UpdraftPlus - en to cs translation catalogue (1301 entries)

en: Advanced Tools
cs: Pokročilé nástroje

en: Extensions
cs: Rozšíření

en: You have chosen to backup files, but no file entities have been selected
cs: Vybrali jste zálohování souborů, ale nevybrali jste žádné souborové entity

[ctx: (verb)]
en: Download
cs: Stahuji

en: Sufficient information about the in-progress restoration operation could not be found.
cs: O právě běžící obnově nebyly nalezeny dostatečné informace.

en: Premium / Extensions
cs: Premium / Rozšíření

en: Backup Contents And Schedule
cs: Obsah zálohy a plány

en: %s minutes, %s seconds
cs: %s minut, %s sekund

en: Unfinished restoration
cs: Nedokončená obnova

en: You have an unfinished restoration operation, begun %s ago.
cs: Máte nedokončenou obnovu, která začala před %s.

en: Continue restoration
cs: Pokračovat v obnově

en: Include the database in the backup
cs: Zahrnout do zálohy databázi

en: Include any files in the backup
cs: Zahrnout do zálohy některé soubory

en: Backup won't be sent to any remote storage - none has been saved in the %s
cs: Záloha nebude poslána na žádné vzdálené úložiště - žádné nebylo uloženo v %s

en: settings
cs: nastavení

en: Not got any remote storage?
cs: Nemáte žádné vzdálené úložiště?

en: Check out UpdraftPlus Vault.
cs: Vyzkoušejte UpdraftPlus Trezor.

en: Send this backup to remote storage
cs: Odeslat tuto zálohu na vzdálené úložiště

en: This button will delete all UpdraftPlus settings and progress information for in-progress backups (but not any of your existing backups from your cloud storage).
cs: Toto tlačítko smaže veškeré UpdraftPlus nastavení a zprávy o průběhu právě běžící zálohy (ale ne žádné existující zálohy v cloudu).

en: You will then need to enter all your settings again. You can also do this before deactivating/deinstalling UpdraftPlus if you wish.
cs: Budete poté muset zadat veškeré nastavení znovu. Pokud chcete, můžete tuto operaci provést i před deaktivací/odinstalováním UpdraftPlus.

en: Files backup schedule
cs: Plán zálohy souborů

en: Incremental file backup schedule
cs: Plán přírůstkové zálohy souborů

en: Database backup schedule
cs: Plán zálohy databáze

en: Sending Your Backup To Remote Storage
cs: Odeslání zálohy na vzdálené úložiště

en: File Options
cs: Možnosti souboru

en: Skipping: this archive was already restored.
cs: Přeskakuji: tento archiv již byl obnoven.

en: You must use a bucket name that is unique, for all %s users.
cs: Musíte požít bucket jméno, které je unikátní pro všechny uživatele %s.

en: This setting applies only when a new bucket is being created.
cs: toto nastavení se aplikuje pouze v případě, že je vytvářen nový bucket.

en: Note that Google do not support every storage class in every location - you should read their documentation to learn about current availability.
cs: Mějte na paměti, že Google nepodporuje všechny třídy úložiště ve všech oblastech - o aktuální dostupnosti byste si měli přečíst v jejich dokumentaci.

en: Bucket location
cs: Bucket umístění

en:  Eastern United States
cs: Východní Spojené Státy

en: Eastern United States
cs: Východní Spojené Státy

en: Western United States
cs: Západní Spojené Státy

en: Eastern Asia-Pacific
cs: Východní Asie-Pacifik

en: Western Europe
cs: Západní Evropa

en: You do not have access to this bucket
cs: K tomuto bucketu nemáte přístup

en: Do not confuse %s with %s - they are separate things.
cs: Nezaměňujte %s a %s - jde o různé věci.

en: If the %s does not already exist, then it will be created.
cs: Pokud %s ještě neexistuje, bude vytvořen.

en: See Microsoft's guidelines on container naming by following this link.
cs: Na této adrese se podívejte na návod pojmenovávání kontejnerů od Microsoftu.

en: Prefix
cs: Předpona

en: optional
cs: volitelné

en: You can enter the path of any %s virtual folder you wish to use here.
cs: Můžete zde použít adresu k jakékoliv %s virtuální složce, kterou chcete použít.

en: container
cs: kontejner

en: Durable reduced availability
cs: Durable Reduced Availability (DRA)

en: United States
cs: Spojené Státy

en: multi-region location
cs: více-regionové umístění

en: Asia Pacific
cs: Asie Pacifik

en: European Union
cs: Evropské unie

en: Central United States
cs: Střední Spojené Státy

en: Could not access container
cs: Nelze získat přístup ke kontejneru

en: Could not create the container
cs: Nelze vytvořit kontejner

en: Create Azure credentials in your Azure developer console.
cs: Ve vývojářské konzoli Azure si vytvořte Azure přístupové údaje.

en: Account Name
cs: Jméno účtu

en: This is not your Azure login - see the instructions if needing more guidance.
cs: Toto není vaše Azure přihlašovací jméno - pokud potřebujete poradit, podívejte se do návodu.

en: Enter the path of the %s you wish to use here.
cs: Vložte sem cestu k %s, co chcete použít.

en: To complete your migration/clone, you should now log in to the remote site and restore the backup set.
cs: Pro dokončení migrace/klonu, se teď přihlašte ke vzdálené stránce a obnovte zálohu.

en: Project ID
cs: ID projektu

en: You must enter a project ID in order to be able to create a new bucket.
cs: Abyste mohli vytvořit nový bucket, musíte zadat ID projektu.

en: Follow this link to your Google API Console, and there activate the Storage API and create a Client ID in the API Access section.
cs: Následující adresa vás přesměruje na Google API konzoli, kde aktivujte Storage API a v přístupu k API vytvořte klientské ID.

en: Enter the ID of the %s project you wish to use here.
cs: Vložte sem ID %s projektu, který chcete použít.

en: N.B. This is only needed if you have not already created the bucket, and you wish UpdraftPlus to create it for you.
cs: Poznámka: Tot je potřeba pouze v případě, že ještě nemáte vytvořený bucket a chcete, aby ho pro vás vytvořil UpdraftPlus.

en: Otherwise, you can leave it blank.
cs: Jinak to můžete nechat prázdné.

en: Enter the name of the %s bucket you wish to use here.
cs: Vložte jméno pro %s bucket, který chcete použít.

en: Bucket names have to be globally unique. If the bucket does not already exist, then it will be created.
cs: Jméno bucketu musí být globálně unikátní, pokud takový název ještě neexistuje, bude vytvořen.

en: See Google's guidelines on bucket naming by following this link.
cs: Podívejte se na doporučení pro pojmenovávání bucketů od Google.

en: Storage class
cs: Třída úložiště

en: Not installed
cs: Nenainstalováno

en: required for some remote storage providers
cs: vyžadováno některými poskytovateli vzdálených úložišť

en: The backup directory is not writable (or disk space is full) - the database backup is expected to shortly fail.
cs: Do složky pro zápis se nedá zapisovat (nebo je plná) - záloha databáze se zřejmě nepovede.

en: The database backup appears to have failed
cs: Zdá se, že se záloha databáze nepovedla

en: no options or sitemeta table was found
cs: žádné možnosti, ani sitemeta tabulka, nebyly nalezeny

en: the options table was not found
cs: tabulka možností nebyla nalezena

en: %s Service Exception.
cs: %s výjimka služby.

en: You do not have access to this bucket.
cs: Do tohoto bucketu nemáte přístup.

en: Have not yet obtained an access token from Google - you need to authorise or re-authorise your connection to Google Cloud.
cs: Zatím jste neobdržel přístupový klíč od Googlu - musíte (znovu) autorizovat své spojení s Google Cloud.

en: You must save and authenticate before you can test your settings.
cs: Před testem nastavení musíte vše uložit a autentizovat spojení.

en: day
cs: den

en: in the month
cs: v měsíci

en: day(s)
cs: den(dny)

en: hour(s)
cs: hodina(y)

en: week(s)
cs: týden(týdny)

en: For backups older than
cs: Pro zálohy starší, než

en: Processing...
cs: Zpracovávám...

en: Backup sets removed: %d
cs: Zálohy vymazány: %d

en: Press here to look inside your remote storage methods for any existing backup sets (from any site, if they are stored in the same folder).
cs: Pro zobrazení metod vzdálených úložišť pro jakoukoliv existující zálohu (z jakékoliv stránky, pokud jsou ve stejné složce) klikněte sem.

en: Actions upon selected backups
cs: Akce s vybranými zálohami

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: Deselect
cs: Zrušit výběr

en: Are you sure that you wish to remove %s from UpdraftPlus?
cs: Jste si jisti, že chcete z UpdraftPlus smazat %s?

en: or to configure more complex schedules
cs: nebo nastavit komplexnější plány

en: Deferring...
cs: Odkládám...

en: You do not have UpdraftPlus completely installed - please de-install and install it again. Most likely, WordPress malfunctioned when copying the plugin files.
cs: UpdraftPlus nemáte zcela nainstalovaný - odinstalujte ho a poté ho znovu nainstalujte. Došlo pravděpodobně k chybě WordPressu při kopírování souborů pluginu.

en: (as many as you like)
cs: (tolik, kolik chcete)

en: Add an additional retention rule...
cs: Přidejte pravidlo zachování...

en: You do not currently have any UpdraftPlus Vault quota
cs: V současnosti nemáte žádnou kvótu pro UpdraftPlus Trezor

en: This problem is caused by trying to restore a database on a very old MySQL version that is incompatible with the source database.
cs: Tento problém je způsoben pokusem o obnovu databáze s velmi starou verzí MySQL, která je nekompatibilní se zdrojovou databází.

en: This database needs to be deployed on MySQL version %s or later.
cs: Tato databáze musí být použita s MySQL verze %s, nebo novější.

en: The UpdraftPlus directory in wp-content/plugins has white-space in it; WordPress does not like this. You should rename the directory to wp-content/plugins/updraftplus to fix this problem.
cs: Složka UpdraftPlus v umístění wp-content/plugins obsahuje netisknutelný znak; WordPress má s takovými názvy občas problém. Pro jistotu byste měli přejmenovat složku na wp-content/plugins/updraftplus.

en: No advertising links on UpdraftPlus settings page
cs: Bez reklam na stránce s nastavením UpdraftPlus

en: The database backup uses MySQL features not available in the old MySQL version (%s) that this site is running on.
cs: Záloha databáze používá MySQL funkce, které nejsou dostupné ve staré MySQL verzi (%s), kterou používají tyto stránky.

en: You must upgrade MySQL to be able to use this database.
cs: K použití této zálohy databáze musíte aktualizovat svou verzi MySQL.

en: Don't know your email address, or forgotten your password?
cs: Nevíte svůj email, nebo jste zapomněli heslo?

en: Read the FAQs here.
cs: Zde si můžete přečíst FAQ.

en: Enter your UpdraftPlus.Com email / password here to connect:
cs: Pro spojení sem vložte svůj UpdraftPlus.Com email / heslo:

en: Server-side encryption
cs: Šifrování na straně serveru

en: Check this box to use Amazon's server-side encryption
cs: Zaškrtněte tuto možnost pro šifrování na straně Amazon serveru

en: If you have forgotten your password, then go here to change your password on updraftplus.com.
cs: Pokud jste zapomněli heslo, pak pro změnu hesla na updraftplus.com jděte sem.

en: %s has been chosen for remote storage, but you are not currently connected.
cs: Pro vzdálené úložiště byl vybrán %s, ale v současnosti nejste připojeni.

en: Go to the remote storage settings in order to connect.
cs: Pro připojení jděte do nastavení vzdáleného úložiště.

en: Payments can be made in US dollars, euros or GB pounds sterling, via card or PayPal.
cs: Platba může být provedena v amerických dolarech, eurech, nebo britských librách pomocí karty, nebo přes PayPal.

en: Connecting...
cs: Připojuji...

en: Disconnecting...
cs: Odpojuji...

en: Counting...
cs: Počítám...

en: Update quota count
cs: Aktualizovat kvótu.

en: Updraft Vault
cs: Updraft Trezor

en: Your UpdraftPlus Premium purchase is over a year ago. You should renew immediately to avoid losing the 12 months of free storage allowance that you get for being a current UpdraftPlus Premium customer.
cs: Vaše licence UpdraftPlus Premium je již více, než rok stará. Měli byste si ji okamžitě obnovit, jinak ztratíte 12 měsíců úložiště zdarma, které jste získali díky tomu, že jste se stali uživateli UpdraftPlus Premium.

en: You have an UpdraftPlus Vault subscription with overdue payment. You are within the few days of grace period before it will be suspended, and you will lose your quota and access to data stored within it. Please renew as soon as possible!
cs: Vaše platba za předplatné UpdraftPlus Trezor má zpoždění. Nacházíte se v několikadenním období, po kterém bude Váš přístup ke službě zrušen a ztratíte veškerá uložená data v ní. Obnovte si prosím předplatné co nejdříve!

en: You have an UpdraftPlus Vault subscription that has not been renewed, and the grace period has expired. In a few days' time, your stored data will be permanently removed. If you do not wish this to happen, then you should renew as soon as possible.
cs: Vaše předplatné pro UpdraftPlus Trezor vypršelo. Během několika dní budou vaše data trvale odstraněna. Pokud nechcete, aby se to stalo, měli byste si předplatné obnovit co nejdříve.

en: UpdraftPlus Vault brings you storage that is <strong>reliable, easy to use and a great price</strong>.
cs: UpdraftPlus Trezor přináší úložiště, které je <strong>spolehlivé, snadno použitelné a za skvělou cenu</strong>.

en: Press a button to get started.
cs: Začnete kliknutím na tlačítko.

en: First time user?
cs: Jste tu poprvé?

en: Show the options
cs: Zobrazit možnosti

en: Already purchased space?
cs: Máte již zakoupené místo?

en: UpdraftPlus Vault is built on top of Amazon's world-leading data-centres, with redundant data storage to achieve 99.999999999% reliability.
cs: UpdraftPlus Trezor je postaven na světově nejlepších datacentrech od Amazonu se zálohovanými úložišti tak, aby bylo dosaženo 99.999999999% spolehlivosti.

en: Read more about it here.
cs: Více informací najdete zde.

en: %s per quarter
cs: %s za čtvrtletí

en: Subscriptions can be cancelled at any time.
cs: Předplatné může být kdykoliv zrušeno.

en: Back...
cs: Zpět...

en: Go here for help
cs: Jděte sem pro pomoc

en: You are <strong>not connected</strong> to UpdraftPlus Vault.
cs: <strong>Nejste</strong> připojeni k UpdraftPlus Trezoru.

en: This site is <strong>connected</strong> to UpdraftPlus Vault.
cs: Tato stránka je <strong>připojena</strong> k UpdraftPlus Trezoru.

en: Well done - there's nothing more needed to set up.
cs: Gratulujeme - nic dalšího není třeba nastavit.

en: Vault owner
cs: Majitel Trezoru

en: Quota:
cs: Kvóta:

en: Disconnect
cs: Odpojit

en: %s Error: you have insufficient storage quota available (%s) to upload this archive (%s).
cs: %s Chyba: nemáte k dispozici dostatečnou kvótu (%s) k nahrání tohoto archivu (%s).

en: You can get more quota here
cs: Větší kvótu můžete získat zde

en: Current use:
cs: V současnosti využito:

en: Get more quota
cs: Získat větší kvótu

en: Refresh current status
cs: Obnovit současný stav

en: Allow download
cs: Povolit download

en: Without this permission, you cannot directly download or restore using UpdraftPlus, and will instead need to visit the AWS website.
cs: Bez tohoto povolení nemůžete přímo stahovat, nebo obnovovat pomocí UpdraftPlus. Místo toho musíte navštívit stránky AWS.

en: Allow deletion
cs: Povolit mazání

en: Without this permission, UpdraftPlus cannot delete backups - you should also set your 'retain' settings very high to prevent seeing deletion errors.
cs: Bez tohoto povolení nemůže UpdraftPlus mazat zálohy - zároveň byste měli nastavit své "ponechávací" nastavení velmi vysoko, aby se vám nezobrazovali chyby při pokusech o mazání.

en: The zip engine returned the message: %s.
cs: Zip engine vrátil zprávu: %s.

en: Delete failed:
cs: Mazání selhalo:

en: You should check that the remote site is online, not firewalled, does not have security modules that may be blocking access, has UpdraftPlus version %s or later active and that the keys have been entered correctly.
cs: Měli byste zkontrolovat, že je vzdálená stránka online, není za firewallem, nemá bezpečnostní moduly, které by mohli bránit přístupu, má aktivní UpdraftPlus verzi %s, nebo novější a že byli správně vloženy klíče.

en: If sending directly from site to site does not work for you, then there are three other methods - please try one of these instead.
cs: Pokud nefunguje přímé posílání ze stránek na stránky, jsou k dispozici další tři způsoby - zkuste prosím místo toho některý z nich.

en: Creating...
cs: Vytvářím...

en: Please give this key a name (e.g. indicate the site it is for):
cs: dejte tomuto klíči prosím jméno (např. indikující pro jakou je stránku):

en: key name
cs: jméno klíče

en: Deleting...
cs: Mazání...

en: Testing connection...
cs: Testování spojení...

en: This backup set was not known by UpdraftPlus to be created by the current WordPress installation, but was either found in remote storage, or was sent from a remote site.
cs: U této zálohy se UpdraftPlus domnívá, že nebyla vytvořena současnou WordPress instalací, ale že byla buď nalezena na vzdáleném úložišti, nebo poslána z vzdálené stránky.

en: You should make sure that this really is a backup set intended for use on this website, before you restore (rather than a backup set of an unrelated website).
cs: Než provedete obnovu, měli byste se ujistit, že je tato záloha opravdu určena pro tuto stránku a ne pro nějakou jinou.

en: This makes time-outs much more likely. You are recommended to turn safe_mode off, or to restore only one entity at a time, <a href="https://updraftplus.com/faqs/i-want-to-restore-but-have-either-cannot-or-have-failed-to-do-so-from-the-wp-admin-console/">or to restore manually</a>.
cs: Toto nastavení snáze způsobí time-out. Je doporučeno safe_mode vypnout, nebo obnovovat entity postupně, <a href="https://updraftplus.com/faqs/i-want-to-restore-but-have-either-cannot-or-have-failed-to-do-so-from-the-wp-admin-console/">nebo obnovit manuálně</a>.

en: Backup sent to remote site - not available for download.
cs: Záloha poslaná na vzdálenou stránku - není dostupná ke stažení.

en: Site
cs: Stránka

en: (backup set imported from remote location)
cs: (záloha importována ze vzdáleného umístění)

en: This storage method does not allow downloading
cs: Tato zálohovací metoda nedovoluje stahování

en: Backup made by %s
cs: Záloha vytvořena %s

en: This site has no backups to restore from yet.
cs: Tato stránka zatím nemá žádné zálohy k obnovení.

en: Restore an existing backup set onto this site
cs: Obnovit existující zálohu na této stránce

en: Backup data will be sent to:
cs: Data zálohy budou poslána:

en: site not found
cs: stránka nenalezena

en: The site URL you are sending to (%s) looks like a local development website. If you are sending from an external network, it is likely that a firewall will be blocking this.
cs: URL stránky, kam chcete odesílat (%s) vypadá jako lokální vývojová stránka. Pokud odesíláte data z vnější sítě, je pravděpodobné, že budete zablokováni firewallem.

en: Also send this backup to the active remote storage locations
cs: Poslat tuto zálohu také na aktivní vzdálená úložiště

en: A key with this name already exists; you must use a unique name.
cs: Klíč s tímto názvem již existuje; musíte použít unikátní jméno.

en: Key created successfully.
cs: Klíč úspěšně vytvořen.

en: You must copy and paste this key now - it cannot be shown again.
cs: Tento klíč si musíte nyní zkopírovat - nemůže být znovu zobrazen.

en: Keys for this site are created in the section below the one you just pressed in.
cs: Klíče pro tuto stránku jsou vytvořeny pod aktuální sekcí.

en: So, to get the key for the remote site, open the 'Migrate' window on that site, scroll down, and you can create one there.
cs: Takže pro získání klíče pro vzdálenou stránku otevřete na dané stránce okno "Migrovat", sjeďte dolů a tam můžete klíč vytvořit.

en: To allow another site to send a backup to this site, create a key, and then press the 'Migrate' button on the sending site, and copy-and-paste the key there.
cs: K tomu, aby mohla jiná stránka posílat zálohy na tuto stránku, vytvořte klíče a pak klikněte na tlačítko "Migrovat" na stránce, z které chcete zálohu odeslat a zkopírujte tam klíč.

en: Your new key:
cs: Váš nový klíč je:

en: No keys to allow remote sites to connect have yet been created.
cs: Zatím nebyl vytvořený žádný klíč pomocí kterého by se mohla připojit vzdálená stránka.

en: Existing keys
cs: Existující klíče

en: FTP login
cs: FTP přihlašovací jméno

en: FTP password
cs: FTP heslo

en: Remote path
cs: Vzdálená cesta

en: Passive mode
cs: Pasivní mód

en: Almost all FTP servers will want passive mode; but if you need active mode, then uncheck this.
cs: Téměř všechny FTP servery vyžadují pasivní mód, ale pokud potřebujete aktivní mód, pak tuto možnost zrušte.

en: key
cs: klíč

en: The entered key was the wrong length - please try again.
cs: Vložený klíč má špatnou délku - zkuste to prosím znovu.

en: The entered key was corrupt - please try again.
cs: Vložený klíč je poškozený - zkuste to prosím znovu.

en: The entered key does not belong to a remote site (it belongs to this one).
cs: Vložený klíč nepatří vzdálené stránce (patří této stránce).

en: The key was successfully added.
cs: Klíč byl úspěšně přidán.

en: It is for sending backups to the following site:
cs: Je pro posílání záloh na následující stránku:

en: No receiving sites have yet been added.
cs: Zatím nebyla přidána žádná přijímající stránka.

en: Send to site:
cs: Poslat na stránku:

en: Send
cs: Poslat

en: Or, send a backup to another site
cs: Nebo poslat zálohu na jinou stráku

en: To add a site as a destination for sending to, enter that site's key below.
cs: K přidání stránky jako cíle pro poslání zálohy vložte níže klíč dané stránky.

en: How do I get a site's key?
cs: Jak získám klíč stránky?

en: Paste key here
cs: Zkopírujte klíč sem

en: Or, receive a backup from a remote site
cs: Nebo získejte zálohu z jiné stránky

en: Adding...
cs: Přidávám...

en: Add site
cs: Přidat stránku

en: A "migration" is ultimately the same as a restoration - but using backup archives that you import from another site.
cs: "Migrace" je to samé jako obnova, ale používáte při ní zálohu vytvořenou na jiné stránce.

en: The UpdraftPlus Migrator modifies the restoration operation appropriately, to fit the backup data to the new site.
cs: UpdraftPlus Migrator patřičně upraví proces obnovy, aby obnovované data odpovídala nové stránce.

en: To use this backup, your database server needs to support the %s character set.
cs: K použití této zálohy musí váš databázový server podporovat %s znakovou sadu.

en: Claim not granted - perhaps you have already used this purchase somewhere else, or your paid period for downloading from updraftplus.com has expired?
cs: Nárok nebyl udělen - možná jste tuto objednávku již použili někde jinde, nebo vaše předplatné pro stahování z updraftplus.com vypršelo?

en: Go here to re-enter your password.
cs: Pro znovu zadání hesla běžte sem.

en: If you have forgotten your password
cs: Pokud jste zapomněli heslo

en: go here to change your password on updraftplus.com.
cs: jděte sem ke změně hesla na updraftplus.com

en: To import a backup set, go to the "Existing Backups" tab
cs: K importování zálohy jděte na záložku "Existující zálohy"

en: After pressing this button, you will be given the option to choose which components you wish to migrate
cs: Po stisknutí tohoto tlačítka si budete moci zvolit, které komponenty budete chtít migrovat

en: You have made changes to your settings, and not saved.
cs: Provedli jste změny v nastavení, ale neuložili jste ho.

en: To remove the block, please go here.
cs: K odstranění bloku jděte prosím sem.

en: configure it here
cs: konfigurujte zde

en: Please re-authorize the connection to your %s account.
cs: Prosím znovu autorizujte připojení ke svému %s účtu.

en: %s authorisation failed:
cs: %s autorizace selhala:

en: Microsoft OneDrive is not compatible with sites hosted on a localhost or 127.0.0.1 URL - their developer console forbids these (current URL is: %s).
cs: Microsoft OneDrive není kompatibilní se stránkami běžícími na localhost, nebo 127.0.0.1 - jejich vývojářská konzole to zakazuje (současná URL je: %s).

en: You must add the following as the authorised redirect URI in your OneDrive console (under "API Settings") when asked
cs: Pokud o to budete požádání, musíte toto vložit jako autorizovanou URI přesměrování ve vaší konzoli OneDrive (k nalezení pod "Nastavení API")

en: Create OneDrive credentials in your OneDrive developer console.
cs: Ve vývojářské konzoli OneDrive si vytvořte přihlašovací údaje k OneDrive.

en: For longer help, including screenshots, follow this link.
cs: Pro delší nápovědu, včetně snímků obrazovky, následujte tento odkaz.

en: If OneDrive later shows you the message "unauthorized_client", then you did not enter a valid client ID here.
cs: Pokud vám OneDrive později ukáže zprávu "unauthorized_client", pak jste sem nevložili platné klientské ID.

en: N.B. %s is not case-sensitive.
cs: Poznámka: %s není citlivý na velikost písmen.

en: US West (N. California)
cs: US Západ (Severní Kalifornie)

en: US Government West (restricted)
cs: US Government West (omezeně)

en: EU (Ireland)
cs: EU (Irsko)

en: Asia Pacific (Singapore)
cs: Asijský Pacifik (Singapur)

en: Asia Pacific (Sydney)
cs: Asijský Pacifik (Sydney)

en: Asia Pacific (Tokyo)
cs: Asijský Pacifik (Tokio)

en: South America (Sao Paulo)
cs: Jižní Amerika (Sao Paulo)

en: China (Beijing) (restricted)
cs: Čína (Peking) (omezeně)

en: You are now using a IAM user account to access your bucket.
cs: K přístupu ke svému bucketu nyní používáte uživatelský účet IAM.

en: Do remember to save your settings.
cs: Nezapomeňte uložit své nastavení.

en: Uploads path (%s) has changed during a migration - resetting (to: %s)
cs: cesta uploadů (%s) se během migrace změnila - resetuji (na: %s)

en: UpdraftPlus news, high-quality training materials for WordPress developers and site-owners, and general WordPress news. You can de-subscribe at any time.
cs: UpdraftPlus novinky, vysoce kvalitní výukové materiály pro WordPress vývojáře a majitele stránek a obecné WordPress novinky. Kdykoliv se můžete odhlásit.

en: For personal support, the ability to copy sites, more storage destinations, encrypted backups for security, multiple backup destinations, better reporting, no adverts and plenty more, take a look at the premium version of UpdraftPlus - the world’s most popular backup plugin.
cs: Pro osobní podporu, schopnost kopírovat celé stránky, více cílových úložišť, bezpečnostní šifrované zálohy, více cílů záloh, lepší reportování, žádné reklamy a mnohem více, podívejte se na prémiovou verzi UpdraftPlus - světově nejoblíbenějšího zálohovacího pluginu.

en: To create a new IAM sub-user and access key that has access only to this bucket, use this add-on.
cs: Pro vytvoření nového IAM pod-uživatele a přístupového klíče, který bude mít přístup pouze k tomuto bucketu, použijte tento add-on.

en: If you have an AWS admin user, then you can use this wizard to quickly create a new AWS (IAM) user with access to only this bucket (rather than your whole account)
cs: Pokud máte administrátorský účet AWS, můžete použít tohoto průvodce k rychlému vytvoření nového AWS (IAM) uživatele s přístupem pouze k tomuto bucketu (spíše, než k vašemu celému účtu)

en: You need to enter an admin access key
cs: Musíte vložit administrátorský přístupový klíč

en: You need to enter an admin secret key
cs: Musíte vložit administrátorský tajný klíč

en: You need to enter a new IAM username
cs: Musíte vložit nové IAM uživatelské jméno

en: You need to enter a bucket
cs: Musíte vložit bucket

en: Cannot create new AWS user, since the old AWS toolkit is being used.
cs: Nelze vytvořit nového AWS uživatele, jelikož je použitý starý AWS toolkit.

en: AWS authentication failed
cs: AWS autentifikace selhala

en: Failure: We could not successfully access or create such a bucket. Please check your access credentials, and if those are correct then try another bucket name (as another AWS user may already have taken your name).
cs: Selhání: K danému bucketu se nepodařilo přistoupit, nebo ho vytvořit. Prosím, zkontrolujte své přístupové údaje a pokud jsou správné, zkuste jiný název bucketu (protože jiný AWS uživatel již mohl tento název použít).

en: Conflict: that user already exists
cs: Konflikt: takový uživatel již existuje

en: IAM operation failed (%s)
cs: IAM operace selhala (%s)

en: Failed to create user Access Key
cs: Nepodařilo se vytvořit uživatelský Přístupový klíč

en: Operation to create user Access Key failed
cs: Operace tvorby uživatelského Přístupového klíče selhala

en: Failed to apply User Policy
cs: Nepodařilo se aplikovat uživatelské nastavení

en: Access Key: %s
cs: Přístupový kód: %s

en: Secret Key: %s
cs: Tajný klíč: %s

en: Create new IAM user and S3 bucket
cs: Vytvořit nového IAM uživatele a S3 bucket

en: Enter your administrative Amazon S3 access/secret keys (this needs to be a key pair with enough rights to create new users and buckets), and a new (unique) username for the new user and a bucket name.
cs: Vložte svůj administrátorský/tajný klíč k Amazon S3 (musí se jednat o pár klíčů, který má dostatek oprávnění k vytvoření uživatelů a bucketů) a nové (unikátní) uživatelské jméno pro nového uživatele a jméno bucketu.

en: These will be used to create a new user and key pair with an IAM policy attached which will only allow it to access the indicated bucket.
cs: Toto bude použito pro vytvoření nového uživatele a páru klíčů s IAM nastavením, které umožní přístup pouze do daného bucketu.

en: Then, these lower-powered access credentials can be used, instead of storing your administrative keys.
cs: Poté lze použít k přístupu tyto údaje, místo zadávání administrátorských.

en: Admin access key
cs: Administrátorský přístupový klíč

en: Admin secret key
cs: Administrátorský tajný klíč

en: New IAM username
cs: Nové IAM uživatelské jméno

en: S3 storage region
cs: oblast S3 úložiště

en: US Standard (default)
cs: US standart (výchozí)

en: US West (Oregon)
cs: US západ (Oregon)

en: UpdraftPlus.com has responded with 'Access Denied'.
cs: OpdraftPlus.com odpověděl 'Přístup odepřen'.

en: It appears that your web server's IP Address (%s) is blocked.
cs: Vypadá to, že IP adresa vašeho webového serveru (%s) je zablokovaná.

en: This most likely means that you share a webserver with a hacked website that has been used in previous attacks.
cs: S největší pravděpodobností to znamená, že sdílíte webový server s hacknutými stránkami, které byly použity při předchozích útocích.

en: Update cancelled - reload page to try again.
cs: Update zrušen - obnovte stránku pro další pokus.

en: Dismiss (for %s months)
cs: Schovat (na %s měsíců)

en: Thank you for backing up with UpdraftPlus!
cs: Děkujeme, že zálohujete s UpdraftPlus!

en: Free Newsletter
cs: Novinky zdarma

en: Follow this link to sign up.
cs: Pro registraci následujte tento odkaz.

en: Compare with the free version
cs: Porovnání s verzí zdarma

en: Go to the shop.
cs: Přejít do obchodu.

en: More Quality Plugins
cs: Více kvalitních pluginů

en: Free two-factor security plugin
cs: Dvou-úrovňový bezpečnostní plugin zdarma

en: Premium WooCommerce plugins
cs: Prémiové WooCommerce pluginy

en: Follow this link to sign up for the UpdraftPlus newsletter.
cs: Pro přihlášení k UpdraftPlus newsletteru klikněte na tento odkaz.

en: Newsletter sign-up
cs: Přihlášení k newsletterům

en: If you have made a purchase from UpdraftPlus.Com, then follow this link to the instructions to install your purchase.
cs: Pokud jste provedli objednávku z UpdraftPlus.Com, následujte tento odkaz nainstalování toho, co jste si zakoupili.

en: The first step is to de-install the free version.
cs: První krok je odinstalování verze zdarma.

en: No backup has been completed
cs: Žádná záloha nebyla dokončena

en: (at same time as files backup)
cs: (ve stejný čas, jako záloha souborů)

en: WebDAV, Copy.Com, SFTP/SCP, encrypted FTP
cs: WebDAV, Copy.Com, SFTP/SCP, šifrované FTP

en: Backup extra files and databases
cs: Zálohovat extra soubory a databáze

en: Migrate / clone (i.e. copy) websites
cs: Migrovat / klonovat (kopírovat) stránky

en: Basic email reporting
cs: Základní email report

en: Advanced reporting features
cs: Pokročilé reportovací možnosti

en: Automatic backup when updating WP/plugins/themes
cs: Automaticky zálohovat při aktualizaci WordPressu/pluginů/témat

en: Send backups to multiple remote destinations
cs: Poslat zálohu na více vzdálených uložišť

en: Database encryption
cs: Šifrování databáze

en: Restore backups from other plugins
cs: Obnovit zálohu z ostatních pluginů

en: Scheduled backups
cs: Naplánované zálohy

en: Fix backup time
cs: Opravit čas zálohování

en: Network/Multisite support
cs: Síťová/Multistránková podpora

en: Lock settings access
cs: Zamknout přístup k nastavení

en: Personal support
cs: Osobní podpora

en: You are currently using the free version of UpdraftPlus from wordpress.org.
cs: Aktuálně používáte neplacenou verzi UpdraftPlus z wordpress.org.

en: Get UpdraftPlus Premium
cs: Získat UpdraftPlus Premium

en: Full feature list
cs: Seznam všech vlastností

en: Pre-sales FAQs
cs: Časté otázky přeprodeje

en: Ask a pre-sales question
cs: Položit otázku předprodeje

en: Get it from
cs: Získejte z

en: Buy It Now!
cs: Koupit nyní!

en: Backup WordPress files and database
cs: Zálohovat soubory a databázi WordPressu

en: Translated into over %s languages
cs: Přeloženo do více než %s jazyků

en: Restore from backup
cs: Obnovit ze zálohy

en: Backup to remote storage
cs: Zálohovat na vzdálené uložiště

en: You did not select any components to restore. Please select at least one, and then try again.
cs: Nevybrali jste nic k obnovení. Vyberte alespoň jednu věc a zkuste to znovu.

[ctx: Uploader: Drop backup files here - or - Select Files]
en: or
cs: nebo

[ctx: Uploader: Drop db.gz.crypt files here to upload them for decryption - or - Select Files]
en: or
cs: nebo

en: %s Error: Failed to initialise
cs: Chyba %s: Chyba inicializace

en: Backup (where relevant) plugins, themes and the WordPress database with UpdraftPlus before updating
cs: Před nahráním zálohovat s UpdraftPlus (kde je opodstatnění) pluginy, témata a WordPress databázi

[ctx: The user is being told the number of times an error has happened, e.g. An error (27) occurred]
en: An error (%s) occurred:
cs: Nastalo %s chyb:

[ctx: i.e. Non-automatic]
en: Manual
cs: Ručně

en: Check this box to have a basic report sent to
cs: Pokud chcete zaslat základní report, zaškrtněte toto políčko

en: your site's admin address
cs: adresa administrátora vašich stránek

[ctx: Keystone and swauth are technical terms which cannot be translated]
en: This needs to be a v2 (Keystone) authentication URI; v1 (Swauth) is not supported.
cs: Musí být v2 (Keystone) autentifikační URI; v1 (Swauth) není podporováno.

en: Resuming partial uploads is supported for SFTP, but not for SCP. Thus, if using SCP then you will need to ensure that your webserver allows PHP processes to run long enough to upload your largest backup file.
cs: Pokračování částečného nahrávání je podporování SFTP, ale ne SCP. Pokud tedy používáte SCP, je potřeba se ujistit, že váš webserver podporuje tak dlouhý běh PHP procesu, aby se nahrál i největší soubor zálohy.

[ctx: Do not translate BEGIN RSA PRIVATE KEY. PCKS1, XML, PEM and PuTTY are also technical acronyms which should not be translated.]
en: PKCS1 (PEM header: BEGIN RSA PRIVATE KEY), XML and PuTTY format keys are accepted.
cs: Jsou akceptovány PKCS1 (PEM hlavička: BEGIN RSA PRIVATE KEY), XML a PuTTY formáty klíčů.

en: Any other file/directory on your server that you wish to back up
cs: Jakýkoliv další soubor/složka na serveru, které si přejete zálohovat

en: Change Lock Settings
cs: Změnit nastavení zámku

en: Clearing cached pages (%s)...
cs: Mazání stránek z cache (%s)...

en: Create table failed - probably because there is no permission to drop tables and the table already exists; will continue
cs: Tvorba tabulky selhala - pravděpodobně proto, že tabulka již existuje a není oprávnění pro její smazání; pokračuji

en: For even more features and personal support, check out
cs: pro ještě více schopností a osobní podpory se podívejte na

en: Note that after you have claimed your add-ons, you can remove your password (but not the email address) from the settings below, without affecting this site's access to updates.
cs: Po získání add-onů můžete z nastavení níže odstranit své heslo (ale ne email) bez toho, aniž byste ovlivnili přístup stránky k aktualizacím.

en: (learn more about this significant option)
cs: (dozvědět se víc o této významné možnosti)

en: The admin password has now been removed.
cs: Heslo admina bylo odstraněno.

en: An admin password has been set.
cs: Heslo admina bylo nastaveno.

en: The admin password has been changed.
cs: Heslo admina bylo změněno.

en: Settings saved.
cs: Nastavení uloženo.

en: Lock access to the UpdraftPlus settings page
cs: Zabezpečený přístup ke stránce s UpdraftPlus nastavením

en: Please make sure that you have made a note of the password!
cs: Ujistěte se prosím, že jste si poznamenali heslo!

en: 1 hour
cs: 1 hodina

en: %s hours
cs: %s hodin

en: 1 week
cs: 1 týden

en: %s weeks
cs: %s týdnů

en: Require password again after
cs: Požadovat heslo opět po

en: Support URL
cs: URL podpory

en: Anyone seeing the lock screen will be shown this URL for support - enter a website address or an email address.
cs: Každému, kdo uvidí uzamykací stránku, se zobrazí tato URL pro podporu - vložte adresu stránky, nebo emailovou adresu.

en: Otherwise, the default link will be shown.
cs: Jinak bude zobrazen výchozí odkaz.

en: Unlock
cs: Odemčeno

en: Password incorrect
cs: Špatné heslo

en: To access the UpdraftPlus settings, please enter your unlock password
cs: Pro zpřístupnění nastavení UpdraftPlus prosím zadejte heslo pro odemknutí

en: For unlocking support, please contact whoever manages UpdraftPlus for you.
cs: Pro podporu odemčení kontaktujte osobu, která pro vás spravuje UpdraftPlus.

en: WordPress core (only)
cs: Jádro WordPressu (pouze)

en: Automatic backup before update
cs: Automatická záloha před aktualizací

en: Database decryption phrase
cs: dešifrovací fráze pro databázi

en: A zip error occurred
cs: Objevila se chyba zip

en: your web hosting account appears to be full; please see: %s
cs: váš web hostingový účet se zdá být plný; prosím podívejte se: %s

en: check your log for more details.
cs: pro více informací zkontrolujte log.

en: Error: unexpected file read fail
cs: Chyba: čtení neočekávaného souboru

en: Backup label:
cs: Štítek zálohy:

en: The 'Backup Now' button is disabled as your backup directory is not writable (go to the 'Settings' tab and find the relevant option).
cs: Tlačítko "Zálohovat nyní" není aktivní, protože do složky se zálohami nelze zapisovat (jděte do záložky "Nastavení" a najděte odpovídající možnost).

en: Upload files into UpdraftPlus.
cs: Nahrát soubory do UpdraftPlus.

en: For the ability to lock access to UpdraftPlus settings with a password, upgrade to UpdraftPlus Premium.
cs: Pro možnost zamčení nastavení UpdraftPlus heslem přejděte na UpdraftPlus Premium.

en: incremental backup; base backup: %s
cs: kumulativní záloha; základní záloha: %s

en: and retain this many scheduled backups
cs: a uchovat tolik naplánovaných záloh

en: Backup date
cs: Datum zálohy

en: Backup data (click to download)
cs: Data zálohy (klikněte pro stažení)

en: View Log
cs: Zobrazit log

en: API Key
cs: API klíč

en: API Secret
cs: API tajemství

en: (case-sensitive)
cs: (citlivé na velikost písmen)

en: N.B. Copy is case-sensitive.
cs: Upozornění: Copy je citlivé na velikost písmen.

en: Your label for this backup (optional)
cs: Váš štítek pro tuto zálohu (nepovinné)

en: %s does not allow authorisation of sites hosted on direct IP addresses. You will need to change your site's address (%s) before you can use %s for storage.
cs: %s nepovoluje autorizaci stránek hostovaných na IP adrese. Nejprve musíte změnit adresu stránky (%s), abyste mohli použít %s pro ukládání.

en: You need to supply both an email address and a password
cs: Musíte poskytnout jak email, tak heslo

en: Your email address was valid, but your password was not recognised by UpdraftPlus.Com.
cs: Váše emailová adresa byla správná, ale heslo nebylo UpdraftPlus.Com rozpoznáno.

en: You entered an email address that was not recognised by UpdraftPlus.Com
cs: Vložili jste emailovou adresu, která nebyla UpdraftPlus.Com rozpoznána.

en: To proceed, press 'Backup Now'. Then, watch the 'Last Log Message' field for activity.
cs: Pro pokračování stiskněte 'Zálohovat nyní'. Pak sledujte, zda se mění 'Poslední zpráva logu'.

en: Your backup is of a WordPress multisite install; but this site is not. Only the first site of the network will be accessible.
cs: Vaše záloha je z Wordpress multisite instalace, ale tato stránka ne. Budou k dispozici pouze první stránky.

en: If you want to restore a multisite backup, you should first set up your WordPress installation as a multisite.
cs: Pokud chcete obnovit multisite zálohu, měli byste nejdřív nastavit svůj WordPress jako multisite.

en: already done
cs: již hotovo

en: Search and replacing table:
cs: Hledání a nahrazování tabulky:

en: skipped (not in list)
cs: přeskočeno (není v seznamu)

en: Rows per batch
cs: Řádků na dávku

en: These tables only
cs: Pouze tyto tabulky

en: Enter a comma-separated list; otherwise, leave blank for all tables.
cs: Vložte seznam oddělený čárkami; pro všechny tabulky nechte prázdné.

en: To get your credentials, log in at the %s developer portal.
cs: K získání přihlašovacích údajů se přihlašte do vývojového portálu na %s.

en: You have not yet connected with your UpdraftPlus.Com account.
cs: Zatím nejste spojeni se svým UpdraftPlus.Com účtem.

en: You need to connect to receive future updates to UpdraftPlus.
cs: Pro budoucí aktualizace se musíte spojit s UpdraftPlus.

en: The site in this backup was running on a webserver with version %s of %s.
cs: Stránka z této zálohy běžela na webserveru s verzí %s z %s.

en: This is significantly newer than the server which you are now restoring onto (version %s).
cs: Což je velký rozdíl oproti verzi, na kterou chcete zálohu obnovit (verze %s).

en: You should only proceed if you cannot update the current server and are confident (or willing to risk) that your plugins/themes/etc. are compatible with the older %s version.
cs: Měli byste pokračovat pouze pokud neaktualizujete současný server a jste si jisti (nebo ochotni riskovat), že vyše pluginy / témata / atd. jsou kompatibilní se starší verzí %s.

en: Any support requests to do with %s should be raised with your web hosting company.
cs: Jakákoliv žádost o podporu týkající se %s, by měla být řešena s vaším poskytovatelem hostingu.

en: UpdraftPlus is on social media - check us out here:
cs: UpdraftPlus je na sociálních sítích - podívejte se na nás tady:

en: Why am I seeing this?
cs: Proč tohle vidím?

en: Press here to look inside your UpdraftPlus directory (in your web hosting space) for any new backup sets that you have uploaded.
cs: Pro podívání se po nových zálohách, které jste nahráli do složky UpdraftPlus (na vašem hostingu) klikněte zde.

en: The location of this directory is set in the expert settings, in the Settings tab.
cs: Umístění složky je uloženo v pokročilém nastavení, na záložce Nastavení.

en: Start backup
cs: Zahájit zálohu

en: You are using the %s webserver, but do not seem to have the %s module loaded.
cs: Používáte %s webserver, ale vypadá to, že nemáte načtený %s modul.

en: You will need to consult with your web hosting provider to find out how to set permissions for a WordPress plugin to write to the directory.
cs: Pro konzultaci, jak povolit WordPress pluginu zapisovat do složky, budete potřebovat kontaktovat vašeho poskytovatele.

en: Unless you have a problem, you can completely ignore everything here.
cs: Pokud nemáte žádný problém, můžete ignorovat všechno, co tu je.

en: You will find more information about this in the Settings section.
cs: Více informací o tom najdete v sekci Nastavení.

en: This file could not be uploaded
cs: Tento soubor nemůže být nahrán

en: Was this a backup created by a different backup plugin? If so, then you might first need to rename it so that it can be recognised - please follow this link.
cs: Je toto záloha provedená jiným zálohovacím pluginem? Pokud ano, budete ho možná nejdříve muset přejmenovat, aby mohla být rozpoznána - prosím následujte odkaz.

en: Supported backup plugins: %s
cs: Podporované zálohovací pluginy: %s

en: Tell me more about incremental backups
cs: Řekněte mi víc o přírůstkových zálohách

en: Memory limit
cs: Limit paměti

en: restoration
cs: obnovení

en: Table to be implicitly dropped: %s
cs: Tabulka, která bude implicitně smazána: %s

en: Full backup
cs: Plná záloha

en: Incremental
cs: Přírůstková

en: Backup succeeded
cs: Záloha úspěšná

en: (view log...)
cs: (zobrazit log...)

en: now proceeding with the updates...
cs: nyní pokračovat s aktualizacemi...

en: Every %s hours
cs: Každých %s hodin

en: search and replace
cs: najít a nahradit

en: search term
cs: hledaný výraz

en: Search / replace database
cs: Najít/nahradit databázi

en: Search for
cs: Hledat

en: Replace with
cs: Nahradit s

en: This can easily destroy your site; so, use it with care!
cs: Toto může snad zničit vaši stránku, takže to používejte opatrně!

en: A search/replace cannot be undone - are you sure you want to do this?
cs: Najít/nahradit nemůže být vráceno zpět - jste si jisti, že to chcete udělat?

en: Go
cs: Začni

en: Too many database errors have occurred - aborting
cs: Vyskytlo se příliš mnoho chyb databáze - přerušuji

en: read more at %s
cs: čtete více na %s

en: Email reports created by UpdraftPlus (free edition) bring you the latest UpdraftPlus.com news
cs: Emailové reporty vytvořené pomocí UpdraftPlus (verze zdarma) vám přináší UpdraftPlus.com novinky

en: N.B. If you install UpdraftPlus on several WordPress sites, then you cannot re-use your project; you must create a new one from your Google API console for each site.
cs: Poznámka: Pokud nainstalujete UpdraftPlus na několika WordPress stránkách, nemůžete použít jeden projekt pro všechny. Pro každou stránku musíte v Google API konzoli vytvořit nový.

en: You have not yet made any backups.
cs: Zatím jste nevytvořili žádnou zálohu.

en: Database Options
cs: Možnosti databáze

en: The buttons below will immediately execute a backup run, independently of WordPress's scheduler. If these work whilst your scheduled backups do absolutely nothing (i.e. not even produce a log file), then it means that your scheduler is broken.
cs: Tlačítka níže okamžitě vykonají zálohu bez ohledu na plánovači WordPressu. Pokud toto na rozdíl od naplánované zálohy funguje (neboli plánovaná záloha nevytvoří ani log soubor), znamená to, že je plánovač rozbitý.

en: %s (%s used)
cs: %s (%s použito)

en: Plugins for debugging:
cs: Pluginy pro debugování:

en: Free disk space in account:
cs: Volné místo na disku pro účet:

en: Current Status
cs: Současný stav

en: Existing Backups
cs: Existující zálohy

en: This button is disabled because your backup directory is not writable (see the settings).
cs: Toto tlačítko je zakázané, protože se do vaší složky pro zálohy nedá zapisovat (podívejte se do nastavení).

en: Welcome to UpdraftPlus!
cs: Vítejte v UpdraftPlus!

en: To make a backup, just press the Backup Now button.
cs: K vytvoření zálohy prostě stiskněte tlačítko Zálohovat nyní.

en: To change any of the default settings of what is backed up, to configure scheduled backups, to send your backups to remote storage (recommended), and more, go to the settings tab.
cs: Ke změně výchozího nastavení toho, co se zálohuje, k nastavení naplánovaných záloh, k odeslání záloh na vzdálené uložiště (doporučujeme) a mnoho dalšího, jděte na záložku nastavení.

en: If you enter text here, it is used to encrypt database backups (Rijndael). <strong>Do make a separate record of it and do not lose it, or all your backups <em>will</em> be useless.</strong> This is also the key used to decrypt backups from this admin interface (so if you change it, then automatic decryption will not work until you change it back).
cs: Pokud sem vložíte text, bude použit k šifrování zálohy databáze (Rijndael). <strong>Zaznamenejte si ho a neztraťte ho, nebo <em>budou</em> vaše zálohy k ničemu.</strong> Je to zároveň klíč k dešifrování záloh z tohoto admin prostředí (takže pokud ho změníte, nebude automatické dešifrování fungovat, dokud ho nezměníte zpět).

en: Table prefix
cs: Prefix tabulky

en: Test connection...
cs: Test spojení...

en: Testing...
cs: Testuji...

en: Backup non-WordPress tables contained in the same database as WordPress
cs: Záloha ne-WordPressových tabulek obsažených ve stejné databázi, jako WordPress

en: If your database includes extra tables that are not part of this WordPress site (you will know if this is the case), then activate this option to also back them up.
cs: Pokud vaše databáze obsahuje extra tabulky, které nejsou součástí této WordPress instalace (měli byste vědět, jestli tomu tak je), pak aktivujte tuto možnost, abyste je také zazálohovaly.

en: Add an external database to backup...
cs: Přidat externí databázi do zálohy...

en: Backup external database
cs: Zálohovat externí databázi

en: %s table(s) found.
cs: Tabulek nalezeno: %s.

en: %s total table(s) found; %s with the indicated prefix.
cs: %s tabulek nalezeno celkem; %s s daným prefixem.

en: Connection succeeded.
cs: Spojení úspěšné.

en: Connection failed.
cs: Spojení se nezdařilo.

en: This option will cause tables stored in the MySQL database which do not belong to WordPress (identified by their lacking the configured WordPress prefix, %s) to also be backed up.
cs: Tato možnost způsobí, že budou zazálohovány i tabulky v MySQL databázi, které nepatří k WordPressu (identifikace je provedena pomocí chybějícího WordPress prefixu %s).

en: user
cs: uživatel

en: database name
cs: jméno databáze

en: database connection attempt failed
cs: selhal pokus o připojení k databázi

en: External database (%s)
cs: Externí databáze (%s)

en: Follow this link to your Google API Console, and there activate the Drive API and create a Client ID in the API Access section.
cs: Následujte tento odkaz do vaší Google API konzole a aktivujte tam Drive API a vytvořte Client ID v sekci API Access.

en: failed to access parent folder
cs: nepodařilo se přistoupit k nadřazené složce

en: However, subsequent access attempts failed:
cs: Nicméně následné pokusy o připojení selhaly:

en: External database
cs: Externí databáze

en: This will also cause debugging output from all plugins to be shown upon this screen - please do not be surprised to see these.
cs: Způsobí to, že se zde zobrazí i debug výstup ostatních pluginů - nebuďte proto překvapeni, že tomu tak je.

en: Back up more databases
cs: Zálohovat více databází

en: Don't want to be spied on? UpdraftPlus Premium can encrypt your database backup.
cs: Nechcete být špehování? UpdraftPlus Premium dokáže zálohu databáze šifrovat.

en: It can also backup external databases.
cs: Dokáže také zálohovat externí databáze.

en: You can manually decrypt an encrypted database here.
cs: Zde můžete ručně dešifrovat šifrovanou databázi.

en: First, enter the decryption key
cs: Nejprve vložte dešifrovací klíč

en: use UpdraftPlus Premium
cs: použít UpdraftPlus Premium

en: Decryption failed. The database file is encrypted.
cs: Dešifrování selhalo. Soubor databáze je šifrován.

en: Only the WordPress database can be restored; you will need to deal with the external database manually.
cs: Obnovena může být pouze WordPress databáze; s externí databází si budete muset poradit ručně.

en: An error occurred on the first %s command - aborting run
cs: Při prvním %s příkazu nastala chyba - ruším běh

en: database connection attempt failed.
cs: pokus o připojení k databázi selhal.

en: Connection failed: check your access details, that the database server is up, and that the network connection is not firewalled.
cs: Připojení selhalo: zkontrolujte přístupové údaje, jestli server s databází běží a zda nebrání síťovému běhu firewall.

en: In %s, path names are case sensitive.
cs: V %s u cesty záleží na velikosti písmen.

en: Warning: the database's home URL (%s) is different to what we expected (%s)
cs: Varování: domovská URL databáze (%s) je jiná, než jsme očekávali (%s)

en: You have not yet configured and saved your %s credentials
cs: Zatím jste ještě nenastavili a neuložili své přihlašovací údaje pro %s

en: After logging in, create a sandbox app. You can leave all of the questions for creating an app blank (except for the app's name).
cs: Po přihlášení vytvořte sandbox aplikaci. Všechny otázky (kromě jména aplikace) můžete nechat prázdné.

en: Enter the path of the %s folder you wish to use here.
cs: Vložte cestu k %s složce, kterou zde chcete použít.

en: If the folder does not already exist, then it will be created.
cs: Pokud složka neexistuje, bude vytvořena.

en: e.g. %s
cs: např. %s

en: If you leave it blank, then the backup will be placed in the root of your %s
cs: Pokud ji necháte prázdnou, bude záloha uložena do kořene vaší %s

en: Follow this link for more information
cs: Pro více informací následujte tento odkaz

en: Tenant
cs: Nájemník

en: Leave this blank, and a default will be chosen.
cs: Pro zvolení výchozího nechte prázdné.

en: Container
cs: Kontejner

en: failed to list files
cs: nepodařilo se získat seznam souborů

en: Failed to download
cs: Stahování se nezdařilo

en: Failed to download %s
cs: Stahování %s se nezdařilo

en: Get your access credentials from your OpenStack Swift provider, and then pick a container name to use for storage. This container will be created for you if it does not already exist.
cs: Získejte přihlašovací údaje od svého poskytovatele OpenStack Swift a pak vyberte jméno kontejneru, který chcete použít jako uložiště. Pokud daný kontejner neexistuje, bude pro vás vytvořen.

en: authentication URI
cs: ověřovací URI

en: Failed to upload %s
cs: Nahrání %s se nezdařilo

en: Success:
cs: Úspěch:

en: (You appear to be already authenticated).
cs: (Vypadá to, že již jste ověřeni).

en: <strong>After</strong> you have saved your settings (by clicking 'Save Changes' below), then come back here once and click this link to complete authentication with %s.
cs: <strong>Poté</strong> co uložíte nastavení (kliknutím na "Uložit změny" níže), vraťte se sem a klikněte na tento odkaz pro dokončení ověření s %s.

en: Authenticate with %s
cs: Ověření s %s

en: Error downloading remote file: Failed to download
cs: Chyba při stahování vzdáleného souboru: Nepodařilo se ho stáhnout

en: The %s object was not found
cs: Objekt %s nebyl nalezen

en: %s error - we accessed the container, but failed to create a file within it
cs: %s chyba - přistoupili jsme ke kontejneru, ale nepodařilo se nám v něm vytvořit soubor

en: Region: %s
cs: Oblast: %s

en: Could not access %s container
cs: Nepodařilo se přistoupit ke kontejneru %s

en: Account holder's name: %s.
cs: Jméno držitele účtu: %s.

en: %s error - failed to access the container
cs: %s chyba - nepodařilo se přistoupit ke kontejneru

en: <strong>This is NOT a folder name</strong>.
cs: <strong>Toto NENÍ název složky</strong>.

en: It is an ID number internal to Google Drive
cs: Je to vnitřní ID Google Disku

en: To be able to set a custom folder name, use UpdraftPlus Premium.
cs: Pokud chcete moct nastavit vlastní název složky, použijte UpdraftPlus Premium.

en: Folder
cs: Složka

en: Name: %s.
cs: Jméno: %s.

en: %s download: failed: file not found
cs: %s stahování: selhalo: soubor nenalezen

en: This remote storage method (%s) requires PHP %s or later.
cs: Toto vzdálené uložiště (%s) vyžaduje PHP %s, nebo novější.

en: You will need to ask your web hosting company to upgrade.
cs: Budete muset požádat svého poskytovatele o aktualizaci.

en: Your %s version: %s.
cs: Vaše %s verze: %s.

en: Google Drive list files: failed to access parent folder
cs: Seznam souborů Google Disku: nelze přistoupit k rodičovské složce

en: Theme directory (%s) not found, but lower-case version exists; updating database option accordingly
cs: Složka tématu (%s) nebyla nalezena, ale existuje její verze s malými písmeny; patřičně upravuji možnost databáze

en: Fetch
cs: Přinést

en: Call
cs: Zavolat

en: This feature requires %s version %s or later
cs: Tato vlastnost vyžaduje %s verzi %s, nebo novější

en: Elegant themes theme builder plugin data detected: resetting temporary folder
cs: Detekován Elegant themes theme builder plugin: resetuji dočasnou složku

en: Failed to unpack the archive
cs: Nepodařilo se rozbalit archiv

en: %s files have been extracted
cs: %s souborů bylo rozbaleno

en: Error - failed to download the file
cs: Chyba - nepodařilo se stáhnout soubor

en: Rescan local folder for new backup sets
cs: Vyhledat nové zálohy v lokální složce

en: You should update UpdraftPlus to make sure that you have a version that has been tested for compatibility.
cs: Pro zajištění kompatibility byste měli aktualizovat UpdraftPlus.

en: The installed version of UpdraftPlus Backup/Restore has not been tested on your version of WordPress (%s).
cs: Nainstalovaná verze UpdraftPlus Backup/Restore nebyla testována na vaší verzi WordPressu (%s).

en: It has been tested up to version %s.
cs: Byla testována do verze %s.

en: password/key
cs: heslo/klíč

en: SCP/SFTP password/key
cs: SCP/SFTP heslo/klíč

en: The key provided was not in a valid format, or was corrupt.
cs: Vložený klíč není ve správném formátu, nebo je poškozen.

en: Your login may be either password or key-based - you only need to enter one, not both.
cs: Vaše přihlášení může být založeno pouze na heslu, nebo klíči - vložte pouze jedno, ne oboje.

en: Key
cs: Klíč

en: Backup created by: %s.
cs: Zálohu vytvořil: %s.

en: Files and database WordPress backup (created by %s)
cs: Záloha souborů a databáze WordPressu (vytvořil %s)

en: Files backup (created by %s)
cs: Záloha souborů (vytvořil %s)

en: unknown source
cs: neznámý zdroj

en: Database (created by %s)
cs: Databáze (vytvořil %s)

en: Rescan remote storage
cs: Znovu prohledat vzdálené uložiště

en: Upload backup files
cs: Nahrát soubory zálohy

en: This backup was created by %s, and can be imported.
cs: Tuto zálohu vytvořil %s a může být importována.

en: WordPress has a number (%d) of scheduled tasks which are overdue. Unless this is a development site, this probably means that the scheduler in your WordPress install is not working.
cs: WordPress má {%d} zpožděných naplánovaných úkolů. Pokud není tato stránka vývojářská, je pravděpodobné, že plánovač ve vašem WordPressu nefunguje.

en: Read this page for a guide to possible causes and how to fix it.
cs: Na této stránce je návod s možnými příčinami a opravami.

en: This file does not appear to be an UpdraftPlus backup archive (such files are .zip or .gz files which have a name like: backup_(time)_(site name)_(code)_(type).(zip|gz)).
cs: Tento soubor nevypadá jako archiv se zálohou UpdraftPlus (takové soubory jsou .zip, nebo .gz soubory, které mají jméno ve tvaru: backup_(čas)_(název stránky)_(kód)_(typ).(zip|gz)).

en: However, UpdraftPlus archives are standard zip/SQL files - so if you are sure that your file has the right format, then you can rename it to match that pattern.
cs: Nicméně archivy UpdraftPlus jsou běžné zip/SQL soubory - takže pokud si jste jisti, že má váš soubor správný formát, můžete ho přejmenovat, aby odpovídal danému vzoru.

en: If this is a backup created by a different backup plugin, then UpdraftPlus Premium may be able to help you.
cs: Pokud je toto záloha vytvořená jiným pluginem pro zálohu, pak by vám mohl pomoci UpdraftPlus Premium.

en: Backup created by unknown source (%s) - cannot be restored.
cs: Záloha vytvořena neznámým zdrojem (%s) - nemůže být obnovena.

en: The WordPress content folder (wp-content) was not found in this zip file.
cs: Složka WordPressu s obsahem (wp-content) nebyla v tomto zip souboru nalezena.

en: This version of UpdraftPlus does not know how to handle this type of foreign backup
cs: Tato verze UpdraftPlus neví, jak zpracovat tento typ cizí zálohy

en: %s returned an unexpected HTTP response: %s
cs: %s vrátil neočekávanou HTTP odpověď: %s

en: The UpdraftPlus module for this file access method (%s) does not support listing files
cs: UpdraftPlus modul pro tento typ přístupu k souborům (%s) nepodporuje výpis souborů

en: No settings were found
cs: Nebylo nalezeno žádné nastavení

en: One or more backups has been added from scanning remote storage; note that these backups will not be automatically deleted through the "retain" settings; if/when you wish to delete them then you must do so manually.
cs: Jedna nebo více záloh byla přidána z prohledání vzdáleného uložiště; Upozorňujeme, že tyto zálohy nebudou automaticky smazány skrze "ponechat" nastavení; Pokud je budete chtít smazat, musíte to udělat ručně.

en: Rescanning remote and local storage for backup sets...
cs: Prohledávám vzdálená a lokální uložiště kvůli zálohám...

en: (Read more)
cs: (Číst více)

en: Check this box to use Amazon's reduced redundancy storage and tariff
cs: Zaškrtněte pro použití omezení nadbytečného uložiště (RRS) a tarifu od Amazonu

en: Reduced redundancy storage
cs: Omezení nadbytečného uložiště (RRS)

en: Adjusting multisite paths
cs: Nastavování vícestránkových (WPMU) cest

en: Log all messages to syslog (only server admins are likely to want this)
cs: Logovat veškeré zprávy do syslogu (nastavení pouze pro správce serveru)

en: Add another...
cs: Přidat další...

en: No backup of directory: there was nothing found to back up
cs: Žádná záloha složky: nebylo nalezeno nic, co by se dalo zálohovat

en: Remove
cs: Odstranit

en: Other %s FAQs.
cs: Ostatní frekventované otázky ohledně %s.

en: Check this to receive more information and emails on the backup process - useful if something is going wrong.
cs: Zaškrtněte, pokud chcete dostávat více informací a mailů o procesu záloh - užitečné pokud se něco pokazí.

en: If entering multiple files/directories, then separate them with commas. For entities at the top level, you can use a * at the start or end of the entry as a wildcard.
cs: Při vkládání více souborů/složek, je oddělujte čárkou. Pro objekty vrchní úrovně můžete na začátku, nebo na konci použít zástupný znak *.

en: Custom content type manager plugin data detected: clearing option cache
cs: Detekován plugin pro režii vlastního obsahu: mažu možnost cache

en: encrypted FTP (explicit encryption)
cs: šifrované FTP (explicitní šifrování)

en: Your web server's PHP installation has these functions disabled: %s.
cs: Instalace PHP na serveru má zakázány následující funkce: %s.

en: Your hosting company must enable these functions before %s can work.
cs: Dokud váš provozovatel hostingu nepovolí tyto funkce, nebude %s pracovat.

en: regular non-encrypted FTP
cs: běžné nešifrované FTP

en: encrypted FTP (implicit encryption)
cs: šifrované FTP (implicitní šifrování)

en: Backup created by:
cs: Zálohu vytvořil:

en: Available to claim on this site
cs: Dostupné pro tuto stránku

en: To maintain your access to support, please renew.
cs: Pro udržení přístupu k podpoře, ho prosím obnovte.

en: Your paid access to UpdraftPlus updates for %s add-ons on this site has expired.
cs: Váš placený přístup k aktualizacím UpdraftPlus add-onů %s na této stránce vypršel.

en: Your paid access to UpdraftPlus updates for %s of the %s add-ons on this site will soon expire.
cs: Váš placený přístup k UpdraftPlus aktualizacím pro %s z %s add-onů na této stránce brzy vyprší.

en: To retain your access, and maintain access to updates (including future features and compatibility with future WordPress releases) and support, please renew.
cs: K zachování přístupu a udržení přístupu k aktualizacím (včetně budoucích novinek a kompatibility s budoucími vydáními WordPressu) a podpoře, ho prosím obnovte.

en: Your paid access to UpdraftPlus updates for this site will soon expire.
cs: Placený přístup k aktualizacím UpdraftPlus na těchto stránkách brzy vyprší.

en: Your paid access to UpdraftPlus support has expired.
cs: Váš placený přístup k podpoře UpdraftPlus vypršel.

en: To regain your access, please renew.
cs: K obnovení přístupu, ho prosím obnovte.

en: Your paid access to UpdraftPlus support will soon expire.
cs: Placený přístup k UpdraftPlus podpoře brzy vyprší.

en: Dismiss from main dashboard (for %s weeks)
cs: Odstranit z hlavní nástěnky (na %s týdnů)

en: Your paid access to UpdraftPlus updates for this site has expired. You will no longer receive updates to UpdraftPlus.
cs: Placený přístup k UpdraftPlus aktualizacím pro tuto stránku vypršel. Nadále nebudete dostávat aktualizace pro UpdraftPlus.

en: To regain access to updates (including future features and compatibility with future WordPress releases) and support, please renew.
cs: Pro obnovení přístupu k aktualizacím (včetně budoucích novinek a kompatibility s budoucími vydáními WordPressu) a podpoře, ho prosím obnovte.

en: The database file appears to have been compressed twice - probably the website you downloaded it from had a mis-configured webserver.
cs: Databázový soubor se zdá být dvakrát komprimovaný - stránka z které jste ho stáhli měl pravděpodobně špatně nastavený webserver.

en: The attempt to undo the double-compression failed.
cs: Pokus o dvojitou dekompresi selhal.

en: The attempt to undo the double-compression succeeded.
cs: Pokus o dvojitou dekompresi byl úspěšný.

en: Constants
cs: Konstanty

en: Failed to open database file for reading:
cs: Otevření souboru pro čtení selhalo:

en: please wait for the rescheduled attempt
cs: prosím počkejte na přeložený pokus

en: No database tables found
cs: V databázi nebyla nalezena žádná tabulka.

en: Note that warning messages are advisory - the backup process does not stop for them. Instead, they provide information that you might find useful, or that may indicate the source of a problem if the backup did not succeed.
cs: Berte na vědomí, že varovné zprávy jsou doporučené - proces zálohy se kvůli nim nezastaví. Místo toho poskytnou informace, které pro vás mohou být užitečné, nebo mohou poskytnout původce problému, pokud se záloha nezdaří.

en: Database queries processed: %d in %.2f seconds
cs: Zpracováno databázových dotazů: %d během %.2f vteřin

en: Searching and replacing reached row: %d
cs: Hledání a nahrazení dosáhlo řádek: %d

en: Account full: your %s account has only %d bytes left, but the file to be uploaded has %d bytes remaining (total size: %d bytes)
cs: Plný účet: na Vašem %s účtu zbývá pouze %d bytů prostoru, nahrávanému souboru zbývá %d bytů k úplnému nahrání (celková velikost: %d bytů)

en: Skipping this table: data in this table (%s) should not be search/replaced
cs: Přeskakuji tuto tabulku: data v této tabulce (%s) by neměly být vyhledány/změněny

en: Errors occurred:
cs: Objevily se chyby:

en: Follow this link to download the log file for this restoration (needed for any support requests).
cs: Pro stažení log souboru tohoto obnovení pokračujte zde (je třeba pro jakýkoliv požadavek podpory).

en: See this FAQ also.
cs: Podívejte se i na tyto často kladené otázky.

en: If you choose no remote storage, then the backups remain on the web-server. This is not recommended (unless you plan to manually copy them to your computer), as losing the web-server would mean losing both your website and the backups in one event.
cs: Pokud si nezvolíte žádné vzdálené uložiště, zůstanou zálohy na tomto webserveru. To se nedoporučuje (pokud je ovšem nemáte v plánu ručně stáhnout do počítače), protože ztráta/zničení webserveru by znamenala ztracení jak webu, tak i záloh najednou.

en: Retrieving (if necessary) and preparing backup files...
cs: Získávám (pokud je potřeba) a připravuji soubory k zálohování...

en: The PHP setup on this webserver allows only %s seconds for PHP to run, and does not allow this limit to be raised. If you have a lot of data to import, and if the restore operation times out, then you will need to ask your web hosting company for ways to raise this limit (or attempt the restoration piece-by-piece).
cs: PHP nastavení na tomto webserveru umožňuje, aby PHP běželo pouze %s sekund a nedovoluje, aby byl limit zvýšen. Pokud budete importovat velké množství dat a čas pro operaci obnovy vyprší, pak budete muset požádat svého poskytovatele hostingu o způsob, jak navýšit tento limit (nebo se pokusíte o obnovení kousek po kousku).

en: Existing unremoved folders from a previous restore exist (please use the "Delete Old Directories" button to delete them before trying again): %s
cs: Existují nesmazané složky z předchozí obnovy (Než to zkusíte znovu, zmáčkněte prosím tlačítko "Smazat staré složky"): %s

en: The amount of time allowed for WordPress plugins to run is very low (%s seconds) - you should increase it to avoid backup failures due to time-outs (consult your web hosting company for more help - it is the max_execution_time PHP setting; the recommended value is %s seconds or more)
cs: Čas, po který mohou pluginy WordPressu běžet je velmi malý (%s sekund) - měli byste zvýšit limit, abyste se vyhnuli chybám při zálohách způsobených nedostatkem času (pomoc konzultujte s vaším poskytovatelem hostingu - jde o nastavení PHP max_execution_time; doporučená hodnota je minimálně %s sekund)

en: Replacing in blogs/site table: from: %s to: %s
cs: Nahrazení v tabulce blogu/stránky: z: %s na: %s

en: Disabled this plugin: %s: re-activate it manually when you are ready.
cs: Deaktivován plugin: %s: až budete připraveni, plugin opět ručně aktivujte.

en: %s: Skipping cache file (does not already exist)
cs: %s: Přeskočen cache soubor (ještě neexistuje)

en: The %s connection timed out; if you entered the server correctly, then this is usually caused by a firewall blocking the connection - you should check with your web hosting company.
cs: Připojení %s vypršel čas; pokud jste server zadali správně, pak je tato chyba běžně způsobena blokací firewallu - doporučujeme konzultaci s poskytovatelem hostingu.

en: The current theme was not found; to prevent this stopping the site from loading, your theme has been reverted to the default theme
cs: Aktuální téma nebylo nalezeno; aby nedošlo k zastavení načítání stránky, bylo vaše téma vráceno zpět na původní

en: Restore failed...
cs: Obnova selhala...

en: Messages:
cs: Zprávy:

en: An SQL line that is larger than the maximum packet size and cannot be split was found; this line will not be processed, but will be dropped: %s
cs: Byl nalezen řádek SQL, který nemůže být rozdělen a je větší, než maximální velikost paketu; tento řádek nebude proveden, ale bude vypuštěn: %s

en: The directory does not exist
cs: Složka neexistuje

en: New User's Username
cs: Přihlašovací jméno nového uživatele

en: New User's Email Address
cs: E-mailová adresa nového uživatele

en: Enter your Rackspace admin username/API key (so that Rackspace can authenticate your permission to create new users), and enter a new (unique) username and email address for the new user and a container name.
cs: Vložte Rackspace administrátorské jméno/API klíč (takže Rackspace může ověřit vaše právo vytváření nových uživatelů) a vložte nové (jedinečné) uživatelské jméno a mailovou adresu pro nového uživatele a název kontejneru.

en: US or UK Rackspace Account
cs: Účet na US nebo UK Rackspace

en: Admin Username
cs: Uživatelské jméno administrátora

en: Admin API Key
cs: API klíč administrátora

en: You need to enter a new username
cs: Musíte zadat nové uživatelské jméno

en: You need to enter a container
cs: Musíte zadat kontejner

en: You need to enter a valid new email address
cs: Musíte zadat správnou e-mailovou adresu

en: Conflict: that user or email address already exists
cs: Konflikt: tento uživatel nebo e-mailová adresa již existuje

en: Cloud Files operation failed (%s)
cs: Neúspěšná operace s Cloud Files (%s)

en: Username: %s
cs: Uživatelské jméno: %s

en: Password: %s
cs: Heslo: %s

en: API Key: %s
cs: API klíč: %s

en: Create new API user and container
cs: Vytvořit nového API uživatele a kontejner

en: Rackspace Cloud Files, enhanced
cs: Rackspace Cloud Files, vylepšeno

en: Adds enhanced capabilities for Rackspace Cloud Files users
cs: Přidejte vylepšené možnosti pro Rackspace Cloud Files uživatele

en: Create a new API user with access to only this container (rather than your whole account)
cs: Vytvořte nového API uživatele s přístupem pouze k tomuto kontejneru (spíš, než váš celý účet)

en: You need to enter an admin username
cs: Je potřeba zadat uživatelské jméno administrátora

en: You need to enter an admin API key
cs: Je potřeba zadat administrátorský API klíč

en: Northern Virginia (IAD)
cs: Severní Virginia (IAD)

en: London (LON)
cs: Londýn (LON)

en: Cloud Files Username
cs: Uživatelské jméno ke Cloud Files

en: To create a new Rackspace API sub-user and API key that has access only to this Rackspace container, use this add-on.
cs: K vytvoření nového Rackspace API pod-uživatele a API klíče, který má přístup pouze k tomuto Rackspace kontejneru, použijte tento add-on.

en: Cloud Files API Key
cs: API klíč Cloud Files

en: Cloud Files Container
cs: Kontejner Cloud Files

en: US or UK-based Rackspace Account
cs: US nebo UK účet Rackspace

en: Accounts created at rackspacecloud.com are US-accounts; accounts created at rackspace.co.uk are UK-based
cs: Účty vytvořené na rackspacecloud.com jsou US účty; účty vytvořené na rackspace.co.uk jsou UK účty

en: Cloud Files Storage Region
cs: Region Cloud Files úložiště

en: Dallas (DFW) (default)
cs: Dallas (DFW) (výchozí)

en: Authorisation failed (check your credentials)
cs: Ověření selhalo (zkontrolujte Vaše údaje)

en: Accounts created at rackspacecloud.com are US accounts; accounts created at rackspace.co.uk are UK accounts.
cs: Účty vytvořené na rackspacecloud.com jsou US účty; účty vytvořené na rackspace.co.uk jsou UK účty

en: An unknown error occurred when trying to connect to UpdraftPlus.Com
cs: Vyskytla se neznámá chyba při pokusu o připojení k UpdraftPlus.Com

en: Create
cs: Vytvořit

en: The new user's RackSpace console password is (this will not be shown again):
cs: Konzolové heslo (již nebude znovu zobrazeno) nového uživatele RackSpace:

en: Trying...
cs: Zkouším...

en: (when decrypted)
cs: (po dešifrování)

en: Error data:
cs: Chybová data:

en: Backup does not exist in the backup history
cs: Záloha neexistuje v historii záloh

en: Your WordPress install has old directories from its state before you restored/migrated (technical information: these are suffixed with -old). You should press this button to delete them as soon as you have verified that the restoration worked.
cs: Vaše WordPress instalace obsahuje staré složky ze stavu před obnovením/migrací (technická informace: tyto jsou označeny příponou -old). Jakmile ověříte, že obnova proběhla správně, měli byste je vymazat zmáčknutím tohoto tlačítka.

en: Split line to avoid exceeding maximum packet size
cs: Abyste se vyhnuli překročení limitu pro velikost paketu, rozdělte řádek

en: Your database user does not have permission to drop tables. We will attempt to restore by simply emptying the tables; this should work as long as you are restoring from a WordPress version with the same database structure (%s)
cs: Váš uživatel databáze nemá oprávnění k mazání složek (příkaz DROP). Pokusíme se o obnovu jejich pouhým vyprázdněním; to by se mělo podařit, pokud obnovujete WordPress se stejnou databázovou strukturou (%s)

en: <strong>Backup of:</strong> %s
cs: <strong>Záloha:</strong> %s

en: New table prefix: %s
cs: Předpona nové tabulky: %s

en: %s: This directory already exists, and will be replaced
cs: %s: Tato složka již existuje a bude nahrazena

en: File permissions do not allow the old data to be moved and retained; instead, it will be deleted.
cs: Oprávnění souborů nedovoluje, aby byla stará data přesunuta a zachována; místo toho budou smazána.

en: Could not move the files into place. Check your file permissions.
cs: Nemohu přesunout soubory na místo. Zkontrolujte oprávnění souborů.

en: Moving old data out of the way...
cs: Přesouvám stará data z cesty...

en: Could not move old files out of the way.
cs: Nemohu přesunout stará data z cesty.

en: Could not move new files into place. Check your wp-content/upgrade folder.
cs: Nemohu přesunout nová data na místo. Zkontrolujte vaši složku wp-content/upgrade.

en: Enter addresses here to have a report sent to them when a backup job finishes.
cs: Pokud chcete poslat report zálohy po jejím skončení, vložte adresy.

en: Add another address...
cs: Přidat další adresu...

en:  (with errors (%s))
cs: (s chybami (%s))

en:  (with warnings (%s))
cs: (s varováními (%s))

en: Use the "Reporting" section to configure the email addresses to be used.
cs: V sekci "Reportování" můžete nastavit mailové adresy, které se mají použít.

en: files: %s
cs: souborů: %s

en: %s checksum: %s
cs: %s kontrolní součet: %s

en: Email reports
cs: Reporty pro mail

en: Errors
cs: Chyby

en: Warnings
cs: Varování

en: Time taken:
cs: Potřebný čas:

en: Uploaded to:
cs: Nahráno do:

en: Debugging information
cs: Debug informace

en: %d errors, %d warnings
cs: %d chyb, %d varování

en: %d hours, %d minutes, %d seconds
cs: %d hodin, %d minut, %d vteřin

en: Backup Report
cs: Zpráva o záloze

en: Backup began:
cs: Začátek zálohování:

en: Contains:
cs: Obsahuje:

en: Errors / warnings:
cs: Chyby/varování:

en: %s authentication
cs: %s ověření

en: %s error: %s
cs: %s chyby: %s

en: Your site's admin email address (%s) will be used.
cs: Bude použit mail administrátora vašich stránek (%s).

en: For more options, use the "%s" add-on.
cs: Pro více možností použijte "%s" add-on.

en: The required %s PHP module is not installed - ask your web hosting company to enable it
cs: Požadovaný %s modul PHP není nainstalován - požádejte svého poskytovatele hostingu, aby ho povolil

en: %s did not return the expected response - check your log file for more details
cs: %s nevrátil požadovanou odpověď - pro více informací zkontrolujte log soubor

en: Connect
cs: Připojit

en: For more reporting features, use the Reporting add-on.
cs: Pro více reportovacích možností použijte Reporting add-on.

en: (version: %s)
cs: (verze: %s)

en: Be aware that mail servers tend to have size limits; typically around %s Mb; backups larger than any limits will likely not arrive.
cs: Mějte na vědomí, že mailové servery mívají limity pro velikost příloh; typicky okolo %s Mb; zálohy větší, než jakýkoliv limit pravděpodobně nedorazí.

en: When the Email storage method is enabled, also send the entire backup
cs: Pokud je povoleno uložiště přes mail, poslat zároveň celou zálohu

en: Unknown/unexpected error - please raise a support request
cs: Neznámá/nečekaná chyba - prosím kontaktujte podporu

en: The log file has been attached to this email.
cs: K tomuto mailu byl připojen log soubor.

en: Backed up: %s
cs: Zálohováno: %s

en: Backup contains:
cs: Záloha obsahuje:

en: Latest status:
cs: Poslední stav:

en: Files and database
cs: Soubory a databáze

en: Files (database backup has not completed)
cs: Soubory (záloha databáze nebyla dokončena)

en: Files only (database was not part of this particular schedule)
cs: Pouze soubory (tento plán neobsahoval zálohu databáze)

en: Database (files backup has not completed)
cs: Databáze (záloha souboru nebyla dokončena)

en: Database only (files were not part of this particular schedule)
cs: Pouze databáze (tento plán neobsahoval zálohu souborů)

en: This is a WordPress multi-site (a.k.a. network) installation.
cs: Toto je WPMU (síťová) instalace.

en: WordPress Multisite is supported, with extra features, by UpdraftPlus Premium, or the Multisite add-on.
cs: WPMU je podporováno s extra funkcemi prostřednictvím UpdraftPlus Premium, nebo Multisite add-onem.

en: Without upgrading, UpdraftPlus allows <strong>every</strong> blog admin who can modify plugin settings to back up (and hence access the data, including passwords, from) and restore (including with customised modifications, e.g. changed passwords) <strong>the entire network</strong>.
cs: Bez upgradu dovoluje UpdraftPlus <strong>každému</strong> administrátorovi blogu, který může upravovat nastavení pluginu, zálohovat (a nakládat s daty, včetně hesel) a obnovovat (zahrnuje vlastní úpravy, třeba změnu hesel) <strong>celou síť</strong>.

en: (This applies to all WordPress backup plugins unless they have been explicitly coded for multisite compatibility).
cs: (Toto se vztahuje na všechny pluginy WordPressu, pokud nebyly speciálně naprogramovány s WPMU podporou.)

en: UpdraftPlus warning:
cs: Varování UpdraftPlus:

en: (or connect using the form on this page if you have already purchased it)
cs: (nebo se připojte pomocí formuláře na této stránce, pokud jste se již zakoupili)

en: You've got it
cs: Máte to

en: Your version: %s
cs: Vaše verze: %s

en: latest
cs: nedávné

en: please follow this link to update the plugin in order to get it
cs: Pokud chcete získat aktualizaci pluginu, následujte tento odkaz

en: please  follow this link to update the plugin in order to activate it
cs: Pokud chcete aktivovat aktualizaci pluginu, následujte tento odkaz

en: UpdraftPlus Addons
cs: UpdraftPlus Addony

en: An update containing your addons is available for UpdraftPlus - please follow this link to get it.
cs: Je k dispozici aktualizace pro UpdraftPlus addony, které používáte - pro získání následujte odkaz.

en: UpdraftPlus Support
cs: Podpora UpdraftPlus

en: UpdraftPlus.Com responded, but we did not understand the response
cs: UpdraftPlus.Com odpověděl, ale odpovědi jsme nerozuměli

en: UpdraftPlus.Com returned a response which we could not understand (data: %s)
cs: UpdraftPlus.Com vrátil odpověď, které nerozumíme (data: %s)

en: Your email address and password were not recognised by UpdraftPlus.Com
cs: UpdraftPlus.Com nerozpoznal vaši mailovou adresu a heslo

en: UpdraftPlus.Com returned a response, but we could not understand it
cs: UpdraftPlus.Com vrátil odpověď, které nerozumíme

en: An update is available for UpdraftPlus - please follow this link to get it.
cs: Je k dospozici aktualizace UpdraftPlus - pro získání následujte tento odkaz.

en: We failed to successfully connect to UpdraftPlus.Com
cs: Nepodařilo se nám připojit k UpdraftPlus.Com

en: Reporting
cs: Reportování

en: Options (raw)
cs: Možnosti (holé)

en: Send a report only when there are warnings/errors
cs: Poslat report pouze pokud nastanou varování/chyby

en: Content URL:
cs: URL obsahu:

en: You should check the file permissions in your WordPress installation
cs: Doporučujeme zkontrolovat nastavení oprávnění souborů ve vaší WordPress instalaci

en: See also the "More Files" add-on from our shop.
cs: Podívejte se také na "More Files" add-on z našeho obchodu.

en: Your free space in your hosting account is very low - only %s Mb remain
cs: Máte velmi málo volného místa na vašem hostingovém účtu - zbývá pouze %s Mb

en: The amount of memory (RAM) allowed for PHP is very low (%s Mb) - you should increase it to avoid failures due to insufficient memory (consult your web hosting company for more help)
cs: Množství paměti (RAM) povolené pro PHP je velmi malé (%s Mb) - pokud se chcete vyhnout chybám způsobeným nedostatečnou pamětí, zvyšte ji (pro více pomoci kontaktujte vašeho správce hostingu)

en: You have an inactive purchase
cs: Máte neaktivní objednávku

en: activate it on this site
cs: aktivujte ji na této stránce

en: Get it from the UpdraftPlus.Com Store
cs: Získat z obchodu UpdraftPlus.Com

en: Buy It
cs: Koupit

en: Manage Addons
cs: Spravovat addony

en: An unknown response was received. Response was:
cs: Byla přijata neznámá odpověď. Odpověď byla:

en: An error occurred when trying to retrieve your add-ons.
cs: Při obnově vašich add-onů došlo k chybě.

en: Need to get support?
cs: Potřebujete podporu?

en: Go here
cs: Jděte sem

en: (apparently a pre-release or withdrawn release)
cs: (zřejmě před-verze, nebo uzavřená verze)

en: Available for this site (via your all-addons purchase)
cs: Povolit pro tuto stránku (skrze vaši objednávku add-onů)

en: Assigned to this site
cs: Přiděleno této stránce

en: Interested in knowing about your UpdraftPlus.Com password security? Read about it here.
cs: Chcete vědět o bezpečí vašeho hesla u UpdraftPlus.Com? Čtěte zde.

en: You are presently <strong>connected</strong> to an UpdraftPlus.Com account.
cs: Právě <strong>jste připojeni</strong> ke svému UpDraftPlus.Com účtu.

en: If you bought new add-ons, then follow this link to refresh your connection
cs: Pokud jste si koupili nové add-ony, následujte tento odkaz k obnově vašeho připojení

en: You are presently <strong>not connected</strong> to an UpdraftPlus.Com account.
cs: Právě <strong>nejste připojeni</strong> ke svému UpDraftPlus.Com účtu.

en: Errors occurred when trying to connect to UpdraftPlus.Com:
cs: Při snaza o připojení k UpdraftPlus.Com nastaly tyto chyby:

en: Please wait whilst we make the claim...
cs: Vytváříme požadavek, prosím čekejte...

en: Claim not granted - your account login details were wrong
cs: Povolení nebylo uděleno - vaše přihlašovací údaje nebyly správné

en: Your web server's version of PHP is too old (
cs: Verze PHP na vašem webserveru je příliš stará (

en: Connect with your UpdraftPlus.Com account
cs: Spojit s vaším UpdraftPlus.Com účtem

en: Not yet got an account (it's free)? Go get one!
cs: Stále ještě nemáte účet (je zdarma)? Získejte ho!

en: Forgotten your details?
cs: Zapomněli jste své údaje?

en: You have not yet connected with your UpdraftPlus.Com account, to enable you to list your purchased add-ons.
cs: K tomu abyste mohli procházet zakoupené add-ony se musíte přihlásit vaším UpdraftPlus.Com účtem.

en: Go here to connect.
cs: Pro připojení jděte sem.

en: UpdraftPlus is not yet activated.
cs: UpdraftPlus stále není aktivován.

en: Go here to activate it.
cs: Pro aktivaci jděte sem.

en: UpdraftPlus is not yet installed.
cs: UpdraftPlus ještě není nainstalován.

en: Go here to begin installing it.
cs: Chcete-li začít instalaci, jděte sem.

en: You do seem to have the obsolete Updraft plugin installed - perhaps you got them confused?
cs: Zdá se, že máte nainstalovaný zastaralý Updraft plugin - možná zmatení?

en: Your web-server does not have the %s module installed.
cs: Váš webserver nemá nainstalovaný %s modul.

en: Without it, encryption will be a lot slower.
cs: Bez něho bude šifrování mnohem pomalejší.

en: Drop backup files here
cs: Sem přesuňte soubory zálohy

en: <strong>(You appear to be already authenticated,</strong> though you can authenticate again to refresh your access if you've had a problem).
cs: (<strong>Zdá se, že jste již byli ověřeni,</strong> ale můžete být ověřeni znovu k obnově vašeho přístupu, pokud máte problém.)

en: Want more features or paid, guaranteed support? Check out UpdraftPlus.Com
cs: Chcete více funkcí, nebo placenou garantovanou podporu? Pak jděte na UpdraftPlus.Com

en: Check out WordShell
cs: Podívejte se na WordShell

en: manage WordPress from the command line - huge time-saver
cs: správa WordPressu přes příkazový řádek - velký spořič času

en: The restore operation has begun. Do not press stop or close your browser until it reports itself as having finished.
cs: Proces obnovy začal. Nemačkejte stop, ani nezavírejte prohlížeč, dokud se proces neoznačí za dokončený.

en: The web server returned an error code (try again, or check your web server logs)
cs: Webserver vrátil chybový kód (zkuste to znovu, nebo zkontrolujte logy webserveru)

en: If you exclude both the database and the files, then you have excluded everything!
cs: Pokud ze zálohy vyjmete databázi i soubory, pak jste vyjmuli všechno!

en: Site home:
cs: Úvodní stránka:

en: Remote Storage Options
cs: Možnosti vzdáleného uložiště

en: Remember this choice for next time (you will still have the chance to change it)
cs: Zapamatovat tuto volbu pro příště (stále budete mít možnost ji změnit)

en: (logs can be found in the UpdraftPlus settings page as normal)...
cs: (logy jsou k dispozici v stránce nastavení UpdraftPlus jako normálně)...

en: Upload failed
cs: Nahrávání selhalo

en: You can send a backup to more than one destination with an add-on.
cs: S add-onem můžete zálohu odeslat na více, než jedno místo.

en: Note: the progress bar below is based on stages, NOT time. Do not stop the backup simply because it seems to have remained in the same place for a while - that is normal.
cs: Poznámka: ukazatel postupu je založen na fázích, NE čase. Nezastavujte zálohu jen proto, že to vypadá, že se nic neděje - to je normální.

en: (%s%%, file %s of %s)
cs: (%s%%, soubor %s z %s)

en: Failed: We were able to log in and move to the indicated directory, but failed to successfully create a file in that location.
cs: Chyba: Byli jsme schopni se přihlásit a přesunout se do dané složky, ale nemohli jsme vytvořit soubor.

en: Failed: We were able to log in, but failed to successfully create a file in that location.
cs: Chyba: Byli jsme schopni se přihlásit, ale nemohli jsme vytvořit soubor.

en: Read more about how this works...
cs: Jak toto funguje? Čtěte více...

en: Use SCP instead of SFTP
cs: Použijte SCP místo SFTP

en: SCP/SFTP host setting
cs: SCP/SFTP nastavení hosta

en: SCP/SFTP user setting
cs: SCP/SFTP nastavení uživatele

en: Backup is of: %s.
cs: Záloha je z: %s.

en: The attempt to send the backup via email failed (probably the backup was too large for this method)
cs: Pokus o odeslání zálohy mailem selhal (pravděpodobně byla záloha pro tuto metodu příliš velká)

en: %s settings test result:
cs: %s nastavení testovací výsledek:

en: If you are seeing more backups than you expect, then it is probably because the deletion of old backup sets does not happen until a fresh backup completes.
cs: Pokud vidíte více záloh, než byste chtěli, je to pravděpodobně proto, že se staré zálohy nesmažou, dokud není nová hotová.

en: (Not finished)
cs: (Neskončeno)

en: This is where UpdraftPlus will write the zip files it creates initially.  This directory must be writable by your web server. It is relative to your content directory (which by default is called wp-content).
cs: Sem bude UpdraftPlus ukládat zip soubory, které bude vytvářet. Do složky musí být povolený zápis. Umístění je relativní vzhledem ke složce obsahu (v základu ke složce wp-content).

en: <b>Do not</b> place it inside your uploads or plugins directory, as that will cause recursion (backups of backups of backups of...).
cs: <b>Neumisťujte</b> ji do složky uploads, nebo plugins, protože by to způsobilo rekurzi (záloha zálohy zálohy zálohy...)

en: Waiting until scheduled time to retry because of errors
cs: Došlo k chybám, s dalším pokusem čekám na naplánovaný čas

en: Backup finished
cs: Záloha dokončena

en: Unknown
cs: Neznámý

en: next resumption: %d (after %ss)
cs: další pokračování: %d (po %ss)

en: last activity: %ss ago
cs: poslední aktivita: před %ss

en: Job ID: %s
cs: ID operace: %s

en: table: %s
cs: tabulka: %s

en: Created database backup
cs: Záloha databáze vytvořena

en: Encrypting database
cs: Šifrování databáze

en: Encrypted database
cs: Databáze zašifrována

en: Uploading files to remote storage
cs: Nahrávám soubory do vzdáleného uložiště

en: Pruning old backup sets
cs: Odstraňuji staré zálohy

en: Creating file backup zips
cs: Vytvářím zálohové zip soubory

en: Created file backup zips
cs: Zálohové zip soubory vytvořeny

en: Creating database backup
cs: Vytvářím zálohu databáze

en: Backup begun
cs: Záloha začala

en: Backups in progress:
cs: Průběh zálohy:

en: The scheduler is disabled in your WordPress install, via the DISABLE_WP_CRON setting. No backups can run (even &quot;Backup Now&quot;) unless either you have set up a facility to call the scheduler manually, or until it is enabled.
cs: Ve vaší instalaci WordPressu je pomocí DISABLE_WP_CRON zakázán plánovač. Nemůže být provedena žádná záloha (dokonce ani &quot;Zálohovat nyní&quot;), pokud nespouštíte plánovač ručně, nebo dokud ho nepovolíte.

en: UpdraftPlus needed to create a %s in your content directory, but failed - please check your file permissions and enable the access (%s)
cs: UpdraftPlus potřebuje vytvořit ve složce obsahu %s, ale selhal - zkontrolujte prosím oprávnění souborů a povolte přístup (%s)

en: folder
cs: složka

en: file
cs: soubor

en: The backup has not finished; a resumption is scheduled
cs: Záloha nebyla dokončena; pokračování je naplánováno

en: Your website is visited infrequently and UpdraftPlus is not getting the resources it hoped for; please read this page:
cs: Vaše stránka je navštěvována nepravidelně a UpdraftPlus nezískal výsledek v jaký doufal; prosím přečtěte si tuto stránku:

en: The %s authentication could not go ahead, because something else on your site is breaking it. Try disabling your other plugins and switching to a default theme. (Specifically, you are looking for the component that sends output (most likely PHP warnings/errors) before the page begins. Turning off any debugging settings may also help).
cs: %s autentifikace nemohla proběhnout, protože ji přerušilo něco na vaší stránce. Zkuste zakázat ostatní pluginy a přepnout na základní téma. (Zaměřte se hlavně na komponenty, které vyvolávají výstup (nejspíše PHP varování/chyby) před začátkem stránky. Vypnutí veškerých nastavení debugu může také pomoct.)

en: Your PHP memory limit (set by your web hosting company) is very low. UpdraftPlus attempted to raise it but was unsuccessful. This plugin may struggle with a memory limit of less than 64 Mb  - especially if you have very large files uploaded (though on the other hand, many sites will be successful with a 32Mb limit - your experience may vary).
cs: Limit paměti pro PHP (nastavený poskytovatelem hostingu) je velmi nízký. UpdraftPlus se ho pokusil zvýšit, ale neuspěl. Tento plugin může mít problémy, pokud je limit nastavený na hodnotu menší, než 64 Mb - obzvláště, pokud nahráváte velké soubory (na druhou stranu stačí mnoha webům pouze 32 Mb - záleží na konkrétním případu).

en: UpdraftPlus Automatic Backups
cs: Automatické zálohy UpdraftPlus

en: Do not abort after pressing Proceed below - wait for the backup to complete.
cs: Po stisku tlačítka Pokračovat počkejte na dokončení zálohy a nepřerušujte ji.

en: Proceed with update
cs: Pokračovat s aktualizací

en: Starting automatic backup...
cs: Zahajuji automatickou zálohu...

en: plugins
cs: pluginy

en: themes
cs: témata

en: You do not have sufficient permissions to update this site.
cs: K aktualizaci této stránky nemáte dostatečná oprávnění.

en: Creating database backup with UpdraftPlus...
cs: Vytvářím zálohu databáze pomocí UpdraftPlus...

en: Automatic Backup
cs: Automatická záloha

en: Creating backup with UpdraftPlus...
cs: Vytvářím zálohu pomocí UpdraftPlus...

en: Errors have occurred:
cs: Objevily se chyby:

en: Automatically backup (where relevant) plugins, themes and the WordPress database with UpdraftPlus before updating
cs: Před aktualizací automaticky zálohovat (kde je to relevantní) pluginy, témata a databázi WordPressu pomocí UpdraftPlus

en: Creating %s and database backup with UpdraftPlus...
cs: Vytvářím %s a zálohu databáze pomocí UpdraftPlus...

en: Unable to read zip file (%s) - could not pre-scan it to check its integrity.
cs: Nepodařilo se přečíst zip soubor (%s) - nepodařilo se provést před-sken pro zkontrolování integrity.

en: Unable to open zip file (%s) - could not pre-scan it to check its integrity.
cs: Nepodařilo se otevřít zip soubor (%s) - nepodařilo se provést před-sken pro zkontrolování integrity.

en: This does not look like a valid WordPress core backup - the file %s was missing.
cs: Toto nevypadá jako správná záloha jádra WordPressu - soubor %s chybí.

en: If you are not sure then you should stop; otherwise you may destroy this WordPress installation.
cs: Pokud si nejste jisti, měli byste přestat, jinak si můžete zničit vaši WordPress instalaci.

en: Support
cs: Podpora

en: More plugins
cs: Víc pluginů

en: You are importing from a newer version of WordPress (%s) into an older one (%s). There are no guarantees that WordPress can handle this.
cs: Importujete z novější verze WordPressu (%s) na starší (%s). Není žádná záruka, že to WordPress zvládne.

en: This database backup is missing core WordPress tables: %s
cs: V této záloze databáze chybí základní WordPress tabulky: %s

en: UpdraftPlus was unable to find the table prefix when scanning the database backup.
cs: UpdraftPlus nedokázal při skenu zálohy databáze najít prefix tabulek.

en: The database is too small to be a valid WordPress database (size: %s Kb).
cs: Databáze je příliš malá na to, aby se mohlo jednat o správnou WordPress databázi (velikost: %s Kb).

en: UpdraftPlus Premium can  <strong>automatically</strong> take a backup of your plugins or themes and database before you update.
cs: UpdraftPlus Premium může provést <strong>automatickou</strong> zálohu pluginů, témat a databáze před aktualizací.

en: Be safe every time, without needing to remember - follow this link to learn more.
cs: Buďte vždy v bezpečí, aniž byste si museli pamatovat - pro zjištění více informací následujte odkaz.

en: Update Plugin
cs: Aktualizace pluginu

en: Update Theme
cs: Aktualizace tématu

en: Dismiss (for %s weeks)
cs: Zrušit (na %s týdnů)

en: Be safe with an automatic backup
cs: Buďte v bezpečí s automatickou zálohou

en: Uploads path (%s) does not exist - resetting (%s)
cs: Cesta nahrávání (%s) neexistuje - resetuji (%s)

en: If you can still read these words after the page finishes loading, then there is a JavaScript or jQuery problem in the site.
cs: Pokud můžete přečíst tato slova i poté, co se stránka načte, je na stránce problém s JavaScriptem, nebo JQuery.

en: Follow this link to attempt decryption and download the database file to your computer.
cs: Chcete-li zkusit dešifrovat a stáhnout databázi do počítače, klikněte sem.

en: This decryption key will be attempted:
cs: Bude použit tento dešifrovací klíč:

en: Unknown server response:
cs: Neznámá odpověď serveru:

en: Unknown server response status:
cs: Neznámý status odpovědi serveru:

en: The file was uploaded.
cs: Soubor byl nahrán.

en: (make sure that you were trying to upload a zip file previously created by UpdraftPlus)
cs: (ujistěte se, že se pokoušíte nahrát zip soubor, který byl vytvořen UpdraftPlus)

en: Upload error:
cs: Chyba nahrávání:

en: This file does not appear to be an UpdraftPlus encrypted database archive (such files are .gz.crypt files which have a name like: backup_(time)_(site name)_(code)_db.crypt.gz).
cs: Tento soubor zřejmě není databáze šifrovaná UpdraftPlus (takové soubory jsou .gz.crypt s jménem podle vzoru: backup_(čas)_(název stránky)_(kód)_db.crypt.gz).

en: Upload error
cs: Chyba nahrávání

en: Delete from your web server
cs: Smazat z webserveru

en: Download to your computer
cs: Stáhnout do počítače

en: and then, if you wish,
cs: A pak, až skončíte,

en: Examples of S3-compatible storage providers:
cs: Příklady S3-kompatibilních poskytovatelů uložišť:

en: Will not delete any archives after unpacking them, because there was no cloud storage for this backup
cs: Pro tuto zálohu nebylo vybráno žádné vzdálené uložiště a proto nebudou archivy po rozbalení smazány

en: (%d archive(s) in set).
cs: (%d archiv(ů) v záloze)

en: You appear to be missing one or more archives from this multi-archive set.
cs: Zdá se, že v této více archivní záloze chybí jeden, nebo více archivů.

en: Split archives every:
cs: Rozdělit archivy každých:

en: Error: the server sent an empty response.
cs: Chyba: server poslal prázdnou odpověď.

en: Warnings:
cs: Varování:

en: Error: the server sent us a response (JSON) which we did not understand.
cs: Chyba: server zaslal odpověď (JSON) které systém nerozumí.

en: This looks like a file created by UpdraftPlus, but this install does not know about this type of object: %s. Perhaps you need to install an add-on?
cs: Zdá se, že jde o soubor vytvořený UpdraftPlus, ale instalace nezná tento typ objektu: %s. Možná potřebujete nainstalovat nějaký add-on?

en: The backup archive files have been successfully processed. Now press Restore again to proceed.
cs: Archivy zálohy byly úspěšně zpracovány. Klikněte znovu na Obnovit pro pokračování.

en: The backup archive files have been processed, but with some warnings. If all is well, then now press Restore again to proceed. Otherwise, cancel and correct any problems first.
cs: Archivy zálohy byly zpracovány s varováními. Pokud je vše v pořádku, klikněte znovu na Obnovit pro pokračování. Jinak operaci zrušte a opravte problémy.

en: The backup archive files have been processed, but with some errors. You will need to cancel and correct any problems before retrying.
cs: Archivy zálohy byly zpracovány s chybami. Před pokračováním musíte zrušit operaci a opravit veškeré problémy.

en: The backup archive for this file could not be found. The remote storage method in use (%s) does not allow us to retrieve files. To perform any restoration using UpdraftPlus, you will need to obtain a copy of this file and place it inside UpdraftPlus's working folder
cs: Archiv zálohy pro tento soubor nebyl nalezen. Vzdáleného uložiště (%s) nám nedovoluje získat soubory. K provedení obnovy pomocí UpdraftPlus budete potřebovat zkopírovat tento soubor do pracovní složky UpdraftPlus

en: No such backup set exists
cs: Žádná taková záloha neexistuje

en: File not found (you need to upload it): %s
cs: Soubor nenalezen (musíte ho nahrát): %s

en: File was found, but is zero-sized (you need to re-upload it): %s
cs: Soubor byl nalezen, ale má nulovou velikost (musíte ho nahrát znovu): %s

en: File (%s) was found, but has a different size (%s) from what was expected (%s) - it may be corrupt.
cs: Soubor (%s) byl nalezen, ale má jinou velikost (%s), než byla předpokládána (%s) - zřejmě je poškozen.

en: This multi-archive backup set appears to have the following archives missing: %s
cs: Zdá se, že v této záloze s více archivy nejsou následující archivy: %s

en: Failed to move directory (check your file permissions and disk quota): %s
cs: Nelze přesunout složku (zkontrolujte oprávnění souboru a kvótu disku): %s

en: Failed to move file (check your file permissions and disk quota): %s
cs: Nelze přesunout soubor (zkontrolujte oprávnění souboru a kvótu disku): %s

en: Moving unpacked backup into place...
cs: Přesouvání rozbalené zálohy na místo...

en: Failed to open the zip file (%s) - %s
cs: Nelze otevřít soubor zip (%s) - %s

en: WordPress root directory server path: %s
cs: serverová cesta ke kořenové složce WordPressu: %s

en: ... and many more!
cs: ... a mnoho dalšího!

en: %s end-point
cs: %s koncový bod

en: File is not locally present - needs retrieving from remote storage
cs: Soubor není lokálně dostupný - musí být obnoven ze vzdáleného uložiště

en: S3 (Compatible)
cs: S3 (Kompatibilní)

en: Final checks
cs: Závěrečná kontrola

en: Looking for %s archive: file name: %s
cs: Hledám archiv %s: jméno souboru: %s

en: Check this to delete any superfluous backup files from your server after the backup run finishes (i.e. if you uncheck, then any files despatched remotely will also remain locally, and any files being kept locally will not be subject to the retention limits).
cs: Zaškrtněte, pokud chcete po dokončení zálohy smazat všechny nadbytečné zálohy (tj. pokud odškrtnete, pak veškeré soubory, které budou odeslány na vzdálené uložiště zůstanou i lokálně a lokální soubory nejsou zahrnuty do limitu počtu záloh).

en: Drop encrypted database files (db.gz.crypt files) here to upload them for decryption
cs: přesuňte sem šifrované databázové soubory (db.gz.crypt soubory) k jejich nahrání a dešifrování

en: Your wp-content directory server path: %s
cs: Serverová cesta k vaší složce wp-content: %s

en: Raw backup history
cs: Prostá historie zálohování

en: Show raw backup and file list
cs: Zobrazit prostou zálohu a seznam souborů

en: Processing files - please wait...
cs: Zpracovávám soubory - prosím čekejte...

en: Your WordPress installation has a problem with outputting extra whitespace. This can corrupt backups that you download from here.
cs: Vaše instalace WordPressu má problém s výstupem mezer navíc. To může poškodit zálohy, které odsud stáhnete.

en: Please consult this FAQ for help on what to do about it.
cs: Kontaktujte prosím často kladené otázky pro pomoc s tímto problémem.

en: Failed to open database file.
cs: Nepodařilo se otevřít soubor databáze.

en: Failed to write out the decrypted database to the filesystem.
cs: Chyba při zápisu dešifrované databáze do systému souborů.

en: Known backups (raw)
cs: Známé zálohy (prosté)

en: Using directory from backup: %s
cs: Použít složku ze zálohy: %s

en: Files found:
cs: Nalezené soubory:

en: Unable to enumerate files in that directory.
cs: Ze zadané složky nelze vyčíst soubory.

en: Requested table engine (%s) is not present - changing to MyISAM.
cs: Požadovaný engine tabulky (%s) není přítomen - měním na MyISAM.

en: Restoring table (%s)
cs: Obnovuji tabulku (%s)

en: This looks like a migration (the backup is from a site with a different address/URL), but you did not check the option to search-and-replace the database. That is usually a mistake.
cs: Zdá se, že jde o migraci (záloha je ze stránek s jinou adresou/URL), ale nezaškrtli jste možnost najít a nahradit databázi. To je obvykle chyba.

en: file is size:
cs: velikost souboru je:

en: Go here for more information.
cs: Pro více informací jděte sem.

en: Some files are still downloading or being processed - please wait.
cs: Některé soubory jsou stále stahovány, nebo zpracovávány - prosím čekejte.

en: This backup set is from a different site - this is not a restoration, but a migration. You need the Migrator add-on in order to make this work.
cs: Tato záloha pochází z jiné stránky - nejde o obnovu, ale migraci. K pokračování potřebujete Migrator add-on.

en: %s login failure
cs: %s přihlášení selhalo

en: %s upload failed
cs: %s nahrávání selhalo

en: Enter in format HH:MM (e.g. 14:22).
cs: Vložte ve formátu HH:MM (například 14:22).

en: The time zone used is that from your WordPress settings, in Settings -> General.
cs: Časová zóna je převzatá z nastavení WordPressu, Nastavení -> Obecné.

en: Dropbox error: %s (see log file for more)
cs: Chyba Dropboxu: %s (pro více informací se podívejte do logu)

en: You do not appear to be authenticated with %s (whilst deleting)
cs: Zdá se, že nejste ověřeni s %s (při mazání)

en: Failed to access %s when deleting (see log file for more)
cs: Při mazání se nepodařilo získat přístup k %s (pro více informací se podívejte do log souboru)

en: You do not appear to be authenticated with %s
cs: Zdá se, že nejste ověřeni s %s

en: Error - no such file exists at %s
cs: Chyba - v %s takový soubor neexistuje

en: Error - failed to download the file from %s
cs: Chyba - selhalo stažení souboru z %s

en: %s error - failed to upload file
cs: %s chyba - nepovedlo se nahrát soubor

en: %s Error
cs: %s Chyba

en: %s authentication failed
cs: %s ověření selhalo

en: %s error - failed to re-assemble chunks
cs: %s chyba - nepodařilo se složit kousky dohromady

en: Error: %s
cs: Chyba: %s

en: Backup directory specified exists, but is <b>not</b> writable.
cs: Složka pro zálohy existuje, ale <b>nelze</b> do ní zapisovat.

en: Backup directory specified does <b>not</b> exist.
cs: Složka pro zálohy <b>neexistuje</b>.

en: Warning: %s
cs: Varování: %s

en: Last backup job run:
cs: Poslední záloha proběhla:

en: %s: unreadable file - could not be backed up
cs: %s: nečitelný soubor - nemůže být zálohován

en: A very large file was encountered: %s (size: %s Mb)
cs: Byl zaznamenán velmi velký soubor: %s (velikost: %s Mb)

en: Table %s has very many rows (%s) - we hope your web hosting company gives you enough resources to dump out that table in the backup
cs: Tabulka %s má velmi mnoho řádků (%s) - doufáme, že vám poskytovatel hostingu dal dostatek prostředků záloze této tabulky

en: An error occurred whilst closing the final database file
cs: Při zavírání posledního souboru databáze se vyskytla chyba

en: Warnings encountered:
cs: Vzniklá varování:

en: The backup apparently succeeded (with warnings) and is now complete
cs: Záloha by zřejmě vytvořena (s varováními)

en: Your free disk space is very low - only %s Mb remain
cs: Na disku je velmi málo volného místa - zbývá pouze %s Mb

en: Migrated site (from UpdraftPlus)
cs: Migrovaná stránka (z UpdraftPlus)

en: <strong>ERROR</strong>: Site URL already taken.
cs: <strong>CHYBA</strong>: URL adresa je již zabraná.

en: New site:
cs: Nový web:

en: Information needed to continue:
cs: Pro pokračování jsou potřeba informace:

en: Enter details for where this new site is to live within your multisite install:
cs: Vložte podrobnosti kde ve vaší multisite instalaci tato stránka leží:

en: Processed plugin:
cs: Zpracováván plugin:

en: Network activating theme:
cs: Aktivační téma pro síť:

en: Some servers advertise encrypted FTP as available, but then time-out (after a long time) when you attempt to use it. If you find this happenning, then go into the "Expert Options" (below) and turn off SSL there.
cs: Některé servery doporučují šifrované FTP, ale poté nastává time-out (po dlouhém čase), když se ho pokoušíte použít. Pokud se vám to stane, jděte do "Nastavení pro experty" (níže) a vypněte tam SSL.

en: Check your file permissions: Could not successfully create and enter directory:
cs: Zkontrolujte práva souborů: Nepodařilo se vytvořit složku a vstoupit do ní:

en: Your web server's PHP installation does not included a required module (%s). Please contact your web hosting provider's support and ask for them to enable it.
cs: Vaše instalace PHP neobsahuje požadovaný modul (%s). Zkontaktujte prosím svého poskytovatele hostingu a požádejte ho o povolení tohoto modulu.

en: Please check your access credentials.
cs: Zkontrolujte si prosím své přístupové údaje.

en: The error reported by %s was:
cs: Chyba ohlášená %s byla:

en: Please supply the requested information, and then continue.
cs: Prosím vložte požadované informace a pokračujte.

en: Cannot drop tables, so deleting instead (%s)
cs: Nelze smazat tabulky, takže je vymazávám (%s)

en: Site information:
cs: Informace o stránce:

en: Cannot create new tables, so skipping this command (%s)
cs: Nelze vytvořit nové tabulky, takže tento příkaz přeskakuji (%s)

en: Warning:
cs: Varování:

en: Your database user does not have permission to create tables. We will attempt to restore by simply emptying the tables; this should work as long as a) you are restoring from a WordPress version with the same database structure, and b) Your imported database does not contain any tables which are not already present on the importing site.
cs: Váš uživatel databáze nemá povolení k tvorbě tabulek. Pokusíme se je obnovit pomocí jejich vyprázdnění; to by mělo fungovat pokud a) obnovujete WordPress se stejnou tabulkovou strukturou a b) vaše importovaná databáze neobsahuje žádné tabulky, které by už nebyly vytvořeny.

en: You are running on WordPress multisite - but your backup is not of a multisite site.
cs: Používáte WordPress multisite, ale vaše záloha není záloha multisite stránky.

en: Skipping restoration of WordPress core when importing a single site into a multisite installation. If you had anything necessary in your WordPress directory then you will need to re-add it manually from the zip file.
cs: Přeskakuji obnovu jádra WordPressu při importu jednotlivé stránky do multisite instalace. Pokud máte ve složce s WordPressem něco důležitého, pak to musíte obnovit ze zip souboru ručně.

en: Your web server's PHP installation does not included a <strong>required</strong> (for %s) module (%s). Please contact your web hosting provider's support and ask for them to enable it.
cs: Vaše instalace PHP neobsahuje <strong>požadovaný</strong> (pro %s) modul (%s). Prosím kontaktujte svého poskytovatele hostingu a požádejte ho o povolení tohoto modulu.

en: Close
cs: Zavřít

en: Unexpected response:
cs: Neočekávaná odpověď:

en: To send to more than one address, separate each address with a comma.
cs: K odeslání na více než jednu adresu, oddělte adresy čárkou.

en: PHP information
cs: PHP informace

en: show PHP information (phpinfo)
cs: Ukázat PHP informace (phpinfo)

en: zip executable found:
cs: nalezen spustitelný zip:

en: Migrate Site
cs: Migrovaná stránka

en: <a href="%s">Read this article to see step-by-step how it's done.</a>
cs: <a href="%s">V tomto článku se dočtete, jak je to uděláno krok po kroku.</a>

en: Do you want to migrate or clone/duplicate a site?
cs: Chcete migrovat, nebo klonovat/duplikovat stránku?

en: Then, try out our "Migrator" add-on. After using it once, you'll have saved the purchase price compared to the time needed to copy a site by hand.
cs: Pak zkuste náš "Migrator" add-on. Po prvním použití se vám, v porovnání s časem potřebným pro ruční kopírování, jeho cena vyplatí.

en: Get it here.
cs: Získejte ho zde.

en: Deleting... please allow time for the communications with the remote storage to complete.
cs: Mažu... prosím nechte nějaký čas pro dokončení komunikace se vzdáleným uložištěm.

en: Also delete from remote storage
cs: Smazat i ze vzdáleného uložiště

en: Latest UpdraftPlus.com news:
cs: Poslední novinky z UpdraftPlus.com:

en: Clone/Migrate
cs: Klonovat/Migrovat

en: News
cs: Novinky

en: Local archives deleted: %d
cs: Místní archivy smazány: %d

en: Remote archives deleted: %d
cs: Vzdálené archivy smazány: %d

en: %s - could not back this entity up; the corresponding directory does not exist (%s)
cs: %s - nelze zazálohovat tuto entitu; odpovídající složka neexistuje (%s)

en: Backup set not found
cs: Soubory zálohy nebyly nalezeny

en: Subscribe to the UpdraftPlus blog to get up-to-date news and offers
cs: Na UpdraftPlus blogu se přihlašte k odběru novinek a nabídek

en: Blog link
cs: Odkaz blogu

en: RSS link
cs: Odkaz RSS

en: Testing %s Settings...
cs: Testování %s nastavení...

en: Or, you can place them manually into your UpdraftPlus directory (usually wp-content/updraft), e.g. via FTP, and then use the "rescan" link above.
cs: Nebo můžete vložit ručně do UpdraftPlus složky (obvykle wp-content/updraft), například přes FTP, a pak kliknout na odkaz "skenovat znovu".

en: Notice
cs: Oznámení

en: UpdraftPlus's debug mode is on. You may see debugging notices on this page not just from UpdraftPlus, but from any other plugin installed. Please try to make sure that the notice you are seeing is from UpdraftPlus before you raise a support request.
cs: Debug mód UpdraftPlus je zapnutý. Na této stránce můžete vidět debug zprávy nejen z UpdraftPlus, ale i z jakéhokoliv jiného nainstalovaného pluginu. Než požádáte o podporu, tak se prosím přesvědčte, že zprávy patří UpdraftPlus.

en: Errors encountered:
cs: Narazili jsme na problémy:

en: Rescanning (looking for backups that you have uploaded manually into the internal backup store)...
cs: Skenuji znovu (dívám se po zálohách ručně nahraných do uložiště záloh)...

en: Begun looking for this entity
cs: Začal jsem hledat tuto entitu

en: SQL update commands run:
cs: Běh SQL příkazu update:

en: Errors:
cs: Chyby:

en: Time taken (seconds):
cs: Čas běhu (sekundy):

en: rows: %d
cs: řádků: %d

en: "%s" has no primary key, manual change needed on row %s.
cs: "%s" nemá primární klíč, je vyžadována ruční změna na řádku %s.

en: Store at
cs: Uložit na

en: Nothing to do: the site URL is already: %s
cs: Není co udělat: URL stránky již je: %s

en: Warning: the database's site URL (%s) is different to what we expected (%s)
cs: Varování: URL databáze stránky (%s) je jiná, než jsme očekávali (%s)

en: Database search and replace: replace %s in backup dump with %s
cs: Hledání a nahrazení databáze: nahrazení %s ve výpisu zálohy za %s

en: Could not get list of tables
cs: Nemohu získat seznam tabulek

en: Tables examined:
cs: Prozkoumané tabulky:

en: Rows examined:
cs: Prozkoumané řádky:

en: Changes made:
cs: Provedeno změn:

en: %s Error: Failed to download
cs: %s Chyba: Stahování se nepodařilo

en: Password
cs: Heslo

en: Directory path
cs: Cesta složky

en: Where to change directory to after logging in - often this is relative to your home directory.
cs: Kde změnit adresář po přihlášení - často jde o relativní cestu k domovské složce.

en: host name
cs: Jméno hosta

en: username
cs: přihlašovací jméno

en: password
cs: heslo

en: Failure: Port must be an integer.
cs: Chyba: Port musí být celé číslo.

en: starting from next time it is
cs: počínaje od příště je to

en: Multisite Install
cs: Multisite instalace

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
cs: K přístupu na tuto stránku nemáte dostatečná oprávnění.

en: You do not have permission to access this page.
cs: K přístupu na tuto stránku nemáte oprávnění.

en: Must-use plugins
cs: Musíte vyzkoušet pluginy

en: Blog uploads
cs: Nahrávání blogu

en: All references to the site location in the database will be replaced with your current site URL, which is: %s
cs: Všechny odkaz na umístění stránky v databázi byly změněny na vaši současnou URL adresu, což je: %s

en: Search and replace site location in the database (migrate)
cs: Hledat a nahradit umístění stránky v databázi (migrace)

en: (learn more)
cs: (dozvědět se více)

en: Failed: the %s operation was not able to start.
cs: Chyba: %s operace nemohla začít.

en: Failed: we did not understand the result returned by the %s operation.
cs: Chyba: nerozumíme výsledku, který vrátila %s operace.

en: Database: search and replace site URL
cs: Databáze: najít a nahradit URL stránky

en: This option was not selected.
cs: Tato možnost nebyla vybrána.

en: Error: unexpected empty parameter (%s, %s)
cs: Chyba: neočekávaný prázdný parametr (%s, %s)

en: The above files comprise everything in a WordPress installation.
cs: Soubory výše obsahují celou WordPress instalaci.

en: WordPress core (including any additions to your WordPress root directory)
cs: Jádro WordPressu (včetně všech přídavků v kořenové složce WordPressu)

en: More Files
cs: Více souborů

en: Enter the directory:
cs: Vložte složku:

en: If you are not sure what this option is for, then you will not want it, and should turn it off.
cs: Pokud nevíte k čemu tato možnost slouží, tak ji nechcete a měla by být vypnuta.

en: If using it, enter an absolute path (it is not relative to your WordPress install).
cs: Pokud ji použijete, vložte absolutní adresu (nejde o relativní cestu k vaší instalaci WordPressu).

en: Be careful what you enter - if you enter / then it really will try to create a zip containing your entire webserver.
cs: Dávejte pozor co vkládáte - pokud vložíte / pak se vážně pokusíme vytvořit zip soubor obsahující váš celý webserver.

en: No backup of %s directories: there was nothing found to back up
cs: Žádná záloha %s složek: nebylo zde nalezeno nic k zálohování

en: Encrypted FTP is available, and will be automatically tried first (before falling back to non-encrypted if it is not successful), unless you disable it using the expert options. The 'Test FTP Login' button will tell you what type of connection is in use.
cs: Šifrované FTP je dostupné a bude automaticky vyzkoušeno jako první (před přepnutím zpět na nešifrované při neúspěchu), pokud ho v nastavení pro experty nevypnete. Tlačítko "Test FTP přihlášení" vám řekne, jakou verzi připojení používáte.

en: Explicit encryption is used by default. To force implicit encryption (port 990), add :990 to your FTP server below.
cs: V základu je použito explicitní šifrování. Pro vnucení implicitního šifrování (port 990), přidejte :990 k vašemu FTP serveru níže.

en: No %s found
cs: %s nenalezeno

en: Check your file permissions: Could not successfully create and enter:
cs: Zkontrolujte oprávnění pro soubory: Nepovedlo se úspěšně vytvořit a vstoupit:

en: Needs to already exist
cs: Je třeba, aby již existoval

en: Failure: No server details were given.
cs: Chyba: Nebyly vloženy detaily o serveru.

en: Failure: we did not successfully log in with those credentials.
cs: Chyba: s těmito přihlašovacími údaji se nám nepodařilo připojit.

en: Success: we successfully logged in, and confirmed our ability to create a file in the given directory (login type:
cs: Úspěch: úspěšně jsme se přihlásili a potvrdili naši schopnost vytvořit soubor v dané složce (typ připojení:

en: Failure: we successfully logged in, but were not able to create a file in the given directory.
cs: Chyba: úspěšně jsme se přihlásili, ale nepodařilo se nám vytvořit soubor v dané složce.

en: No %s settings were found
cs: Nebylo nalezeno žádné %s nastavení

en: Chunk %s: A %s error occurred
cs: Část %s: Nastala chyba %s

en: Error opening remote file: Failed to download
cs: Chyba při otevření vzdáleného souboru: Soubor nelze stáhnout

en: Local write failed: Failed to download
cs: Chyba lokálního zápisu: Stahování se nezdařilo

en: Enter a complete URL, beginning with webdav:// or webdavs:// and including path, username, password and port as required - e.g.%s
cs: Vložte celou URL adresu, začíná webdav://, nebo webdavs:// a obsahuje cestu, uživatelské jméno, heslo a port - například %s

en: Failed
cs: Selhání

en: Failed: We were not able to place a file in that directory - please check your credentials.
cs: Selhání: Do dané složky se nám nepodařilo umístit soubor - zkontrolujte prosím přihlašovací údaje.

en: WordPress Core
cs: Jádro WordPressu

en: Over-write wp-config.php
cs: Přepsání wp-config.php

en: you have authenticated your %s account
cs: účet %s je ověřený

en: though part of the returned information was not as expected - your mileage may vary
cs: přesto, že část vrácených informací nebyla taková, jak bylo očekáváno - může to záviset na vaší vzdálenosti

en: Your %s account name: %s
cs: Vaše %s jméno účtu: %s

en: Only non-encrypted FTP is supported by regular UpdraftPlus.
cs: základní UpdraftPlus podporuje pouze nešifrované FTP.

en: If you want encryption (e.g. you are storing sensitive business data), then an add-on is available.
cs: Pokud chcete šifrování (například ukládáte citlivá obchodní data), pak je pro vás k dispozici add-on.

en: %s Error: Failed to download %s. Check your permissions and credentials.
cs: Chyba %s:Nepodařilo se stáhnout %s. Zkontrolujte vaše přihlašovací údaje a oprávnění.

en: %s Error: Failed to access bucket %s. Check your permissions and credentials.
cs: Chyba %s: Nelze přistoupit k bucketu %s. Zkontrolujte oprávnění a přihlašovací údaje.

en: Get your access key and secret key <a href="%s">from your %s console</a>, then pick a (globally unique - all %s users) bucket name (letters and numbers) (and optionally a path) to use for storage. This bucket will be created for you if it does not already exist.
cs: Získejte přístupový klíč a tajný klíč <a href="%s">z vaší %s konzole</a>, pak vyberte (zcela unikátní - pro všechny %s uživatele) jméno bucketu (písmena a čísla) (a volitelně i cestu) k použití uložiště. Pokud tento bucket ještě neexistuje, bude pro vás vytvořen.

en: If you see errors about SSL certificates, then please go here for help.
cs: Pokud uvidíte chybu ohledně SSL certifikátů, pak klikněte sem pro pomoc.

en: %s access key
cs: %s přístupový klíč

en: %s secret key
cs: %s tajný klíč

en: %s location
cs: %s umístění

en: Enter only a bucket name or a bucket and path. Examples: mybucket, mybucket/mypath
cs: Vložte pouze jméno bucketu, nebo bucket a cestu. Příklad: můjbucket, můjbucket/mojecesta

en: API secret
cs: tajné API

en: Failure: No bucket details were given.
cs: Selhání: nejsou k dispozici žádné detaily o bucketu.

en: Region
cs: Oblast

en: Failure: We could not successfully access or create such a bucket. Please check your access credentials, and if those are correct then try another bucket name (as another %s user may already have taken your name).
cs: Selhání: Nepodařilo se nám přistoupit k takovému bucketu, nebo ho vytvořit. Zkontrolujte prosím přihlašovací údaje a pokud jsou správné, zkuste jiné jméno bucketu (protože některý jiný %s uživatel již mohl toto jméno použít).

en: Failure
cs: Selhání

en: We successfully accessed the bucket, but the attempt to create a file in it failed.
cs: Podařilo se nám přistoupit k bucketu, ale nepodařilo se nám v něm vytvořit soubor.

en: We accessed the bucket, and were able to create files within it.
cs: Podařilo se nám přistoupit k bucketu a vytvořit v něm soubory.

en: The communication with %s was encrypted.
cs: Komunikace s %s byla šifrována.

en: The communication with %s was not encrypted.
cs: Komunikace s %s nebyla šifrována.

en: You do not appear to be authenticated with Dropbox
cs: Zdá se, že nejste ověřeni Dropboxem

en: error: failed to upload file to %s (see log file for more)
cs: chyba: nepodařilo se nahrát soubor do %s (pro podrobnosti se podívejte do logu)

en: Need to use sub-folders?
cs: Potřebujete vytvořit podsložky?

en: Backups are saved in
cs: Zálohy jsou uloženy v

en: If you back up several sites into the same Dropbox and want to organise with sub-folders, then
cs: Pokud chcete zálohovat několik stránek do jednoho Dropboxu a chcete je organizovat do podsložek, pak

en: there's an add-on for that.
cs: je tu k tomu add-on.

en: US or UK Cloud
cs: US, nebo UK Cloud

en: US (default)
cs: US (výchozí)

en: Cloud Files username
cs: Cloud Files uživatelské jméno

en: Cloud Files API key
cs: Cloud Files API klíč

en: Cloud Files container
cs: Cloud Files kontejner

en: UpdraftPlus's %s module <strong>requires</strong> %s. Please do not file any support requests; there is no alternative.
cs: %s modul UpdraftPlus <strong>vyžaduje</strong> %s. Prosím nezakládejte požadavky na podporu; není žádná jiná možnost.

en: Failure: No %s was given.
cs: Selhání: Nebylo dáno %s.

en: API key
cs: API klíč

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Failure: No container details were given.
cs: Selhání: Nebyly dány žádné detaily kontejneru.

en: Cloud Files error - we accessed the container, but failed to create a file within it
cs: Cloud Files chyba - přistoupili jsme ke kontejneru, ale nepodařilo se nám v něm vytvořit soubor

en: We accessed the container, and were able to create files within it.
cs: Přistoupili jsme ke kontejneru a podařilo se nám v něm vytvořit soubory.

en: WordPress Backup
cs: Záloha WordPressu

en: Note:
cs: Poznámka:

en: %s upload: getting uploadID for multipart upload failed - see log file for more details
cs: %s nahrávání: selhalo získání uploadID pro nahrání více částí - pro bližší informace se podívejte do logu

en: %s error: file %s was shortened unexpectedly
cs: %s chyba: soubor %s byl neočekávaně zkrácen

en: %s chunk %s: upload failed
cs: %s kus %s: selhalo nahrávání

en: %s upload (%s): re-assembly failed (see log for more details)
cs: %s nahrávání (%s): znovu sestavení selhalo (pro bližší informace se podívejte do logu)

en: %s re-assembly error (%s): (see log file for more)
cs: %s chyba znovu sestavení (%s): (podívejte se do logu pro více informací)

en: %s Error: Failed to create bucket %s. Check your permissions and credentials.
cs: %s Chyba: Nepodařilo se vytvořit bucket %s. Zkontrolujte přihlašovací údaje a oprávnění.

en: For longer help, including screenshots, follow this link. The description below is sufficient for more expert users.
cs: Pro delší podporu, včetně snímků obrazovky, následujte tento odkaz. Popis níže je dostatečný pro zkušenější uživatele.

en: Select 'Web Application' as the application type.
cs: Vyberte "Webová aplikace" jako typ aplikace.

en: You must add the following as the authorised redirect URI (under "More Options") when asked
cs: Pokud budete dotázáni, musíte přidat následující do autorizovaných přesměrovacích URI (pod "Více možností")

en: Client ID
cs: Klientské ID

en: If Google later shows you the message "invalid_client", then you did not enter a valid client ID here.
cs: Pokud vám Google později ukáže zprávu "invalid_client", pak jste sem vložili špatné klientské ID.

en: Client Secret
cs: Tajemství klienta

en: Authenticate with Google
cs: Autorizováno s Googlem

en: <strong>After</strong> you have saved your settings (by clicking 'Save Changes' below), then come back here once and click this link to complete authentication with Google.
cs: <strong>Poté</strong> co uložíte nastavení (kliknutím na "Uložit změny" níže), vraťte se sem a klikněte na odkaz k dokončení ověření s Googlem.

en: Cloud Files authentication failed
cs: Ověření Cloud Files selhalo

en: Cloud Files error - failed to create and access the container
cs: Chyba Cloud Files - nepodařilo se vytvořit kontejner a přistoupit k němu

en: %s Error: Failed to open local file
cs: %s Chyba: Nepodařilo se otevřít lokální soubor

en: %s Error: Failed to upload
cs: %s Chyba: Nahrávání se nezdařilo

en: Cloud Files error - failed to upload file
cs: Cloud Files chyba - nepodařilo se nahrát soubor

en: Error opening local file: Failed to download
cs: Chyba při otevírání lokálního souboru: Nepodařilo se ho stáhnout

en: Error downloading remote file: Failed to download (
cs: Chyba při stahování vzdáleného souboru: Stahování se nezdařilo (

en: Test %s Settings
cs: Test %s nastavení

en: Get your API key <a href="https://mycloud.rackspace.com/">from your Rackspace Cloud console</a> (read instructions <a href="http://www.rackspace.com/knowledge_center/article/rackspace-cloud-essentials-1-generating-your-api-key">here</a>), then pick a container name to use for storage. This container will be created for you if it does not already exist.
cs: Získejte API klíč <a href="https://mycloud.rackspace.com/">z vaší Rackspace Cloud konzole</a> (přečtěte si instrukce <a href="http://www.rackspace.com/knowledge_center/article/rackspace-cloud-essentials-1-generating-your-api-key">zde</a>), pak vyberte název kontejneru pro uložiště. Pokud takový kontejner ještě neexistuje, bude vytvořen.

en: Also, you should read this important FAQ.
cs: Také byste si měli přečíst tyto často kladené otázky.

en: Account full: your %s account has only %d bytes left, but the file to be uploaded is %d bytes
cs: Účet je plný: váš %s účet má pouze %d bytů volného místa, ale soubor k nahrání má %d bytů

en: Failed to upload to %s
cs: Chyba při nahrávání do %s

en: Account is not authorized.
cs: Účet není ověřen.

en: %s is a great choice, because UpdraftPlus supports chunked uploads - no matter how big your site is, UpdraftPlus can upload it a little at a time, and not get thwarted by timeouts.
cs: %s je skvělá volba, protože UpdraftPlus podporuje rozkouskované nahrávání - bez ohledu na to, jak jsou vaše stránky velké, UpdraftPlus dokáže nahrávat pomalu v čase bez hrozby přerušení kvůli vypršení času.

en: will restore as:
cs: se obnoví jako:

en: the database query being run was:
cs: byl spuštěn databázový dotaz:

en: Finished: lines processed: %d in %.2f seconds
cs: Skončeno: zpracováno řádků: %d v %.2f sekundách

en: Table prefix has changed: changing %s table field(s) accordingly:
cs: Prefix tabulek se změnil: Měním patřičně pole %s tabulky:

en: You need to re-authenticate with %s, as your existing credentials are not working.
cs: Jelikož vaše současné přihlašovací údaje nefungují, potřebujete nové ověření s %s.

en: You do not have the UpdraftPlus %s add-on installed - get it from %s
cs: Nemáte nainstalovaný UpdraftPlus %s add-on - získejte ho z %s

en: %s support is available as an add-on
cs: %s podpora je dostupná ve formě add-onu

en: follow this link to get it
cs: pro získání následujte tento odkaz

en: No refresh token was received from Google. This often means that you entered your client secret wrongly, or that you have not yet re-authenticated (below) since correcting it. Re-check it, then follow the link to authenticate again. Finally, if that does not work, then use expert mode to wipe all your settings, create a new Google client ID/secret, and start again.
cs: Od Googlu nebyl přijat žádný obnovovací token. Často to znamená, že jste špatně vložili klientovo tajemství, nebo že jste neprovedli nové ověření (níže) po jeho opravení. Překontrolujte ho a pak klikněte na odkaz k novému ověření. Pokud to nepomůže, použijte expert mód k vymazání všech vašich nastavení, založte nové Google klient ID/tajemství a začněte znovu.

en: Authorization failed
cs: Ověření selhalo

en: Your %s quota usage: %s %% used, %s available
cs: Vaše %s kvóta používání: %s %% použito, %s dostupné

en: Success
cs: Úspěch

en: you have authenticated your %s account.
cs: Ověřili jste svůj %s účet.

en: Have not yet obtained an access token from Google - you need to authorise or re-authorise your connection to Google Drive.
cs: Neobdrželi jsme přístupový token od Googlu - musíte autorizovat, nebo re-autorizovat vaše připojení ke Google Disku.

en: wp-config.php from backup: restoring (as per user's request)
cs: wp-config.php ze zálohy: obnovuji (dle přání uživatele)

en: Warning: PHP safe_mode is active on your server. Timeouts are much more likely. If these happen, then you will need to manually restore the file via phpMyAdmin or another method.
cs: Varování: PHP safe_mode je na vašem serveru aktivní. Vypršení času je mnohem pravděpodobnější. Pokud se to stane, budete muset ručně obnovit soubor přes phpMyAdmin nebo jinou metodou.

en: Failed to find database file
cs: Nepodařilo se najít soubor databáze

en: Failed to open database file
cs: Nepodařilo se otevřít soubor databáze

en: Database access: Direct MySQL access is not available, so we are falling back to wpdb (this will be considerably slower)
cs: Přístup k databázi: Přímý přístup k MySQL není k dispozici, takže jsme se vrátili do wpdb (což bude výrazně pomalejší)

en: Backup of:
cs: Záloha:

en: Old table prefix:
cs: Starý prefix tabulky:

en: Archive is expected to be size:
cs: Předpokládaná velikost archivu:

en: The backup records do not contain information about the proper size of this file.
cs: Záznamy zálohy neobsahují informaci o správné velikosti tohoto souboru.

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Could not find one of the files for restoration
cs: Nelze najít jeden ze souborů k obnově

en: UpdraftPlus is not able to directly restore this kind of entity. It must be restored manually.
cs: UpdraftPlus nedokáže přímo obnovit tento druh entity. Musí být obnovena ručně.

en: Backup file not available.
cs: Soubor se zálohou není dostupný.

en: Copying this entity failed.
cs: Kopírování této entity selhalo.

en: Unpacking backup...
cs: Rozbalování zálohy...

en: Decrypting database (can take a while)...
cs: Dešifrování databáze (může chvíli trvat)...

en: Database successfully decrypted.
cs: Databáze úspěšně dešifrována.

en: Restoring the database (on a large site this can take a long time - if it times out (which can happen if your web hosting company has configured your hosting to limit resources) then you should use a different method, such as phpMyAdmin)...
cs: Obnovování databáze (na větší stránce to může trvat dlouho - pokud čas vyprší (což může nastat, pokud vám váš poskytovatel hostingu omezil zdroje) pak byste měli použít jinou metodu, jako například phpMyAdmina)...

en: Cleaning up rubbish...
cs: Uklízím smetí...

en: Could not delete old directory.
cs: Nelze smazat starou složku.

en: Failed to delete working directory after restoring.
cs: Nelze smazat pracovní složku po obnově.

en: Failed to create a temporary directory
cs: Nelze založit dočasnou složku

en: Failed to write out the decrypted database to the filesystem
cs: Nepovedlo se zapsat dešifrovanou databázi do systému souborů

en: wp-config.php from backup: will restore as wp-config-backup.php
cs: wp-config.php ze zálohy: bude obnoven jako wp-config-backup.php

en: Choosing this option lowers your security by stopping UpdraftPlus from using SSL for authentication and encrypted transport at all, where possible. Note that some cloud storage providers do not allow this (e.g. Dropbox), so with those providers this setting will have no effect.
cs: Vybráním této možnosti snížíte zabezpečení tím, že úplně zakážete UpdraftPlus používat SSL pro ověření a šifrovaný přenos, kde by možný.Uvědomte si, že někteří poskytovatelé cloudových uložišť toto nedovolují (například Dropbox), takže s těmito poskytovateli nebude mít tato možnost žádný efekt.

en: Save Changes
cs: Uložit změny

en: Your web server's PHP installation does not included a required module (%s). Please contact your web hosting provider's support.
cs: Instalace PHP na vašem serveru nemá požadovaný modul (%s). Kontaktujte prosím svého poskytovatele webu.

en: Your web server's PHP/Curl installation does not support https access. Communications with %s will be unencrypted. ask your web host to install Curl/SSL in order to gain the ability for encryption (via an add-on).
cs: Vaše instalace PHP/Curl nepodporuje https přístup. Komunikace s %s bude nešifrovaná. Požádejte svého poskytovatele web, aby nainstaloval Curl/SSL, abyste mohli získat možnost pro šifrování (pomocí add-onu).

en: Your web server's PHP/Curl installation does not support https access. We cannot access %s without this support. Please contact your web hosting provider's support. %s <strong>requires</strong> Curl+https. Please do not file any support requests; there is no alternative.
cs: Vaše instalace PHP/Curl nepodporuje https přístup. Bez této podpory nemůžeme přistoupit k %s. Kontaktujte prosím svého poskytovatele webu. %s <strong>vyžaduje</strong> Curl + https. Prosím nekontaktujte naši podporu; neexistuje jiná alternativa.

en: Good news: Your site's communications with %s can be encrypted. If you see any errors to do with encryption, then look in the 'Expert Settings' for more help.
cs: Dobré zprávy: Komunikace vašich stránek s %s může být šifrovaná. Pokud uvidíte nějakou chybu týkající se šifrování, podívejte se do "Pokročilého nastavení".

en: Delete this backup set
cs: Smazat tuto zálohu

en: Press here to download
cs: Klikněte sem pro stažení

en: After pressing this button, you will be given the option to choose which components you wish to restore
cs: Po stisku tohoto tlačítka dostane možnost vybrat si komponenty, které chcete obnovit

en: This backup does not exist in the backup history - restoration aborted. Timestamp:
cs: tato záloha neexistuje v historii záloh - obnova zrušena. Časová značka:

en: UpdraftPlus Restoration: Progress
cs: UpdraftPlus obnova: Průběh

en: ABORT: Could not find the information on which entities to restore.
cs: ZRUŠENO: Nenalezena informace o tom, které entity obnovit.

en: If making a request for support, please include this information:
cs: Pokud budete žádat o pomoc podporu, vložte prosím tuto informaci:

en: Do not verify SSL certificates
cs: Neověřovat SSL certifikáty

en: Choosing this option lowers your security by stopping UpdraftPlus from verifying the identity of encrypted sites that it connects to (e.g. Dropbox, Google Drive). It means that UpdraftPlus will be using SSL only for encryption of traffic, and not for authentication.
cs: Vybráním této možnosti snížíte zabezpečení, protože zastavíte UpdraftPlus v používání šifrování při připojování na stránky (jako je Dropbox, nebo Google Disk). To znamená, že bude UpdraftPlus používat SSL pouze pro šifrování přenosu data a ne pro přihlášení.

en: Note that not all cloud backup methods are necessarily using SSL authentication.
cs: Uvědomte si, že ne všechny metody zálohy do cloudu musí nutně vyžadovat SSL ověření.

en: Disable SSL entirely where possible
cs: Pokud je to možné, zakázat SSL úplně

en: Expert settings
cs: Pokročilé nastavení

en: Show expert settings
cs: Ukázat pokročilé nastavení

en: click this to show some further options; don't bother with this unless you have a problem or are curious.
cs: klikněte sem pro zobrazení dalších možností; nezatěžujte se s nimi, pokud nemáte problém, nebo nejste zvědaví.

en: Delete local backup
cs: Smazat místní zálohu

en: Backup directory
cs: Složka zálohy

en: Backup directory specified is writable, which is good.
cs: Do složka zálohy lze zapisovat, což je dobře.

en: Click here to attempt to create the directory and set the permissions
cs: Klikněte sem pro pokus o vytvoření složky a nastavení práv

en: or, to reset this option
cs: nebo pro reset možnosti

en: click here
cs: klikněte sem

en: If that is unsuccessful check the permissions on your server or change it to another directory that is writable by your web server process.
cs: Pokud se akce nezdařila, zkontrolujte oprávnění na serveru, nebo nastavení změňte na složku do které může zapisovat proces webserveru.

en: Use the server's SSL certificates
cs: Použít SSL certifikáty serveru

en: By default UpdraftPlus uses its own store of SSL certificates to verify the identity of remote sites (i.e. to make sure it is talking to the real Dropbox, Amazon S3, etc., and not an attacker). We keep these up to date. However, if you get an SSL error, then choosing this option (which causes UpdraftPlus to use your web server's collection instead) may help.
cs: V základu požívá UpdraftPlus svůj vlastní seznam SSL certifikátů k ověření identity vzdálených stránek (například k ověření, že se připojuje ke skutečnému Dropboxu, Amazon S3, atd. a ne k útočníkovi). Tento seznam udržujeme aktualizovaný. Nicméně pokud dostanete SSl chybu, pak vybrání této možnosti (která způsobí, že místo toho UpdraftPlus použije seznam vašeho webserveru) může pomoci.

en: Database encryption phrase
cs: Fráze pro šifrování databáze

en: Manually decrypt a database backup file
cs: Ručně dešifrovat soubor databáze

en: Choose your remote storage
cs: Vybrat vaše vzdálené uložiště

en: None
cs: Žádné

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Requesting start of backup...
cs: Požaduji začátek zálohy...

en: Advanced / Debugging Settings
cs: Pokročilé / Debug nastavení

en: Debug mode
cs: Debug mód

en: The above directories are everything, except for WordPress core itself which you can download afresh from WordPress.org.
cs: Složky výše jsou všechno, kromě jádra WordPressu, které můžete kdykoliv stáhnout aktuální z WordPress.org.

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Fortnightly
cs: Dvoutýdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: To fix the time at which a backup should take place,
cs: K opravě času, kdy se má záloha provést,

en: e.g. if your server is busy at day and you want to run overnight
cs: například pokud je váš server zatížen přes den a chcete aby záloha běžela přes noc

en: Include in files backup
cs: Zahrnout do souborů zálohy

en: Any other directories found inside wp-content
cs: Jakoukoliv další složku nalezenou ve wp-content

en: Exclude these:
cs: Kromě těchto:

en: Debug Database Backup
cs: Debug zálohy databáze

en: This will cause an immediate DB backup. The page will stall loading until it finishes (ie, unscheduled). The backup may well run out of time; really this button is only helpful for checking that the backup is able to get through the initial stages, or for small WordPress sites..
cs: Toto způsobí okamžitou zálohu databáze. Stránka se bude načítat, doku nebude dokončena (případně nezruší). Záloze může snadno vypršet čas; toto tlačítko je opravdu pomocné pouze pro zjištění, zda se záloha dokáže dostat přes úvodní fáze, nebo pro malé WordPress stránky...

en: This will delete all your UpdraftPlus settings - are you sure you want to do this?
cs: Toto smaže vaše veškeré nastavení UpdraftPlus - jste si jisti, že chcete pokračovat?

en: show log
cs: ukázat log

en: Delete
cs: Smazat

en: The request to the filesystem to create the directory failed.
cs: Žádost souborovému systému o vytvoření složky selhal.

en: The folder was created, but we had to change its file permissions to 777 (world-writable) to be able to write to it. You should check with your hosting provider that this will not cause any problems
cs: Složka byla vytvořena, ale museli jsme změnit její oprávnění na 777 (všemi zapisovatelné), abychom do ní mohli zapsat. Měli byste si u poskytovatele hostingu ověřit, že to nezpůsobí žádný problém

en: The folder exists, but your webserver does not have permission to write to it.
cs: Složka existuje, ale váš webserver nemá oprávnění, aby do ní mohl zapisovat.

en: Download log file
cs: Stáhnout log soubor

en: Do you need WordPress Multisite support?
cs: Potřebujete WodPress Multisite podporu?

en: Please check out UpdraftPlus Premium, or the stand-alone Multisite add-on.
cs: Podívejte se prosím na UpdraftPlus Premium, nebo samostatný Multisite add-on.

en: Peak memory usage
cs: Špičkové použití paměti

en: Current memory usage
cs: Současné použití paměti

en: %s version:
cs: %s verze:

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Total (uncompressed) on-disk data:
cs: Celkem (nezabalených) dat na disku:

en: N.B. This count is based upon what was, or was not, excluded the last time you saved the options.
cs: Pozn. Tento počet je založen na tom, co bylo, nebo nebylo vyjmuto, když jste naposledy ukládali možnosti.

en: count
cs: počet

en: Debug Full Backup
cs: Debug plné zálohy

en: This will cause an immediate backup. The page will stall loading until it finishes (ie, unscheduled).
cs: Toto způsobí okamžitou zálohu. Stránka se bude načítat, doku nebude dokončena (případně se záloha nezruší).

en: UpdraftPlus - Upload backup files
cs: UpdraftPlus - nahrávám soubory zálohy

en: calculating...
cs: počítám...

en: Error:
cs: Chyba:

en: You should:
cs: Měli byste:

en: Download error: the server sent us a response which we did not understand.
cs: Chyba stahování: server nám zaslal odpověď, které nerozumíme.

en: Delete backup set
cs: Smazat zálohu

en: Restore backup
cs: Obnovit zálohu

en: Restore backup from
cs: Obnovit zálohu z

en: Restoring will replace this site's themes, plugins, uploads, database and/or other content directories (according to what is contained in the backup set, and your selection).
cs: Obnova nahradí na této stránce témata, pluginy, nahrané soubory, databázi a/nebo ostatní obsah složek (podle toho, co je obsaženo v záloze a co zvolíte).

en: Choose the components to restore
cs: Vybrat komponenty k obnově

en: Your web server has PHP's so-called safe_mode active.
cs: Váš webserver má aktivní takzvaný PHP safe_mode.

en: The following entity cannot be restored automatically: "%s".
cs: Tato entita nemůže být automaticky obnovena: "%s".

en: You will need to restore it manually.
cs: Budete ji muset obnovit ručně.

en: %s restoration options:
cs: %s možnosti obnovy:

en: You can search and replace your database (for migrating a website to a new location/URL) with the Migrator add-on - follow this link for more information
cs: Pro databázi můžete použít najít a nahradit (pro migraci stránek na nové umístění/URL) pomocí Migrator add-onu - následujte odkaz pro více informací

en: Do read this helpful article of useful things to know before restoring.
cs: Před obnovou si přečtěte tento článek plný užitečných věcí.

en: Perform a one-time backup
cs: Provést jednorázovou zálohu

en: Backup Now
cs: Zálohovat nyní

en: Restore
cs: Obnovit

en: Last log message
cs: Poslední log zpráva

en: (Nothing yet logged)
cs: (Zatím nebylo nic logováno)

en: Download most recently modified log file
cs: Stáhnout naposledy upravený log soubor

en: More tasks:
cs: Více úkolů:

en: Opera web browser
cs: Prohlížeč Opera

en: If you are using this, then turn Turbo/Road mode off.
cs: Pokud ho používáte, vypněte režim Turbo/Na cestách.

en: Google Drive
cs: Google Disk

en: Web-server disk space in use by UpdraftPlus
cs: UpdraftPlusem využité místo na webserverovém disku

en: refresh
cs: obnovit

en: Lead developer's homepage
cs: Domácí stránka vedoucího vývojáře

en: Version
cs: Verze

en: Your backup has been restored.
cs: Vaše záloha byla obnovena.

en: Current limit is:
cs: Současný limit je:

en: Delete Old Directories
cs: Smazat staré složky

en: JavaScript warning
cs: JavaScript varování

en: This admin interface uses JavaScript heavily. You either need to activate it within your browser, or to use a JavaScript-capable browser.
cs: Toto administrátorské prostředí využívá JavaScript. Buď ho ve svém prohlížeči musíte povolit, nebo použít prohlížeč, který podporuje JavaScript.

en: Nothing currently scheduled
cs: V současnosti není nic naplánováno

en: At the same time as the files backup
cs: Ve stejné době, jako záloha souborů

en: Next scheduled backups
cs: Další naplánované zálohy

en: Files
cs: Soubory

en: Database
cs: Databáze

en: Your website is hosted using the %s web server.
cs: Vaše stránky jsou hostovány pomocí %s webserveru.

en: Please consult this FAQ if you have problems backing up.
cs: Pokud máte problém se zálohováním, pročtěte si tyto často kladené otázky.

en: Click here to authenticate your %s account (you will not be able to back up to %s without it).
cs: Pro ověření %s účtu klikněte sem (bez ověření nebudete moct na %s zálohovat).

en: Nothing yet logged
cs: Zatím nebylo nic zalogováno

en: OK. You should soon see activity in the "Last log message" field below.
cs: Dobře. Brzy byste měli vidět aktivitu v poli "Poslední log zpráva" níže.

en: Job deleted
cs: Práce smazána

en: Could not find that job - perhaps it has already finished?
cs: Nemohu najít danou práci - možná už je skončená?

en: Error
cs: Chyba

en: Download failed
cs: Stahování selhalo

en: File ready.
cs: Soubor je připraven.

en: Download in progress
cs: Probíhá stahování

en: No local copy present.
cs: Není dostupná lokální kopie.

en: Bad filename format - this does not look like a file created by UpdraftPlus
cs: Špatný formát názvu souboru - nezdá se, že jde o soubor vytvořený UpdraftPlus

en: Bad filename format - this does not look like an encrypted database file created by UpdraftPlus
cs: Špatný formát názvu souboru - nezdá se, že jde o šifrovaný databázový soubor vytvořený UpdraftPlus

en: Restore successful!
cs: Obnova byla úspěšná!

en: Actions
cs: Akce

en: Return to UpdraftPlus Configuration
cs: Vracím se do konfigurace UpdraftPlus

en: Remove old directories
cs: Smazat staré složky

en: Old directories successfully removed.
cs: Staré složky byly úspěšně smazány.

en: Old directory removal failed for some reason. You may want to do this manually.
cs: Z nějakého důvodu se nepodařilo odstranit staré složky. Budete to muset udělat ručně.

en: Backup directory could not be created
cs: Složka pro zálohu nemohla být vytvořena.

en: Backup directory successfully created.
cs: Složka pro zálohu byla úspěšně vytvořena.

en: Your settings have been wiped.
cs: Vaše nastavení bylo vymazáno.

en: Please help UpdraftPlus by giving a positive review at wordpress.org
cs: Prosím pomozte UpdraftPlus tím, že mu dáte pozitivní hodnocení na wordpress.org

en: Need even more features and support? Check out UpdraftPlus Premium
cs: Potřebujete ještě více funkcí a podpory? Zkuste UpdraftPlus Premium

en: Check out UpdraftPlus.Com for help, add-ons and support
cs: Pro pomoc, add-ony a podporu běžte na UpdraftPlus.Com

en: Infinite recursion: consult your log for more information
cs: Nekonečná rekurze: pro více informací se podívejte do logu

en: Could not create %s zip. Consult the log file for more information.
cs: %s zip soubor nelze vytvořit. Pro více informací se podívejte do logu.

en: Allowed Files
cs: Povolené soubory

en: Settings
cs: Nastavení

en: Add-Ons / Pro Support
cs: Add-ony / Pro podpora

en: Warning
cs: Varování

en: You have less than %s of free disk space on the disk which UpdraftPlus is configured to use to create backups. UpdraftPlus could well run out of space. Contact your the operator of your server (e.g. your web hosting company) to resolve this issue.
cs: Na disku, který máte nastavený pro zálohy UpdraftPlus máte méně než %s volného místa. Mohlo by se stát, že UpdraftPlus zaplní zbytek volného místa. Pro vyřešení tohoto problému kontaktujte svého poskytovatele hostingu.

en: UpdraftPlus does not officially support versions of WordPress before %s. It may work for you, but if it does not, then please be aware that no support is available until you upgrade WordPress.
cs: UpdraftPlus oficiálně nepodporuje WordPress verze nižší, než %s. Vše může fungovat, ale nebude vám poskytnuta žádná podpora, než si aktualizujete WordPress.

en: WordPress backup is complete
cs: Záloha WordPressu provedena

en: Backup directory (%s) is not writable, or does not exist.
cs: Do složky zálohy (%s) nelze zapisovat, nebo neexistuje.

en: Could not read the directory
cs: Nelze přečíst složku

en: Could not save backup history because we have no backup array. Backup probably failed.
cs: Jelikož nemám pole zálohy, nelze uložit historii záloh. Záloha pravděpodobně selhala.

en: Could not open the backup file for writing
cs: Soubor zálohy nelze otevřít pro zápis

en: Decryption failed. The database file is encrypted, but you have no encryption key entered.
cs: Dešifrování selhalo. Soubor databáze je šifrovaný, ale nevložili jste žádný šifrovací klíč.

en: Decryption failed. The most likely cause is that you used the wrong key.
cs: Dešifrování selhalo. Nejpravděpodobněji jste zadali špatný klíč.

en: The decryption key used:
cs: Použitý dešifrovací klíč:

en: File not found
cs: Soubor nenalezen

en: Can you translate? Want to improve UpdraftPlus for speakers of your language?
cs: Umíte překládat? Chcete vylepšit UpdraftPlus pro lidi mluvící vaším jazykem?

en: Like UpdraftPlus and can spare one minute?
cs: Líbí se vám UpdraftPlus a můžete postrádat minutku?

en: Themes
cs: Témata

en: Uploads
cs: Nahrané soubory

en: Others
cs: Ostatní

en: Could not create files in the backup directory. Backup aborted - check your UpdraftPlus settings.
cs: Ve složce pro zálohy nelze vytvořit soubory zálohy. Záloha zrušena - zkontrolujte UpdraftPlus nastavení.

en: Encryption error occurred when encrypting database. Encryption aborted.
cs: Nastala chyba šifrování při šifrování databáze. Šifrování zrušeno.

en: The backup apparently succeeded and is now complete
cs: Záloha se zřejmě podařila a je hotová

en: The backup attempt has finished, apparently unsuccessfully
cs: Pokus zálohu skončil, zřejmě neúspěchem

en: UpdraftPlus Backups
cs: UpdraftPlus zálohy

en: UpdraftPlus notice:
cs: UpdraftPlus poznámka:

en: The log file could not be read.
cs: Nelze přečíst soubor logu.

en: No log files were found.
cs: Nebyl nalezen žádný log soubor.

en: Plugins
cs: Pluginy
