlus.com-wachtwoordbeveiliging? Lees er hier meer over.

en: You are presently <strong>connected</strong> to an UpdraftPlus.Com account.
nl: Je bent nu <strong>verbonden</strong> met een UpdraftPlus.com-account.

en: If you bought new add-ons, then follow this link to refresh your connection
nl: Als je nieuwe add-ons hebt aangeschaft, gebruik dan de volgende link om de verbinding te vernieuwen

en: You are presently <strong>not connected</strong> to an UpdraftPlus.Com account.
nl: Je bent op dit moment <strong>niet verbonden</strong> met een UpdraftPlus.com-account.

en: Errors occurred when trying to connect to UpdraftPlus.Com:
nl: Er zijn fouten opgetreden tijdens het verbinden met UpdraftPlus.com:

en: Please wait whilst we make the claim...
nl: Een moment geduld, we zijn de claim aan het indienen...

en: Claim not granted - your account login details were wrong
nl: Claim afgewezen - de inloggegevens zijn onjuist

en: Your web server's version of PHP is too old (
nl: De PHP-versie op de webserver is te oud (

en: Connect with your UpdraftPlus.Com account
nl: Verbinding maken met het UpdraftPlus.com-account

en: Not yet got an account (it's free)? Go get one!
nl: Nog geen account? Maak er gratis een aan.

en: Forgotten your details?
nl: Gegevens vergeten?

en: You have not yet connected with your UpdraftPlus.Com account, to enable you to list your purchased add-ons.
nl: Je bent nog niet verbonden met het UpdraftPlus.com-account, dus kun je nog geen lijst zien van aangeschafte add-ons.

en: Go here to connect.
nl: Klik hier om verbinding te maken.

en: UpdraftPlus is not yet activated.
nl: UpdraftPlus is nog niet geactiveerd.

en: Go here to activate it.
nl: Klik hier om het te activeren.

en: UpdraftPlus is not yet installed.
nl: UpdraftPlus is nog niet geïnstalleerd.

en: Go here to begin installing it.
nl: Klik hier om de installatie te beginnen.

en: You do seem to have the obsolete Updraft plugin installed - perhaps you got them confused?
nl: Je hebt een verouderde versie van de Updraft-plugin geïnstalleerd - wellicht heb je de versies met elkaar verward.

en: Your web-server does not have the %s module installed.
nl: De module %s is niet geïnstalleerd op de webserver.

en: Without it, encryption will be a lot slower.
nl: Zonder gaat versleuteling een stuk langzamer.

en: Drop backup files here
nl: Plaats backupbestanden hier

en: <strong>(You appear to be already authenticated,</strong> though you can authenticate again to refresh your access if you've had a problem).
nl: <strong>(Je lijkt al geautoriseerd te zijn,</strong> maar je kunt je natuurlijk opnieuw aanmelden als er een probleem optreedt).

en: Want more features or paid, guaranteed support? Check out UpdraftPlus.Com
nl: Als je meer functies of betaalde, gegarandeerde support wilt, kijk dan op UpdraftPlus.com

en: Check out WordShell
nl: Ontdek WordShell

en: manage WordPress from the command line - huge time-saver
nl: Beheer WordPress vanaf de opdrachtprompt - dat scheelt een hoop tijd

en: The restore operation has begun. Do not press stop or close your browser until it reports itself as having finished.
nl: Het terugzetten is begonnen. Klik niet op 'Stop' en sluit de browser niet totdat de melding verschijnt dat het terugzet-proces afgerond is.

en: The web server returned an error code (try again, or check your web server logs)
nl: De webserver gaf een foutcode terug (probeer opnieuw of ga de logbestanden van de webserver na)

en: If you exclude both the database and the files, then you have excluded everything!
nl: Als je zowel bestanden als de database uitsluit, heb je alles uitgesloten.

en: Site home:
nl: Homepage van de site:

en: Remote Storage Options
nl: Opties externe opslag

en: Remember this choice for next time (you will still have the chance to change it)
nl: Onthoud deze keuze voor de volgende keer (je kunt dit uiteraard altijd aanpassen)

en: (logs can be found in the UpdraftPlus settings page as normal)...
nl: (logbestanden zijn zoals gewoonlijk te vinden op de pagina 'UpdraftPlus-instellingen')...

en: Upload failed
nl: Uploaden mislukt

en: You can send a backup to more than one destination with an add-on.
nl: Je kunt een backup naar meer dan één locatie sturen met een add-on.

en: Note: the progress bar below is based on stages, NOT time. Do not stop the backup simply because it seems to have remained in the same place for a while - that is normal.
nl: Let op: de voortgangsbalk hieronder is gebaseerd op stadia, NIET op tijd. Stop de backup niet omdat het lijkt alsof de overblijvende hoeveelheid een tijdje constant blijft - dat is normaal.

en: (%s%%, file %s of %s)
nl: (%s%%, bestand %s van %s)

en: Failed: We were able to log in and move to the indicated directory, but failed to successfully create a file in that location.
nl: Mislukt: het inloggen en bestanden verplaatsen naar de aangeduide locatie was mogelijk, maar het aanmaken van een bestand op die locatie niet.

en: Failed: We were able to log in, but failed to successfully create a file in that location.
nl: Mislukt: inloggen was mogelijk, maar het aanmaken van een bestand op die locatie niet.

en: Read more about how this works...
nl: Lees meer over hoe dit werkt...

en: Use SCP instead of SFTP
nl: Gebruik SCP in plaats van SFTP

en: SCP/SFTP host setting
nl: Instelling SCP/SFTP-host

en: SCP/SFTP user setting
nl: Instelling SCP/SFTP-gebruiker

en: Backup is of: %s.
nl: Backup is van: %s.

en: The attempt to send the backup via email failed (probably the backup was too large for this method)
nl: De poging om de backup mbv e-mail te versturen is mislukt (waarschijnlijk was de backup te groot voor deze methode)

en: %s settings test result:
nl: Testresultaat van instelling %s:

en: If you are seeing more backups than you expect, then it is probably because the deletion of old backup sets does not happen until a fresh backup completes.
nl: Als je meer backups ziet dan verwacht, dan is dat waarschijnlijk omdat het verwijderen van oude backups niet gebeurt tot een nieuwe backup klaar is.

en: (Not finished)
nl: (Nog niet klaar)

en: This is where UpdraftPlus will write the zip files it creates initially.  This directory must be writable by your web server. It is relative to your content directory (which by default is called wp-content).
nl: Hier zal UpdraftPlus de zip-bestanden wegschrijven die het oorspronkelijk aanmaakt. Deze map moet beschrijfbaar gemaakt zijn door de webserver. Hij staat onder de content-map (die standaard wp-content heet).

en: <b>Do not</b> place it inside your uploads or plugins directory, as that will cause recursion (backups of backups of backups of...).
nl: Plaats hem <b>niet</b> in de uploads- of plugins-map, dat zou tot recursie leiden (een backup van een backup van een backup van...).

en: Waiting until scheduled time to retry because of errors
nl: Wachten tot het geplande tijdstip om een nieuwe poging als gevolg van fouten te doen

en: Backup finished
nl: Backup klaar

en: Unknown
nl: Onbekend

en: next resumption: %d (after %ss)
nl: volgende hervatting: %d (na %ss)

en: last activity: %ss ago
nl: laatste activiteit: %ss geleden

en: Job ID: %s
nl: Taak-ID: %s

en: table: %s
nl: tabel: %s

en: Created database backup
nl: Database-backup gemaakt

en: Encrypting database
nl: Database versleutelen

en: Encrypted database
nl: Versleutelde database

en: Uploading files to remote storage
nl: Bestanden uploaden naar de externe opslag

en: Pruning old backup sets
nl: Oude backupsets verwijderen

en: Creating file backup zips
nl: Bestandenbackup-zips creëren

en: Created file backup zips
nl: Bestandenbackup-zips gecreëerd

en: Creating database backup
nl: Database-backup aan het creëren

en: Backup begun
nl: Backup is begonnen

en: Backups in progress:
nl: Backup bezig:

en: The scheduler is disabled in your WordPress install, via the DISABLE_WP_CRON setting. No backups can run (even &quot;Backup Now&quot;) unless either you have set up a facility to call the scheduler manually, or until it is enabled.
nl: De planner is uitgeschakeld in de WordPress-installatie als gevolg van de instelling 'DISABLE_WP_CRON'. Er kunnen geen backups gemaakt worden (zelfs niet met 'Backup nu'), tenzij je op een geavanceerde manier de planner handmatig benadert, of totdat deze instelling weer aangezet is.

en: UpdraftPlus needed to create a %s in your content directory, but failed - please check your file permissions and enable the access (%s)
nl: UpdraftPlus moest een %s maken in de content-directory, maar dat is mislukt - controleer de bestandsrechten en schakel toegang in (%s)

en: folder
nl: map

en: file
nl: bestand

en: The backup has not finished; a resumption is scheduled
nl: De backup is niet afgemaakt; er is een hervatting gepland

en: Your website is visited infrequently and UpdraftPlus is not getting the resources it hoped for; please read this page:
nl: Deze website wordt weinig bezocht en UpdraftPlus krijgt niet de verwachte middelen; leest aub deze pagina:

en: The %s authentication could not go ahead, because something else on your site is breaking it. Try disabling your other plugins and switching to a default theme. (Specifically, you are looking for the component that sends output (most likely PHP warnings/errors) before the page begins. Turning off any debugging settings may also help).
nl: De autorisatie %s kon niet gestart worden omdat iets anders op de site dat voorkomt. Probeer de andere plugins te deactiveren en naar het standaardthema over te schakelen. (Meer bepaald, je moet op zoek naar de component die output verstuurt (waarschijnlijk PHP-waarschuwingen/fouten) voordat de pagina begint. Het uitzetten van foutopsporingsinstellingen kan ook helpen).

en: Your PHP memory limit (set by your web hosting company) is very low. UpdraftPlus attempted to raise it but was unsuccessful. This plugin may struggle with a memory limit of less than 64 Mb  - especially if you have very large files uploaded (though on the other hand, many sites will be successful with a 32Mb limit - your experience may vary).
nl: De PHP-geheugenlimiet (bepaald door de hostingprovider) is zeer laag. UpdraftPlus probeerde het te verhogen maar dat mislukte. Deze plugin kan problemen ondervinden met een geheugenlimiet van minder dan 64 MB - zeker als je zeer grote bestanden geüploadet hebt (anderzijds, veel sites werken perfect met een 32MB-limiet - mogelijk is dat hier anders).

en: UpdraftPlus Automatic Backups
nl: Automatische backups door UpdraftPlus

en: Do not abort after pressing Proceed below - wait for the backup to complete.
nl: Annuleer niet nadat je op 'Ga door' hieronder hebt geklikt - wacht tot de backup klaar is.

en: Proceed with update
nl: Ga door met updaten

en: Starting automatic backup...
nl: Starten van automatische backup...

en: themes
nl: thema's

en: You do not have sufficient permissions to update this site.
nl: Je hebt niet voldoende rechten om deze site te updaten.

en: Creating database backup with UpdraftPlus...
nl: Bezig een database-backup te maken met UpdraftPlus...

en: Automatic Backup
nl: Automatische backup

en: Creating backup with UpdraftPlus...
nl: Bezig een backup te maken met UpdraftPlus...

en: Errors have occurred:
nl: Er zijn fouten opgetreden:

en: Automatically backup (where relevant) plugins, themes and the WordPress database with UpdraftPlus before updating
nl: Backup (relevante) plugins, thema's en de WordPress-database automatisch met UpdraftPlus voordat je een update uitvoert

en: Creating %s and database backup with UpdraftPlus...
nl: Backup aan het maken van %s en de database met UpdraftPlus...

en: Unable to read zip file (%s) - could not pre-scan it to check its integrity.
nl: Zip-bestand niet leesbaar (%s) - vooraf scannen om de integriteit te controleren niet mogelijk.

en: Unable to open zip file (%s) - could not pre-scan it to check its integrity.
nl: Zip-bestand kan niet geopend worden (%s) - vooraf scannen om de integriteit te controleren niet mogelijk.

en: This does not look like a valid WordPress core backup - the file %s was missing.
nl: Dit lijkt geen geldige WordPress-core-backup - het bestand %s ontbreekt.

en: If you are not sure then you should stop; otherwise you may destroy this WordPress installation.
nl: Stop wanneer je niet zeker weet wat je doet; je zou de hele WordPress-installatie kunnen ruïneren.

en: More plugins
nl: Meer plugins

en: You are importing from a newer version of WordPress (%s) into an older one (%s). There are no guarantees that WordPress can handle this.
nl: Je importeert een nieuwere WordPress-versie (%s) in een oudere (%s). Er is geen garantie dat WordPress hier goed mee om kan gaan.

en: This database backup is missing core WordPress tables: %s
nl: Er ontbreken essentiële WordPress-tabellen in deze database-backup: %s

en: UpdraftPlus was unable to find the table prefix when scanning the database backup.
nl: UpdraftPlus heeft geen tabel-prefix gevonden tijdens het scannen van de database-backup.

en: The database is too small to be a valid WordPress database (size: %s Kb).
nl: De database is te klein om een geldige WordPress-database te kunnen zijn (grootte: %s kB).

en: UpdraftPlus Premium can  <strong>automatically</strong> take a backup of your plugins or themes and database before you update.
nl: UpdraftPlus-Premium kan een <strong>automatische</strong> backup maken van de plugins en thema's voordat je een update uitvoert.

en: Be safe every time, without needing to remember - follow this link to learn more.
nl: Zorg dat je altijd aan de veilige kant blijft, zonder erbij te hoeven nadenken - klik op deze link om meer te weten te komen.

en: Update Plugin
nl: Plugin bijwerken

en: Update Theme
nl: Thema bijwerken

en: Dismiss (for %s weeks)
nl: Afwijzen (voor %s weken)

en: Be safe with an automatic backup
nl: Altijd veilig met een automatische backup

en: Uploads path (%s) does not exist - resetting (%s)
nl: Upload-pad (%s) bestaat niet - resetten (%s)

en: If you can still read these words after the page finishes loading, then there is a JavaScript or jQuery problem in the site.
nl: Als je deze tekst nog steeds kunt lezen nadat de pagina is geladen, dan is er op de site een probleem met JavaScript of jQuery.

en: Follow this link to attempt decryption and download the database file to your computer.
nl: Klik op deze link om het database-bestand te decoderen en te downloaden naar de computer.

en: This decryption key will be attempted:
nl: Deze decodeersleutel wordt geprobeerd:

en: Unknown server response:
nl: Onbekende reactie van de server:

en: Unknown server response status:
nl: Status van onbekende serverreactie:

en: The file was uploaded.
nl: Het bestand is geüploadet.

en: (make sure that you were trying to upload a zip file previously created by UpdraftPlus)
nl: (controleer of het zip-bestand, dat je probeerde te uploaden, gecreëerd is met UpdraftPlus)

en: Upload error:
nl: Uploadfout:

en: This file does not appear to be an UpdraftPlus encrypted database archive (such files are .gz.crypt files which have a name like: backup_(time)_(site name)_(code)_db.crypt.gz).
nl: Dit bestand lijkt geen versleuteld databasebestand van UpdraftPlus te zijn (zo'n bestand, een gz.crypt-bestand, heeft bijvoorbeeld als naam: 'backup(tijd)_(sitenaam)_(code)_db.crypt.gz)'.

en: Upload error
nl: Uploadfout

en: Delete from your web server
nl: Van de webserver verwijderen

en: Download to your computer
nl: Naar de computer downloaden

en: and then, if you wish,
nl: en dan, als je wilt,

en: Examples of S3-compatible storage providers:
nl: Voorbeelden van S3-compatibele opslagproviders:

en: Will not delete any archives after unpacking them, because there was no cloud storage for this backup
nl: Er zal geen archief verwijderd worden na het uitpakken, omdat er geen cloudopslag is voor deze backup

en: (%d archive(s) in set).
nl: (%d archieven in de set).

en: You appear to be missing one or more archives from this multi-archive set.
nl: In deze multi-archief-set lijken een of meerdere archieven te ontbreken.

en: Split archives every:
nl: Splits archieven om de:

en: Error: the server sent an empty response.
nl: Fout: de server heeft een lege reactie gestuurd.

en: Warnings:
nl: Waarschuwingen:

en: Error: the server sent us a response (JSON) which we did not understand.
nl: Fout: de webserver stuurde een onbegrijpelijke JSON-reactie.

en: This looks like a file created by UpdraftPlus, but this install does not know about this type of object: %s. Perhaps you need to install an add-on?
nl: Dit lijkt een bestand te zijn dat gegenereerd is door UpdraftPlus, maar de installatie kent dit type object: %s niet. Mogelijk moet je nog een add-on installeren.

en: The backup archive files have been successfully processed. Now press Restore again to proceed.
nl: De backup-archiefbestanden zijn met succes verwerkt. Klik op 'Zet terug' om verder te gaan.

en: The backup archive files have been processed, but with some warnings. If all is well, then now press Restore again to proceed. Otherwise, cancel and correct any problems first.
nl: De backup-archiefbestanden zijn verwerkt, maar met waarschuwingen. Als alles in orde is, klik dan nu op 'Zet terug' om verder te gaan. Als dat niet zo is, annuleer dan en corrigeer de problemen eerst.

en: The backup archive files have been processed, but with some errors. You will need to cancel and correct any problems before retrying.
nl: De backup-archiefbestanden zijn verwerkt, maar met enkele fouten. Je moet annuleren en eerst de problemen corrigeren alvorens opnieuw te proberen.

en: The backup archive for this file could not be found. The remote storage method in use (%s) does not allow us to retrieve files. To perform any restoration using UpdraftPlus, you will need to obtain a copy of this file and place it inside UpdraftPlus's working folder
nl: Het backuparchief voor dit bestand is niet gevonden. De externe opslagmethode (%s) die gebruikt wordt, staat het niet toe de bestanden op te halen. Om toch te kunnen terugzetten met behulp van UpdraftPlus, haal je handmatig de bestanden op en plaats deze in de werkmap van UpdraftPlus.

en: No such backup set exists
nl: Een dergelijk backupbestand bestaat niet

en: File not found (you need to upload it): %s
nl: Bestand niet gevonden (je moet het uploaden): %s

en: File was found, but is zero-sized (you need to re-upload it): %s
nl: Bestand gevonden, maar het heeft een grootte van 0 (je moet het opnieuw uploaden): %s

en: File (%s) was found, but has a different size (%s) from what was expected (%s) - it may be corrupt.
nl: Bestand (%s) gevonden, maar met een andere bestandsgrootte (%s) dan verwacht (%s) - het bestand is mogelijk beschadigd.

en: This multi-archive backup set appears to have the following archives missing: %s
nl: De multi-archief-backupset lijkt de volgende archieven te missen: %s

en: Failed to move directory (check your file permissions and disk quota): %s
nl: Het verplaatsen van de map is mislukt (controleer bestandsrechten en diskquotum): %s

en: Failed to move file (check your file permissions and disk quota): %s
nl: Het verplaatsen van het bestand is mislukt (controleer bestandsrechten en diskquotum): %s

en: Moving unpacked backup into place...
nl: Uitgepakte backup op zijn plaats zetten...

en: Failed to open the zip file (%s) - %s
nl: Openen van zip-bestand (%s) mislukt - %s

en: WordPress root directory server path: %s
nl: Rootdirectory van de WordPress-server: %s

en: ... and many more!
nl: ... en veel meer.

en: %s end-point
nl: eindpunt %s

en: File is not locally present - needs retrieving from remote storage
nl: Bestand is lokaal niet aanwezig - moet opgehaald worden van de externe opslag

en: S3 (Compatible)
nl: S3 (compatibel)

en: Final checks
nl: Eindcontroles

en: Looking for %s archive: file name: %s
nl: Archief %s aan het opzoeken: bestandsnaam: %s

en: Check this to delete any superfluous backup files from your server after the backup run finishes (i.e. if you uncheck, then any files despatched remotely will also remain locally, and any files being kept locally will not be subject to the retention limits).
nl: Vink dit aan om overbodige backupbestanden van de server te verwijderen als het backupproces afgerond is (als je dit niet inschakelt, blijven bestanden die naar een externe locatie zijn verzonden ook lokaal opgeslagen, en er gelden geen retentielimieten voor lokale bestanden).

en: Drop encrypted database files (db.gz.crypt files) here to upload them for decryption
nl: Plaats hier de versleutelde databasebestanden (db.gz.crypt-bestanden) die je wilt uploaden ter ontsleuteling.

en: Your wp-content directory server path: %s
nl: Het server-pad van de wp-content-directory is: %s

en: Raw backup history
nl: Onbewerkte backupgeschiedenis

en: Show raw backup and file list
nl: Toon onbewerkte backup- en bestandenlijst

en: Processing files - please wait...
nl: Bestanden verwerken -  even geduld...

en: Your WordPress installation has a problem with outputting extra whitespace. This can corrupt backups that you download from here.
nl: De WordPress-installatie heeft een probleem met het toevoegen van extra blanco ruimte. De backups die je hiervandaan downloadt kunnen daardoor beschadigd zijn.

en: Please consult this FAQ for help on what to do about it.
nl: Bekijk deze FAQ voor hulp.

en: Failed to open database file.
nl: Database-bestand openen is mislukt.

en: Failed to write out the decrypted database to the filesystem.
nl: Het schrijven van de ontsleutelde database naar het bestandssysteem is mislukt.

en: Known backups (raw)
nl: Bekende backups (onbewerkt)

en: Using directory from backup: %s
nl: Directory gebruiken uit de backup: %s

en: Files found:
nl: Gevonden bestanden:

en: Unable to enumerate files in that directory.
nl: Het opsommen van bestanden in die map is niet mogelijk.

en: Requested table engine (%s) is not present - changing to MyISAM.
nl: De gevraagd tabel-engine (%s) is niet beschikbaar - overstappen naar MyISAM

en: Restoring table (%s)
nl: Tabel terugzetten (%s)

en: This looks like a migration (the backup is from a site with a different address/URL), but you did not check the option to search-and-replace the database. That is usually a mistake.
nl: Dit lijkt op een migratie (de backup is afkomstig van een site met een ander(e) adres/url), maar je hebt de optie 'zoek-en-vervang' in de database niet geselecteerd. Dit is meestal een vergissing.

en: file is size:
nl: Bestand heeft grootte:

en: Go here for more information.
nl: Ga hierheen voor meer informatie.

en: Some files are still downloading or being processed - please wait.
nl: Sommige bestanden worden nog gedownloadet of verwerkt - even geduld.

en: This backup set is from a different site - this is not a restoration, but a migration. You need the Migrator add-on in order to make this work.
nl: De backupset is afkomstig van een andere site - dit is geen terugzet-actie maar een migratie. Je hebt de migratie-add-on nodig om dit te kunnen uitvoeren.

en: %s login failure
nl: Inlogfout %s

en: %s upload failed
nl: Upload %s is mislukt

en: Enter in format HH:MM (e.g. 14:22).
nl: Voer de tijd in volgens formaat UU:MM (bijv. 14:22).

en: The time zone used is that from your WordPress settings, in Settings -> General.
nl: De tijdzone die gebruikt wordt is de tijdzone van de WordPress-instellingen, te vinden onder Instellingen => Algemeen.

en: Dropbox error: %s (see log file for more)
nl: Dropbox-fout: %s (zie logbestand voor meer details)

en: You do not appear to be authenticated with %s (whilst deleting)
nl: Je lijkt niet ingelogd te zijn op %s (tijdens het verwijderen)

en: Failed to access %s when deleting (see log file for more)
nl: Er was geen toegang tot %s tijdens het verwijderen (zie logbestand voor meer details)

en: You do not appear to be authenticated with %s
nl: Je lijkt niet aangemeld te zijn bij %s

en: Error - no such file exists at %s
nl: Fout - een dergelijk bestand bestaat niet op %s

en: Error - failed to download the file from %s
nl: Fout - het downloaden van het bestand van %s is mislukt

en: %s error - failed to upload file
nl: Fout %s - bestand uploaden mislukt

en: %s Error
nl: Fout %s

en: %s authentication failed
nl: Het aanmelden op %s is mislukt

en: %s error - failed to re-assemble chunks
nl: Fout %s - het samenvoegen van deelbestanden is mislukt

en: Error: %s
nl: Fout: %s

en: Backup directory specified exists, but is <b>not</b> writable.
nl: De opgegeven backupdirectory bestaat, maar je hebt er <b>geen schrijfrechten</b>.

en: Backup directory specified does <b>not</b> exist.
nl: De opgegeven backupdirectory  <b>bestaat niet</b>.

en: Warning: %s
nl: Waarschuwing: %s

en: Last backup job run:
nl: Laatst uitgevoerde backuptaak:

en: %s: unreadable file - could not be backed up
nl: %s: onleesbaar bestand - kan niet gebackupt worden

en: A very large file was encountered: %s (size: %s Mb)
nl: Zeer groot bestand gevonden: %s (grootte: %s MB)

en: Table %s has very many rows (%s) - we hope your web hosting company gives you enough resources to dump out that table in the backup
nl: Tabel %s heeft erg veel rijen (%s) - hopelijk verschaft de hostingprovider voldoende bronnen om zoveel data uit die tabel in de backup te plaatsen

en: An error occurred whilst closing the final database file
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het sluiten van het laatste databasebestand

en: Warnings encountered:
nl: Er zijn waarschuwingen:

en: The backup apparently succeeded (with warnings) and is now complete
nl: De backup is geslaagd (met waarschuwingen) en is nu afgerond

en: Your free disk space is very low - only %s Mb remain
nl: De vrije schijfruimte is erg beperkt - nog maar %s MB beschikbaar

en: Migrated site (from UpdraftPlus)
nl: Gemigreerde site (van UpdraftPlus)

en: <strong>ERROR</strong>: Site URL already taken.
nl: <strong>FOUT</strong>: Site-URL is al in gebruik.

en: New site:
nl: Nieuwe site:

en: Information needed to continue:
nl: Er is informatie nodig om verder te gaan:

en: Enter details for where this new site is to live within your multisite install:
nl: Geef aan waar deze nieuwe site moet komen in de multisite-installatie:

en: Processed plugin:
nl: Uitgevoerde plugin:

en: Network activating theme:
nl: Het netwerk activeert thema:

en: Some servers advertise encrypted FTP as available, but then time-out (after a long time) when you attempt to use it. If you find this happenning, then go into the "Expert Options" (below) and turn off SSL there.
nl: Sommige servers claimen dat er versleutelde FTP beschikbaar is, maar geven (na lange tijd) een time-out als je het probeert te gebruiken. Als dit optreedt, ga dan naar 'Expert-opties" (onderaan) en schakel daar SSL uit.

en: Check your file permissions: Could not successfully create and enter directory:
nl: Controleer de schrijfrechten: het maken en openen van een nieuwe directory is mislukt:

en: Your web server's PHP installation does not included a required module (%s). Please contact your web hosting provider's support and ask for them to enable it.
nl: Er ontbreekt een noodzakelijke module (%s) in de PHP-installatie op de webserver. Neem contact op met de hostingprovider en vraag deze module in te schakelen.

en: Please check your access credentials.
nl: Controleer de inloggegevens.

en: The error reported by %s was:
nl: De door %s gerapporteerde fout was:

en: Please supply the requested information, and then continue.
nl: Vul de gevraagde informatie in, en ga daarna verder.

en: Cannot drop tables, so deleting instead (%s)
nl: Er kunnen geen tabellen gedropt worden, in plaats daarvan worden ze verwijderd (%s)

en: Site information:
nl: Site-informatie:

en: Cannot create new tables, so skipping this command (%s)
nl: Het aanmaken van nieuwe tabellen is mislukt, commando (%s) wordt overgeslagen

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: Your database user does not have permission to create tables. We will attempt to restore by simply emptying the tables; this should work as long as a) you are restoring from a WordPress version with the same database structure, and b) Your imported database does not contain any tables which are not already present on the importing site.
nl: De databasegebruiker heeft niet de rechten die nodig zijn om een tabel aan te maken. We proberen terug te zetten door simpelweg de tabellen leeg te maken. Dit zou moeten werken als a) je terugzet vanaf een WordPress-versie met dezelfde databasestructuur, en b) de geïmporteerde database geen tabellen bevat die niet reeds aanwezig zijn in de huidige.

en: You are running on WordPress multisite - but your backup is not of a multisite site.
nl: Je hebt een WordPress-multisite-installatie maar de backup is niet van een multisite-installatie.

en: Skipping restoration of WordPress core when importing a single site into a multisite installation. If you had anything necessary in your WordPress directory then you will need to re-add it manually from the zip file.
nl: Het importeren van de WordPress-core wordt overgeslagen bij het importeren van een enkele-site-installatie in een multisite-installatie. Mocht je iets essentieels in de WordPress-map hebben staan, dan kun je dat handmatig toevoegen vanuit het zip-bestand.

en: Your web server's PHP installation does not included a <strong>required</strong> (for %s) module (%s). Please contact your web hosting provider's support and ask for them to enable it.
nl: Er ontbreekt een (voor %s) <strong>vereiste</strong> module (%s) in de PHP-installatie van de webserver. Neem contact op met de supportafdeling van de hostingprovider en vraag deze module te activeren.

en: Close
nl: Sluiten

en: Unexpected response:
nl: Onverwachte reactie:

en: To send to more than one address, separate each address with a comma.
nl: Om mail naar meer dan één adres te sturen scheid je de adressen met een komma.

en: PHP information
nl: PHP-informatie

en: show PHP information (phpinfo)
nl: Toon PHP-informatie (phpinfo)

en: zip executable found:
nl: uitvoerbaar zip-bestand gevonden:

en: Migrate Site
nl: De site migreren

en: <a href="%s">Read this article to see step-by-step how it's done.</a>
nl: <a href="%s">Lees dit artikel door om te zien hoe het stap voor stap gedaan wordt.</a>

en: Do you want to migrate or clone/duplicate a site?
nl: Wil je de site migreren of dupliceren/klonen?

en: Then, try out our "Migrator" add-on. After using it once, you'll have saved the purchase price compared to the time needed to copy a site by hand.
nl: Probeer dan de 'Migratie'-add-on. Na de eerste keer gebruiken heb je de aankoopprijs al terugverdiend, zeker als je de tijd die het kost om de website met de hand te kopiëren, in aanmerking neemt.

en: Get it here.
nl: Hier te verkrijgen.

en: Deleting... please allow time for the communications with the remote storage to complete.
nl: Verwijderen... het kan even duren voordat de communicatie met de externe opslag is afgerond.

en: Also delete from remote storage
nl: Ook verwijderen van externe opslag

en: Latest UpdraftPlus.com news:
nl: Laatste nieuws van UpdraftPlus.com:

en: Clone/Migrate
nl: Klonen/migreren

en: News
nl: Nieuws

en: Premium
nl: Premium-versie

en: Local archives deleted: %d
nl: Lokale archieven verwijderd: %d

en: Remote archives deleted: %d
nl: Externe archieven verwijderd: %d

en: %s - could not back this entity up; the corresponding directory does not exist (%s)
nl: %s - Dit kan niet gebackupt worden; de corresponderende directory (%s) bestaat niet

en: Backup set not found
nl: Backup-set niet gevonden

en: Subscribe to the UpdraftPlus blog to get up-to-date news and offers
nl: Abonneer je op het UpdraftPlus-blog om nieuws en aanbiedingen te ontvangen

en: Blog link
nl: Blog-link

en: RSS link
nl: RSS-link

en: Testing %s Settings...
nl: %s-instellingen testen...

en: Or, you can place them manually into your UpdraftPlus directory (usually wp-content/updraft), e.g. via FTP, and then use the "rescan" link above.
nl: Je kunt ze ook handmatig in de UpdraftPlus-directory plaatsen (meestal 'wp-content/updraft'), bijvoorbeeld mbv FTP, en vervolgens hierboven op 'Opnieuw scannen' klikken.

en: Notice
nl: Opmerking

en: UpdraftPlus's debug mode is on. You may see debugging notices on this page not just from UpdraftPlus, but from any other plugin installed. Please try to make sure that the notice you are seeing is from UpdraftPlus before you raise a support request.
nl: De foutopsporings-modus van UpdraftPlus is actief. Je ziet mogelijk ook foutopsporingsinformatie van andere plugins die je geïnstalleerd hebt. Controleer goed of de opmerking waaraan je refereert, echt afkomstig is van UpdraftPlus, voordat je een supportaanvraag indient.

en: Errors encountered:
nl: Opgetreden fouten:

en: Rescanning (looking for backups that you have uploaded manually into the internal backup store)...
nl: Opnieuw scannen (zoeken naar backups die je handmatig naar de interne backupopslag geüploadet hebt)...

en: Begun looking for this entity
nl: Begonnen met zoeken naar dit gegeven

en: SQL update commands run:
nl: Uitgevoerde SQL-update-commando's:

en: Errors:
nl: Fouten:

en: Time taken (seconds):
nl: Verstreken tijd (in seconden):

en: rows: %d
nl: aantal rijen: %d

en: "%s" has no primary key, manual change needed on row %s.
nl: "%s" heeft geen primaire sleutel, handmatige aanpassing van rij %s is vereist.

en: Store at
nl: Opslaan in

en: Nothing to do: the site URL is already: %s
nl: Niets te doen: de site-URL is al: %s

en: Warning: the database's site URL (%s) is different to what we expected (%s)
nl: Waarschuwing: de site-url in de database (%s) is anders dan verwacht (%s)

en: Database search and replace: replace %s in backup dump with %s
nl: Database-zoek-en-vervang: vervang %s in de backup-dump door %s

en: Could not get list of tables
nl: Er kan geen lijst met tabellen gemaakt worden

en: Tables examined:
nl: Onderzochte tabellen:

en: Rows examined:
nl: Onderzochte rijen:

en: Changes made:
nl: Gemaakte aanpassingen:

en: %s Error: Failed to download
nl: Fout %s: download mislukt

en: Port
nl: Poort

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Directory path
nl: Pad naar directory

en: Where to change directory to after logging in - often this is relative to your home directory.
nl: Naar welke directory gaan na inloggen - meestal is dit t.o.v. de hoofdmap.

en: host name
nl: Hostnaam

en: username
nl: gebruikersnaam

en: password
nl: wachtwoord

en: Failure: Port must be an integer.
nl: Mislukt: het poortnummer moet een geheel getal zijn.

en: starting from next time it is
nl: met ingang van de volgende keer is het

en: Multisite Install
nl: Multisite-installatie

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
nl: Je hebt niet voldoende rechten om deze pagina te openen.

en: You do not have permission to access this page.
nl: Je hebt niet het recht deze pagina te openen.

en: Must-use plugins
nl: Dringend aangeraden plugins

en: Blog uploads
nl: Site-uploads

en: All references to the site location in the database will be replaced with your current site URL, which is: %s
nl: Alle verwijzingen in de database naar deze site-locatie zullen worden vervangen door de huidige site-url: %s

en: Search and replace site location in the database (migrate)
nl: Zoek en vervang site-locatie in de database (migreren)

en: (learn more)
nl: (meer te weten komen)

en: Failed: the %s operation was not able to start.
nl: Mislukt: de opdracht %s kon niet gestart worden.

en: Failed: we did not understand the result returned by the %s operation.
nl: Mislukt: het teruggemelde resultaat van operatie %s is niet duidelijk.

en: Database: search and replace site URL
nl: Database: zoek en vervang site-URL

en: This option was not selected.
nl: Deze optie is niet geselecteerd

en: Error: unexpected empty parameter (%s, %s)
nl: Fout: onverwachte lege parameter (%s, %s)

en: The above files comprise everything in a WordPress installation.
nl: Bovenstaande bestanden bevatten alles van een WordPress-installatie.

en: WordPress core (including any additions to your WordPress root directory)
nl: WordPress-core (inclusief eventuele andere onderdelen in de WordPress-rootdirectory)

en: More Files
nl: Meer bestanden

en: Enter the directory:
nl: Open de directory:

en: If you are not sure what this option is for, then you will not want it, and should turn it off.
nl: Als je niet zeker weet waar deze optie toe dient, kun je hem beter niet gebruiken en zou je hem moeten uitzetten.

en: If using it, enter an absolute path (it is not relative to your WordPress install).
nl: Als je dit gebruikt, voer dan een absoluut pad in (dus niet relatief t.o.v. de WordPress-installatie).

en: Be careful what you enter - if you enter / then it really will try to create a zip containing your entire webserver.
nl: Wees voorzichtig met wat je invoert - als je op Enter drukt, wordt er daadwerkelijk geprobeerd een zip-bestand aan te maken met daarin de complete webserver.

en: No backup of %s directories: there was nothing found to back up
nl: Geen backup gemaakt van de directories %s: er is niets gevonden om te backuppen

en: Encrypted FTP is available, and will be automatically tried first (before falling back to non-encrypted if it is not successful), unless you disable it using the expert options. The 'Test FTP Login' button will tell you what type of connection is in use.
nl: Versleutelde FTP is beschikbaar en zal automatisch als eerste geprobeerd wordt (voordat er wordt teruggevallen op een niet-versleutelde verbinding), tenzij je dat hebt uitgeschakeld in de expert-opties. De knop 'Test FTP-login' helpt je om te zien welk type FTP-verbinding er gebruikt wordt.

en: Explicit encryption is used by default. To force implicit encryption (port 990), add :990 to your FTP server below.
nl: Standaard wordt expliciete versleuteling gebruikt. Om impliciete versleuteling te gebruiken (poort 990), voeg je hieronder :990 toe aan het FTP-server-adres.

en: No %s found
nl: Geen %s gevonden

en: Check your file permissions: Could not successfully create and enter:
nl: Controleer de bestandsrechten: creëren en invoeren niet mogelijk van:

en: Needs to already exist
nl: Moet al bestaan

en: Failure: No server details were given.
nl: Mislukt: geen serverdetails beschikbaar.

en: Failure: we did not successfully log in with those credentials.
nl: Mislukt: er kon niet ingelogd worden met die gegevens.

en: Success: we successfully logged in, and confirmed our ability to create a file in the given directory (login type:
nl: Gelukt: er is met succes ingelogd en de mogelijkheid een bestand aan te maken in de aangegeven directory (inlog-type) is bevestigd:

en: Failure: we successfully logged in, but were not able to create a file in the given directory.
nl: Mislukt: er is met succes ingelogd maar er kon geen bestand aangemaakt worden in de aangegeven directory.

en: No %s settings were found
nl: Er zijn geen instellingen %s gevonden

en: Chunk %s: A %s error occurred
nl: Deelbestand %s: Er is een fout %s opgetreden

en: Error opening remote file: Failed to download
nl: Fout bij het openen van een bestand op de server: download mislukt

en: Local write failed: Failed to download
nl: Lokaal schrijven mislukt: download mislukt

en: WebDAV URL
nl: WebDAV-URL

en: Enter a complete URL, beginning with webdav:// or webdavs:// and including path, username, password and port as required - e.g.%s
nl: Voer een complete URL in die begint met webdav:// of webdavs://, inclusief het pad, de gebruikersnaam, het wachtwoord en de vereiste poort - bv. %s

en: Failed
nl: Mislukt

en: Failed: We were not able to place a file in that directory - please check your credentials.
nl: Mislukt: er kon geen bestand in die map geplaatst worden - controleer de inloggegevens

en: WordPress Core
nl: WordPress-core

en: Over-write wp-config.php
nl: 'wp-config.php' overschrijven

en: you have authenticated your %s account
nl: Je hebt het account %s geautoriseerd

en: though part of the returned information was not as expected - your mileage may vary
nl: hoewel een deel van de teruggemelde informatie niet was als verwacht - kan jouw inschatting anders zijn

en: Your %s account name: %s
nl: De %s accountnaam: %s

en: Only non-encrypted FTP is supported by regular UpdraftPlus.
nl: Alleen niet-versleutelde FTP wordt ondersteund door de standaardversie van UpdraftPlus

en: If you want encryption (e.g. you are storing sensitive business data), then an add-on is available.
nl: Als je versleuteling wilt gebruiken (bv. als je gevoelige zakelijke informatie wilt opslaan), dan is daar een add-on voor beschikbaar.

en: %s Error: Failed to download %s. Check your permissions and credentials.
nl: Fout %s: downloaden van %s is mislukt. Controleer de bestandsrechten en inloggegevens.

en: %s Error: Failed to access bucket %s. Check your permissions and credentials.
nl: Fout %s: de toegang tot de data-container %s is mislukt. Controleer de bestandsrechten en inloggegevens.

en: Get your access key and secret key <a href="%s">from your %s console</a>, then pick a (globally unique - all %s users) bucket name (letters and numbers) (and optionally a path) to use for storage. This bucket will be created for you if it does not already exist.
nl: Gebruik de toegangssleutel en geheime sleutel <a href="%s">van de %s console</a> en kies vervolgens een (unieke - alle %s gebruikers) naam voor de data-container (letters en cijfers) (en optioneel een pad) om te gebruiken voor de opslag. Als de data-container nog niet bestaat wordt deze aangemaakt.

en: If you see errors about SSL certificates, then please go here for help.
nl: Als je een fout ziet over SSL-certificaten, ga dan hierheen voor hulp.

en: %s access key
nl: Toegangssleutel %s

en: %s secret key
nl: Geheime sleutel %s

en: %s location
nl: Locatie %s

en: Enter only a bucket name or a bucket and path. Examples: mybucket, mybucket/mypath
nl: Voer alleen een naam in voor een container en evt. een pad. Voorbeelden: 'mijncontainer', 'mijncontainer/mijnpad'

en: API secret
nl: API-geheim

en: Failure: No bucket details were given.
nl: Mislukt: Er zijn geen details van de container opgegeven.

en: Region
nl: Regio

en: Failure: We could not successfully access or create such a bucket. Please check your access credentials, and if those are correct then try another bucket name (as another %s user may already have taken your name).
nl: Mislukt: De toegang tot of het aanmaken van de container is mislukt. Controleer de toegangsgegevens en als deze correct zijn, kies dan een andere container-naam (aangezien een andere gebruiker %s de gekozen naam wellicht al heeft vastgelegd).

en: Failure
nl: Mislukt

en: We successfully accessed the bucket, but the attempt to create a file in it failed.
nl: De container kon met succes kunnen benaderd worden, maar de poging een bestand aan te maken is mislukt.

en: We accessed the bucket, and were able to create files within it.
nl: Er was toegang tot de container en het was mogelijk bestanden erin aan te maken.

en: The communication with %s was encrypted.
nl: De communicatie met %s was versleuteld.

en: The communication with %s was not encrypted.
nl: De communicatie met %s was niet versleuteld.

en: You do not appear to be authenticated with Dropbox
nl: Je bent kennelijk niet geregistreerd bij Dropbox

en: error: failed to upload file to %s (see log file for more)
nl: Fout: het uploaden van een bestand naar %s is mislukt (zie het logboek voor meer info)

en: Need to use sub-folders?
nl: Wilt je submappen gebruiken?

en: Backups are saved in
nl: De backups zijn opgeslagen in

en: If you back up several sites into the same Dropbox and want to organise with sub-folders, then
nl: Als je meerdere sites in dezelfde Dropbox wilt opslaan en deze wilt indelen in submappen, dan

en: there's an add-on for that.
nl: is daar een add-on voor.

en: US or UK Cloud
nl: VS- of UK-cloud

en: US (default)
nl: VS (standaard)

en: Cloud Files username
nl: 'Cloud Files'-gebruikersnaam

en: Cloud Files API key
nl: API-key voor 'Cloud Files'

en: Cloud Files container
nl: 'Cloud Files'-container

en: UpdraftPlus's %s module <strong>requires</strong> %s. Please do not file any support requests; there is no alternative.
nl: De UpdraftPlus-module %s <strong>vereist</strong> %s. Maak geen support-ticket aan; er is geen alternatief voor deze module.

en: Failure: No %s was given.
nl: Mislukt: er is geen %s opgegeven.

en: API key
nl: API-sleutel

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Failure: No container details were given.
nl: Mislukt: geen containerdetails ingevoerd.

en: Cloud Files error - we accessed the container, but failed to create a file within it
nl: 'Cloud Files'-fout - toegang tot de container mogelijk, maar het maken van een bestand erin is mislukt

en: We accessed the container, and were able to create files within it.
nl: Toegang tot de container mogelijk evenals het aanmaken van bestanden erin.

en: WordPress Backup
nl: WordPress-backup

en: Note:
nl: Opmerking:

en: %s upload: getting uploadID for multipart upload failed - see log file for more details
nl: Upload %s: het ophalen van een upload-ID voor multipart-upload is mislukt - zie logbestand voor meer details

en: %s error: file %s was shortened unexpectedly
nl: Fout %s: bestand %s werd onverwacht ingekort

en: %s chunk %s: upload failed
nl: %s deelbestand %s: upload mislukt

en: %s upload (%s): re-assembly failed (see log for more details)
nl: %s upload (%s): opnieuw samenvoegen mislukt (zie logbestand voor meer details)

en: %s re-assembly error (%s): (see log file for more)
nl: Fout %s bij het opnieuw samenvoegen (%s): (zie logbestand voor meer details)

en: %s Error: Failed to create bucket %s. Check your permissions and credentials.
nl: Fout %s: het aanmaken van een container %s is mislukt. Controleer je rechten en inloggegevens.

en: For longer help, including screenshots, follow this link. The description below is sufficient for more expert users.
nl: Volg deze link voor meer hulp, inclusief schermafbeeldingen. De omschrijving hieronder is voldoende voor meer ervaren gebruikers.

en: Select 'Web Application' as the application type.
nl: Selecteer 'Webapplicatie' als type toepassing.

en: You must add the following as the authorised redirect URI (under "More Options") when asked
nl: Je moet het volgende toevoegen als de geautoriseerde doorstuur-URI (onder 'Meer opties'), als daarom gevraagd wordt.

en: Client ID
nl: Client-ID

en: If Google later shows you the message "invalid_client", then you did not enter a valid client ID here.
nl: Als Google later het bericht toont 'invalid_client', dan heb je hier een ongeldig client-ID ingevoerd.

en: Client Secret
nl: Client-geheim

en: Authenticate with Google
nl: Autoriseren bij Google

en: <strong>After</strong> you have saved your settings (by clicking 'Save Changes' below), then come back here once and click this link to complete authentication with Google.
nl: <strong>Nadat</strong> je de instellingen opgeslagen hebt (door hieronder op 'Bewaar wijzigingen' te klikken), kom je hier weer terug en klik je op deze link om de autorisatie bij Google af te ronden.

en: Cloud Files authentication failed
nl: Autorisatie bij 'Cloud Files' mislukt

en: Cloud Files error - failed to create and access the container
nl: 'Cloud Files'-fout - het aanmaken en openen van de container is mislukt

en: %s Error: Failed to open local file
nl: Fout %s: lokaal bestand kan niet geopend worden

en: %s Error: Failed to upload
nl: Fout %s: uploaden mislukt

en: Cloud Files error - failed to upload file
nl: 'Cloud Files'-fout - bestand uploaden mislukt

en: Error opening local file: Failed to download
nl: Fout met het openen van een lokaal bestand: download mislukt

en: Error downloading remote file: Failed to download (
nl: Fout bij het downloaden van extern bestand: download mislukt (

en: Test %s Settings
nl: Instellingen %s testen

en: Get your API key <a href="https://mycloud.rackspace.com/">from your Rackspace Cloud console</a> (read instructions <a href="http://www.rackspace.com/knowledge_center/article/rackspace-cloud-essentials-1-generating-your-api-key">here</a>), then pick a container name to use for storage. This container will be created for you if it does not already exist.
nl: Haal de API-key op bij <a href="https://mycloud.rackspace.com/">via de 'Rackspace-cloud'-console</a> (instructies vind je op <a href="http://www.rackspace.com/knowledge_center/article/rackspace-cloud-essentials-1-generating-your-api-key"></a>). Kies vervolgens een containernaam om te gebruiken voor de opslag. Als de container nog niet bestaat, wordt hij aangemaakt.

en: Also, you should read this important FAQ.
nl: Je moet ook deze belangrijke FAQ lezen.

en: Account full: your %s account has only %d bytes left, but the file to be uploaded is %d bytes
nl: De accountruimte is vol: er nog maar %d bytes over op het account %s, maar het te uploaden bestand is %d bytes groot

en: Failed to upload to %s
nl: Upload naar %s mislukt

en: Account is not authorized.
nl: Het account is niet geautoriseerd.

en: %s is a great choice, because UpdraftPlus supports chunked uploads - no matter how big your site is, UpdraftPlus can upload it a little at a time, and not get thwarted by timeouts.
nl: %s is een goede keuze, aangezien UpdraftPlus in stukken verdeelde uploads ondersteunt - het maakt niet uit hoe groot de site is, UpdraftPlus kan hem in kleine stukjes uploaden, zonder last te krijgen van time-outs.

en: will restore as:
nl: wordt teruggezet als:

en: the database query being run was:
nl: de uitgevoerde database-query was:

en: Finished: lines processed: %d in %.2f seconds
nl: Klaar: aantal verwerkte regels: %d in %.2f seconden

en: Table prefix has changed: changing %s table field(s) accordingly:
nl: Tabel-prefix is veranderd: %s tabelveld(en) worden dienovereenkomstig aangepast:

en: OK
nl: Ok

en: You need to re-authenticate with %s, as your existing credentials are not working.
nl: Je moet je opnieuw aanmelden bij %s, aangezien de huidige inloggegevens niet werken.

en: You do not have the UpdraftPlus %s add-on installed - get it from %s
nl: Je hebt de UpdraftPlus-uitbreiding %s niet ge&iuml;nstalleerd - haal hem op van %s

en: %s support is available as an add-on
nl: %s-support is beschikbaar als add-on

en: follow this link to get it
nl: klik op deze link om hem op te halen

en: No refresh token was received from Google. This often means that you entered your client secret wrongly, or that you have not yet re-authenticated (below) since correcting it. Re-check it, then follow the link to authenticate again. Finally, if that does not work, then use expert mode to wipe all your settings, create a new Google client ID/secret, and start again.
nl: Er is geen ververs-'token' ontvangen van Google. Dit betekent meestal dat er een verkeerd 'client-secret' ingevoerd is of dat je (hieronder) nog niet opnieuw geautoriseerd hebt na correctie ervan. Controleer nogmaals en klik dan op de link voor bevestiging. Als dat niet werkt, gebruik dan de expertmodus om alle instellingen te wissen en een nieuw Google-client-ID/secret aan te maken en opnieuw te starten.

en: Authorization failed
nl: Autorisatie mislukt

en: Your %s quota usage: %s %% used, %s available
nl: Het %s quotaverbruik: %s %% gebruikt, %s beschikbaar

en: Success
nl: Gelukt

en: you have authenticated your %s account.
nl: Je heb het account %s geautoriseerd.

en: Have not yet obtained an access token from Google - you need to authorise or re-authorise your connection to Google Drive.
nl: Nog geen toegangs-token van Google ontvangen - je moet (opnieuw) autoriseren om verbinding te maken met Google-Drive.

en: wp-config.php from backup: restoring (as per user's request)
nl: 'wp-config.php' uit de backup: terugzetten (op verzoek van de gebruiker)

en: Warning: PHP safe_mode is active on your server. Timeouts are much more likely. If these happen, then you will need to manually restore the file via phpMyAdmin or another method.
nl: Waarschuwing: PHP-'safe_mode' is actief op de server. De kans op timeouts is daardoor groot. Als er een timeout optreedt, zul je handmatig moeten terugzetten mbv phpMyAdmin of op een andere manier.

en: Failed to find database file
nl: Het vinden van het databasebestand is mislukt

en: Failed to open database file
nl: Het openen van het databasebestand is mislukt

en: Database access: Direct MySQL access is not available, so we are falling back to wpdb (this will be considerably slower)
nl: Database-toegang: de directe toegang tot MySQL is niet beschikbaar, dus we vallen terug op 'wpdb' (dit is aanzienlijk trager)

en: Backup of:
nl: Backup van:

en: Old table prefix:
nl: Oude tabel-prefix:

en: Archive is expected to be size:
nl: De verwachte grootte van het archief is:

en: The backup records do not contain information about the proper size of this file.
nl: De backup-gegevens bevatten geen informatie over de precieze grootte van dit bestand.

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Could not find one of the files for restoration
nl: Een van de terug te zetten bestanden kon niet gevonden worden

en: UpdraftPlus is not able to directly restore this kind of entity. It must be restored manually.
nl: UpdraftPlus kan dit type bestand niet direct terugzetten. Het moet handmatig teruggezet worden.

en: Backup file not available.
nl: Backup-bestand niet beschikbaar.

en: Copying this entity failed.
nl: Kopiëren mislukt.

en: Unpacking backup...
nl: Backup uitpakken...

en: Decrypting database (can take a while)...
nl: Database decoderen (kan even duren)...

en: Database successfully decrypted.
nl: Database succesvol gedecodeerd.

en: Restoring the database (on a large site this can take a long time - if it times out (which can happen if your web hosting company has configured your hosting to limit resources) then you should use a different method, such as phpMyAdmin)...
nl: De database wordt teruggezet (op een grote site kan dit lang duren). Als er een timeout optreedt, wat kan gebeuren als de hostingprovider het aantal serverbronnen beperkt heeft, dien je een andere manier te gebruiken, bijvoorbeeld mbv phpMyAdmin...

en: Cleaning up rubbish...
nl: Rommel opruimen...

en: Could not delete old directory.
nl: De oude directory kan niet verwijderd worden.

en: Failed to delete working directory after restoring.
nl: De werk-directory kon niet verwijderd worden na het terugzetten.

en: Failed to create a temporary directory
nl: Het aanmaken van een tijdelijke directory is mislukt

en: Failed to write out the decrypted database to the filesystem
nl: Het schrijven van een gedecodeerde database naar het bestandssysteem is mislukt

en: wp-config.php from backup: will restore as wp-config-backup.php
nl: 'wp-config.php' uit de backup: wordt teruggezet als 'wp-config-backup.php'

en: Choosing this option lowers your security by stopping UpdraftPlus from using SSL for authentication and encrypted transport at all, where possible. Note that some cloud storage providers do not allow this (e.g. Dropbox), so with those providers this setting will have no effect.
nl: Door deze optie te selecteren verminder je de veiligheid doordat UpdraftPlus gedwongen wordt geen SSL meer te gebruiken tijdens het aanmelden en het versleuteld verzenden. Sommige cloudopslag-providers (zoals Dropbox) staan dit overigens niet toe.

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Your web server's PHP installation does not included a required module (%s). Please contact your web hosting provider's support.
nl: Er ontbreekt een vereiste module (%s) in de PHP-installatie van de webserver. Neemt contact op met de supportafdeling van de hostingprovider.

en: Your web server's PHP/Curl installation does not support https access. Communications with %s will be unencrypted. ask your web host to install Curl/SSL in order to gain the ability for encryption (via an add-on).
nl: De PHP/Curl-installatie ondersteunt https-toegang niet. Communicatie met %s zal niet versleuteld worden. Vraag de webhost Curl/SSL te installeren om versleutelde toegang te kunnen gebruiken (mbv een add-on).

en: Your web server's PHP/Curl installation does not support https access. We cannot access %s without this support. Please contact your web hosting provider's support. %s <strong>requires</strong> Curl+https. Please do not file any support requests; there is no alternative.
nl: De PHP/Curl-installatie van de webserver staat https-toegang niet toe. Daarom is er geen toegang mogelijk tot %s. Neem contact op met de supportafdeling van de hostingprovider. %s <strong>vereist</strong> Curl+HTTPS. Dien geen supportverzoek in bij UpdraftPlus; er is geen alternatief beschikbaar.

en: Good news: Your site's communications with %s can be encrypted. If you see any errors to do with encryption, then look in the 'Expert Settings' for more help.
nl: Goed nieuws: communicatie met %s kan worden versleuteld. Kijk in de 'Expert-instellingen' voor meer hulp, als je problemen tegenkomt die te maken hebben met versleuteling, .

en: Delete this backup set
nl: Deze backupset verwijderen

en: Press here to download
nl: Klik hierop om de download te starten

en: After pressing this button, you will be given the option to choose which components you wish to restore
nl: Nadat je op deze knop geklikt hebt, krijg je de optie te kiezen welke componenten je wilt terugzetten

en: This backup does not exist in the backup history - restoration aborted. Timestamp:
nl: Deze backup komt niet voor in de backup-geschiedenis -  terugzetproces afgebroken. Tijdstempel:

en: UpdraftPlus Restoration: Progress
nl: UpdraftPlus-terugzetproces: voortgang

en: ABORT: Could not find the information on which entities to restore.
nl: Annuleren: Er kon geen informatie gevonden worden over welke gegevens teruggezet moeten worden.

en: If making a request for support, please include this information:
nl: Vermeld de volgende informatie als je een supportverzoek indient:

en: Do not verify SSL certificates
nl: Controleer de SSL-certificaten niet

en: Choosing this option lowers your security by stopping UpdraftPlus from verifying the identity of encrypted sites that it connects to (e.g. Dropbox, Google Drive). It means that UpdraftPlus will be using SSL only for encryption of traffic, and not for authentication.
nl: Door deze optie te kiezen wordt de beveiliging verminderd, omdat UpdraftPlus niet langer de identiteit van versleutelde websiteverbindingen (zoals Dropbox en Google Drive) controleert. Dat betekent dat UpdraftPlus SSL alleen zal gebruiken voor het versleutelen van het verkeer, niet voor autorisatie.

en: Note that not all cloud backup methods are necessarily using SSL authentication.
nl: Niet alle cloudbackup-methodes vereisen SSL-autorisatie.

en: Disable SSL entirely where possible
nl: Schakel SSL waar mogelijk volledig uit

en: Expert settings
nl: Expert-instellingen

en: Show expert settings
nl: Toon de expert-instellingen

en: click this to show some further options; don't bother with this unless you have a problem or are curious.
nl: Klik hier om verdere opties te tonen; negeer dit, tenzij je een probleem ondervindt of nieuwsgierig bent.

en: Delete local backup
nl: Lokale backup verwijderen

en: Backup directory
nl: Backup-directory

en: Backup directory specified is writable, which is good.
nl: Je hebt schrijfrechten in de aangegeven backup-directory, dat is goed.

en: Click here to attempt to create the directory and set the permissions
nl: Klik hier om te proberen de directory aan te maken en stel de rechten in

en: or, to reset this option
nl: of om deze optie te resetten

en: click here
nl: klik hier

en: If that is unsuccessful check the permissions on your server or change it to another directory that is writable by your web server process.
nl: Als dat niet lukt, controleer dan de rechten op de server of kies een andere directory waarin je wel schrijfrechten hebt voor het webserver-proces.

en: Use the server's SSL certificates
nl: Gebruik het SSL-certificaat van de server

en: By default UpdraftPlus uses its own store of SSL certificates to verify the identity of remote sites (i.e. to make sure it is talking to the real Dropbox, Amazon S3, etc., and not an attacker). We keep these up to date. However, if you get an SSL error, then choosing this option (which causes UpdraftPlus to use your web server's collection instead) may help.
nl: Standaard maakt UpdraftPlus gebruik van zijn eigen SSL-certificaatcollectie om de identiteit van externe sites vast te stellen (dus om zeker te weten dat er gecommuniceerd wordt met Dropbox, Amazon-S3, enz. en niet met een aanvaller). We houden deze uiteraard up-to-date. Mocht je desondanks een SSL-fout krijgen, kies dan voor deze optie (die ervoor zorgt dat UpdraftPlus de collectie van de webserver zal gebruiken).

en: Email
nl: E-mailadres

en: Database encryption phrase
nl: Frase voor database-versleuteling

en: Manually decrypt a database backup file
nl: Decodeer een database-backupbestand handmatig

en: Choose your remote storage
nl: Kies de externe opslag

en: None
nl: Geen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Requesting start of backup...
nl: Verzoek om backup te starten...

en: Advanced / Debugging Settings
nl: Geavanceerde/Foutopsporings-instellingen

en: Debug mode
nl: Foutopsporings-modus

en: The above directories are everything, except for WordPress core itself which you can download afresh from WordPress.org.
nl: Bovenstaande mappen omvatten alles, behalve de WordPress-core zelf. Die kun je downloaden van nl.wordpress.org.

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Fortnightly
nl: Om de 14 dagen

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: To fix the time at which a backup should take place,
nl: Om het tijdstip te verbeteren waarop een backup plaats moet vinden,

en: e.g. if your server is busy at day and you want to run overnight
nl: Bv als de server overdag bezet is en je wilt de backup 's nachts uitvoeren

en: Include in files backup
nl: Insluiten in bestanden-backup

en: Any other directories found inside wp-content
nl: Andere mappen, gevonden binnen wp-content

en: Exclude these:
nl: Sluit deze uit:

en: Debug Database Backup
nl: Fouten opsporen in database-backup

en: This will cause an immediate DB backup. The page will stall loading until it finishes (ie, unscheduled). The backup may well run out of time; really this button is only helpful for checking that the backup is able to get through the initial stages, or for small WordPress sites..
nl: Dit forceert direct een DB-backup. De pagina zal niet geladen worden tot de backup klaar is (d.w.z. de niet-geplande). De backup kan best te veel tijd vergen, en deze knop is eigenlijk alleen zinvol om te controleren dat de backup in staat is de eerste stappen te doorlopen, of voor kleine WordPress-sites.

en: This will delete all your UpdraftPlus settings - are you sure you want to do this?
nl: Dit zal alle UpdraftPlus-instellingen verwijderen - weet je zeker dat je dit wilt?

en: show log
nl: toon het logboek

en: Delete
nl: Verwijderen

en: The request to the filesystem to create the directory failed.
nl: Het verzoek aan het bestandssysteem de directory aan te maken, is mislukt.

en: The folder was created, but we had to change its file permissions to 777 (world-writable) to be able to write to it. You should check with your hosting provider that this will not cause any problems
nl: De map is aangemaakt, maar de bestandsrechten moesten aangepast worden naar 777 (door iedereen beschrijfbaar) om bestanden naar de map te kunnen schrijven. Neem contact op met de hostingprovider om te controleren of dit geen problemen oplevert.

en: The folder exists, but your webserver does not have permission to write to it.
nl: De map bestaat, maar de webserver heeft niet de juiste rechten om naar deze map te schrijven.

en: Download log file
nl: Download-logboek

en: Do you need WordPress Multisite support?
nl: Heb je support voor WordPress-multisite nodig?

en: Please check out UpdraftPlus Premium, or the stand-alone Multisite add-on.
nl: Bekijk UpdraftPlus-Premium of de stand-alone Multisite-add-on.

en: Web server:
nl: Webserver:

en: Peak memory usage
nl: Piekgebruik van geheugen

en: Current memory usage
nl: Huidig geheugengebruik

en: %s version:
nl: %s-versie:

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Total (uncompressed) on-disk data:
nl: Totale gegevensgrootte op de schijf (ongecomprimeerd):

en: N.B. This count is based upon what was, or was not, excluded the last time you saved the options.
nl: N.B. Deze telling is gebaseerd op wat wel of wat niet uitgesloten was de laatste keer dat je de opties hebt opgeslagen.

en: count
nl: tellen

en: Debug Full Backup
nl: De fouten van de volledige backup opsporen

en: This will cause an immediate backup. The page will stall loading until it finishes (ie, unscheduled).
nl: Dit forceert een inmiddellijke backup. De pagina zal niet geladen worden tot de backup klaar is (d.w.z. de ongeplande).

en: UpdraftPlus - Upload backup files
nl: UpdraftPlus - backup-bestanden uploaden

en: calculating...
nl: berekenen...

en: Error:
nl: Fout:

en: You should:
nl: Je moet:

en: Download error: the server sent us a response which we did not understand.
nl: Downloadfout: de server stuurde een reactie die onduidelijk is.

en: Delete backup set
nl: Backupset verwijderen

en: Restore backup
nl: Backup terugzetten

en: Restore backup from
nl: Backup terugzeten vanaf

en: Restoring will replace this site's themes, plugins, uploads, database and/or other content directories (according to what is contained in the backup set, and your selection).
nl: Het terugzetten zorgt ervoor dat de thema's, plugins, uploads, databases en/of andere contentmappen vervangen worden (afhankelijk van de mappen/bestanden die aanwezig zijn in de backup-set en van de selectie).

en: Choose the components to restore
nl: Kies de terug te zetten componenten

en: Your web server has PHP's so-called safe_mode active.
nl: De zogenoemde PHP-optie 'safe_mode' is actief op de webserver.

en: The following entity cannot be restored automatically: "%s".
nl: Het volgende kan niet automatisch worden teruggezet: "%s".

en: You will need to restore it manually.
nl: Je zult handmatig terug moeten zetten.

en: %s restoration options:
nl: %s terugzet-optie's:

en: You can search and replace your database (for migrating a website to a new location/URL) with the Migrator add-on - follow this link for more information
nl: Je kunt zoek-en-vervang (voor migratie van een website naar een nieuwe locatie of url) gebruiken voor de database met behulp van de Migratie-addon - klik op deze link voor meer informatie

en: Do read this helpful article of useful things to know before restoring.
nl: Lees beslist dit informatieve artikel met handige die je moet weten voordat je gaat terugzetten.

en: Perform a one-time backup
nl: Een eenmalige backup uitvoeren

en: Backup Now
nl: Nu een backup maken

en: Restore
nl: Terugzetten

en: Last log message
nl: Laatste logboek-bericht

en: (Nothing yet logged)
nl: (Nog niets in het logboek)

en: Download most recently modified log file
nl: Het meest recente logbestand downloaden

en: More tasks:
nl: Meer taken:

en: Opera web browser
nl: Browser Opera

en: If you are using this, then turn Turbo/Road mode off.
nl: Als je dit gebruikt, schakel dan de Turbo/Road-modus uit.

en: Google Drive
nl: Google-Drive

en: Web-server disk space in use by UpdraftPlus
nl: Webserver-opslagruimte in gebruik door UpdraftPlus

en: refresh
nl: verversen

en: Lead developer's homepage
nl: Homepage van de hoofdontwikkelaar

en: Version
nl: Versie

en: Your backup has been restored.
nl: De backup is teruggezet.

en: Current limit is:
nl: De huidige limiet is:

en: Delete Old Directories
nl: De oude mappen verwijderen

en: JavaScript warning
nl: JavaScript-waarschuwing

en: This admin interface uses JavaScript heavily. You either need to activate it within your browser, or to use a JavaScript-capable browser.
nl: Dit beheerderscherm maakt intensief gebruik van JavaScript. Je moet het of activeren in de browser of een browser gebruiken die JavaScript ondersteunt.

en: Nothing currently scheduled
nl: Momenteel niets gepland

en: At the same time as the files backup
nl: Op hetzelfde moment als de backup van de bestanden

en: Next scheduled backups
nl: Volgende geplande backups

en: Files
nl: Bestanden

en: Your website is hosted using the %s web server.
nl: De website is gehost op de webserver %s.

en: Please consult this FAQ if you have problems backing up.
nl: Raadpleeg deze FAQ als je problemen met backuppen ondervindt.

en: Click here to authenticate your %s account (you will not be able to back up to %s without it).
nl: Klik hier om het account %s te autoriseren (zonder dit kun je geen backup maken naar %s).

en: Nothing yet logged
nl: Nog niets gelogd

en: OK. You should soon see activity in the "Last log message" field below.
nl: Als het goed is zie je binnen enkele seconden iets gebeuren in het veld 'Laatste logboekbericht' hieronder.

en: Job deleted
nl: Taak verwijderd

en: Could not find that job - perhaps it has already finished?
nl: Die taak is niet te vinden - wellicht is hij al afgerond...

en: Error
nl: Fout

en: Download failed
nl: Download mislukt

en: File ready.
nl: Bestand gereed.

en: Download in progress
nl: Download bezig

en: No local copy present.
nl: Er is geen lokale kopie aanwezig.

en: Bad filename format - this does not look like a file created by UpdraftPlus
nl: Formaat bestandsnaam niet correct - dit ziet er niet uit als een bestand dat aangemaakt is door UpdraftPlus

en: Bad filename format - this does not look like an encrypted database file created by UpdraftPlus
nl: Formaat bestandsnaam niet correct - dit ziet er niet uit als een versleuteld bestand dat is aangemaakt door UpdraftPlus

en: Restore successful!
nl: Terugzetten gelukt

en: Actions
nl: Acties

en: Return to UpdraftPlus Configuration
nl: Terugkeren naar de UpdraftPlus-configuratie

en: Remove old directories
nl: Oude mappen verwijderen

en: Old directories successfully removed.
nl: Oude mappen met succes verwijderd

en: Old directory removal failed for some reason. You may want to do this manually.
nl: Het verwijderen van de oude mappen mislukte om de een of andere reden. Je kunt dit ook handmatig doen.

en: Backup directory could not be created
nl: De backup-directory kon niet aangemaakt worden

en: Backup directory successfully created.
nl: De backup-directory is met succes aangemaakt.

en: Your settings have been wiped.
nl: De instellingen zijn gewist.

en: Please help UpdraftPlus by giving a positive review at wordpress.org
nl: Steun UpdraftPlus aub met een positieve beoordeling op wordpress.org

en: Need even more features and support? Check out UpdraftPlus Premium
nl: Heb je nog meer functies en ondersteuning nodig? Kijk dan eens naar UpdraftPlus-Premium.

en: Check out UpdraftPlus.Com for help, add-ons and support
nl: Bezoek UpdraftPlus.com voor hulp, add-ons en support

en: Infinite recursion: consult your log for more information
nl: Oneindige recursie: raadpleeg het logboek voor meer informatie

en: Could not create %s zip. Consult the log file for more information.
nl: Zip-bestand %s kon niet worden aangemaakt. Raadpleeg het logbestand voor meer informatie.

en: Allowed Files
nl: Toegestane bestanden

en: Settings
nl: Instellingen

en: Add-Ons / Pro Support
nl: Add-ons/Pro-support

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: You have less than %s of free disk space on the disk which UpdraftPlus is configured to use to create backups. UpdraftPlus could well run out of space. Contact your the operator of your server (e.g. your web hosting company) to resolve this issue.
nl: Je hebt minder dan %s vrije ruimte om te gebruiken voor het creëren van backups op de schijf waarop UpdraftPlus ingesteld is. UpdraftPlus zou ruimte tekort kunnen komen. Neem contact op met de beheerder van de server (bv de hostingprovider) om dit probleem op te lossen.

en: UpdraftPlus does not officially support versions of WordPress before %s. It may work for you, but if it does not, then please be aware that no support is available until you upgrade WordPress.
nl: UpdraftPlus ondersteunt niet officieel versies van WordPress ouder dan %s. Het zou kunnen werken, maar als dat niet het geval is, wees je er dan van bewust dat er geen ondersteuning beschikbaar is totdat de WordPress-versie bijgewerkt is.

en: WordPress backup is complete
nl: De WordPress-backup is gereed

en: Backup directory (%s) is not writable, or does not exist.
nl: Je hebt geen schrijfrechten in de backupdirectory (%s), of hij bestaat niet.

en: Could not read the directory
nl: De directory kon niet uitgelezen worden

en: Could not save backup history because we have no backup array. Backup probably failed.
nl: De backup-geschiedenis kon niet opgeslagen worden, omdat er geen backupreeks is. De backup is waarschijnlijk mislukt.

en: Could not open the backup file for writing
nl: Het backupbestand kon niet geopend worden om het te beschrijven

en: Decryption failed. The database file is encrypted, but you have no encryption key entered.
nl: Decoderen mislukt. Het databasebestand is versleuteld, maar je hebt geen decodeersleutel ingevoerd.

en: Decryption failed. The most likely cause is that you used the wrong key.
nl: Decoderen mislukt. Waarschijnlijk heb je een verkeerde sleutel ingevoerd.

en: The decryption key used:
nl: De gebruikte decodeersleutel:

en: File not found
nl: Bestand niet gevonden

en: Can you translate? Want to improve UpdraftPlus for speakers of your language?
nl: Kunt je vertalen? Wil je UpdraftPlus verbeteren voor Nederlandstalige gebruikers?

en: Like UpdraftPlus and can spare one minute?
nl: Bevalt UpdraftPlus je en heb je een minuutje?

en: Themes
nl: Thema's

en: Others
nl: Overig

en: Could not create files in the backup directory. Backup aborted - check your UpdraftPlus settings.
nl: Er kunnen geen bestanden aangemaakt worden in de backupmap. Backup afgebroken - controleer de UpdraftPlus-instellingen.

en: Encryption error occurred when encrypting database. Encryption aborted.
nl: Fout tijdens het versleutelen van de database. Versleuteling afgebroken.

en: The backup apparently succeeded and is now complete
nl: De backup is zo te zien geslaagd, en is nu afgerond.

en: The backup attempt has finished, apparently unsuccessfully
nl: De backup-poging is afgerond, zo te zien zonder succes.

en: UpdraftPlus Backups
nl: UpdraftPlus-backups

en: UpdraftPlus notice:
nl: UpdraftPlus-opmerking:

en: The log file could not be read.
nl: Het logboekbestand kon niet uitgelezen worden.

en: No log files were found.
nl: Geen logbestanden gevonden.
